Odporučte mi aviváž - trvácnu, sviežu a s krásnou vôňou

30. mar 2021

Ahojte,
Prosím poraďte nejakú aviváž. Nech nám krásne vonia prádlo a najmä trvácne. Naposledy som skúšala tesori avivaz. Má veľa pozitívnych recenzií. Síce pekne voňia to je pravda, ale mám pocit, že len kým je prádlo mokré. Uschnutim sa tá krásna intenzívna vôňa nejak vytratí.
🥀

stella03
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simonkaba
30. mar 2021

za mna tato uplne najkrajsia 🙂

mattkapd
30. mar 2021

@stella03 tiež používam za mňa topka.. Hlavne vône ylang ylang a smeraldo

nezabudka3391
30. mar 2021

za mna silan a cocolino su top. veci krasne vonaju aj ked sa ususia

janka_23
30. mar 2021

Cocolino ruzove 😊

falbala132
30. mar 2021

jednoznacne Silan, séria Supreme 🙂

jallka11
30. mar 2021

Ja som zacala kupovat ekologicku capovanu avivaz, pradlo je pekne vonave a nenici mi to pracku 🙂

zuvelyn
30. mar 2021

Čierny Silan

cookie29
30. mar 2021

Avivaz je sama chemia... 🙂 a celkom dobre svinstva. a uvolnuje sa to do vzduchu a prcha to... tam je podla mna viacero faktorov. Pokial nemas pradlo v uzavretom priestore, urcite to casom vyprcha... takze mat dlhodobo vonave pradlo je podla mna nerealne, alebo by si musela davat vysoke davky avivaze a aj tak... dalsia moznost a podla mna realnejsia, je nast nejaky sposob, ako prevonat satnik... ci uz sacky so susenymi kvetmi napriklad levandule, esencialne oleje, parfemovane mydielka a podobne, moznosti je viacero... tusim existuju aj sacocky na zavesenie do skrine, vacisnou to robia tie iste znacky ako avivaze....

juliatriscova
30. mar 2021

jednoznačne cocolino.......

shee11
30. mar 2021

nepouzívam aviváž. radsej ekologické pracie gely s kránymi vôňami z čapovanej drogérie 🙂

zefyra
30. mar 2021

Frosh

felicita027
30. mar 2021

Cocolino 😍

autor
30. mar 2021

Ďakujem krásne každej za rady. 🥰

karolinakr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
karolinakr
31. mar 2021
janetinka27
31. mar 2021

cocolino blue splash

veronikakancir
17. jan 2023

Talianska aviváž Fabuloso, konkrétne Fiori di Lino. Alebo Chante Clair, v tých menších, koncentrovanejsich fľaškach. Kúpiš na stránkach, ktoré sa venujú predaju aviváží z Talianska. V drogérii nekupis.