Odporučte kvalitné granule pre psa.

patusicek
25. dec 2019

Ahojte, chcela by som poradit ohladom granul pre psa.
Mam fenku labradora 7 rocnu ktoru sme museli nedavno vykastrovat a nechce uz nic ine jest len granule. Viete mi poradit kvalitne a nie drahe granulky ? Doteraz sme jej davali lacnejsie granulky lebo mala aj inu stravu.
Dakujem

nelca84
25. dec 2019

@patusicek neviem aka je tvoja predstava o cene, kvalitne granulky za rozumnu cenu su napr. znacky Brit ...skus pozriet

sissy27
25. dec 2019

@patusicek pozeraj na zloženie - ak má niečo 4% mäsovej zložky, tak to nemôže byť kvalitné. A čo je kvalitné tak je samozrejme drahšie. Vyhýbaj sa takým, ktoré obsahujú veľký podiel sóje, obilnín a zemiakov.
Psie neviem, ale skús pozrieť napr. Applaws, Carnilove - myslím, že robia aj pre psov.

zutera
25. dec 2019

Skus Panakei ,my máme pejska borderku-bohužel je alergický na spoustu složek v strave,tak jsme skusili tyto granulky a super.10kg stojí asi 30€ tak to vůbec není moc

maca1984
25. dec 2019

Poradila by som sa s veterinarom,vzhladom na predosle stravovanie a kastraciu.

hdpe
25. dec 2019

Tieto rybacie velmi chutia nasim psom aj kastrovanemu a nepribera
po nich tolko, kupujem ich ked su v akcii za 30€ : https://www.mountfield.sk/starvita-pre-dospele-...

0silvia0
25. dec 2019

@patusicek aj my pouzivame Brit, su aj pre kastrovane psy...

malebiele
25. dec 2019

@patusicek Brit, Carnilove

77daniela77
25. dec 2019

My mame Trainer.

marlent
25. dec 2019

Brit alebo royal canin

vivusika
25. dec 2019

My máme sestrocneho NO, začínali sme granulkami Trainer, potom neskor Acana... Nechutili mu v podstate ani jedny, hnackoval z nich. Pred dvomi rokmi sme prešli na Brit a v pohode. Skúšala som aj Brit care, ale nechcel ich, tak sme ostali pri Brit premium. Ale zvyknem mu striedať suchu stravu s vareným mäsom, ryžou, cestovinami, zeleninou...

saskia_98
25. dec 2019

Brit alebo Royal Canin .. Ked mas mat psa cisto len na granulach, musis sa buchnut po vrecku...

simona92101
25. dec 2019

Neodporucam Royal Canin,predrazena kopa srotu a svinstva.Brit je celkom fajn znacka za fajn cenu.odporucam sa poradit s veterinarom,fena je sterilizovana,labradori zvyknu priberat, takze treba zvazit dake light granule pre kastratov..

0silvia0
25. dec 2019

@patusicek tieto su light, vhodne pre kastraty

yukki
26. dec 2019

Acana, Eukanuba...

zara0201
26. dec 2019

Eminent,ceska znacka.

essenceee
27. máj 2020

tiež doporučujem Brit. Len od Britu kuopujem z 90% prevažne konzervy pre psa

mareri
28. máj 2020

granule neviem, ale konzervy mate&meat a mono protein

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mareri
14. júl 2020

ked mu davaš iba granule a konzervy, tak ano, zožerie to

janicka648
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
psikovia1212
31. dec 2023

@saskia_98 RC NENI dobré