Odporučte krycí make up

izabela002
29. apr 2020

Ahojte baby viete mi niekto poradiť prosím vás nejaký vysoko krycí make-up ktorý už máte odskúšaný bola bi som vďačná za radu ďakujem

baboobchod
29. apr 2020

Rúško 😂

izabela002
autor
29. apr 2020

@baboobchod tak to my asi nepomôže 🙂

simonettav
29. apr 2020

Mac 🙂

izabela002
autor
29. apr 2020

@simonettav ďakujem

mirkamm
29. apr 2020

vysoko kryci make-up som mala davnejsie od vichy - dermablend, teraz pouzivam tiez s vyssou krycou schopnostou od lancome alebo dior, tie su prirodzenejsie. a este este lauder mal vysoko kryci.

izabela002
autor
29. apr 2020

@mirkamm určite jeden vyskúšam ďakujem za radu pomohli ste mi 🙂

katren
29. apr 2020

@izabela002 a aku mas plet???? Ti mozeme radit, ked nevieme viac info...

jeliz59
29. apr 2020

Dermacol zlatá tuba úžasný....

kiki9871
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
amarilka26
30. apr 2020

Ja pouzivam Estee Lauder Double Wear a je paradny

sense
30. apr 2020

L oreal invisible

missviolet
30. apr 2020

Rimmel Lasting Finish kryje fakt dobre a pekne ukaze na pleti

nomci
30. apr 2020

Dermacol ma tie v tube, tie su mega krycie

michaella24
30. apr 2020

Čo znamená krycí? Normálne na bežný deň či extrémne? Dermacol v tej zlatej tube je podľa mojich skúseností až moc silný a nie na každý deň, možno lokálne. Mne osobne teda nevyhovoval, je dosť hutný čo si pamätám, ale kryje teda riadne. Z normálnych už roky sa vraciam ku Catrice HD Liquid coverage, aktuálne MaxFactor Lasting Performance. Esteé Lauder mám tiež, nepoužívam ho často, je skvelý a hodný svojich recenzií, ale mne až tak úplne nesadol na moju pleť, ťažšie sa mi s ním pracuje. Inak kryje výborne, aj dlho vydrží. Ako finiš púder sa mi osvedčil Shishedo Synchro Skin Invisible Silk Loose Powder a ako podkladová báza Artdeco Instant Skin Perfector, ale tá je skôr pre tmavšiu alebo opálenú pleť, keďže obsahuje farebné čiastočky.

izabela002
autor
30. apr 2020

@katren suchu pleť mam. Ja som skúšala už aj ten dermacol v zlatej tube ale nie je moc dobrý

nickpick
30. apr 2020

vyskusaj tento Maybelline - Urban Cover, je vysoko kryci a obsahuje aj SPF

mareka49
30. apr 2020

V pohode gordani gold

miriam11
30. apr 2020

@izabela002 ja používam krycí krém z artistry z amway. Je ekologicky. Bez chémie a je možné ho normálne používať aj keď ideš na slnko. Perfektne kryje,. Používam 3 roky. To malé balenie mi vydrží 4 mesiace, dávaš si ozaj trosinku. Pozri na nete.

katren
30. apr 2020

@izabela002 urcite Dermacol v zlatejntube nie je vhodny na suchu plet....treba hladat nieco hydratacne, nie zmatnujuce....

paulisko
30. apr 2020

Ahoj ja som mávala veľké problémy s akné mám síce mastnú pleť no po nanesení make-upu sa mi vždy veľmi vysušila a mala som také asi vieš aké fľaky na tvári no jednoducho otras ....vystriedala som veľmi veľa make-upov ale s týmto som spokojná ja si umyjem tvár tou penou na čistenie od biodermi ...poradím ti inak ja som si vždy keď som mala veľmi vysusenu pleť nakremovala krémom proti vráskam rýchlo sa vpil a moja pleť neostala mastná ....takže som nemusela čakať a mohla som aj hneď naniesť make up

paulisko
30. apr 2020

A odporúčam ešte tento po tomto som taktiež nemala problém s vysusenou pleťou nemusela som dávať pod ani krém ...len je ho ťažšie zohnať

marienka1989
30. apr 2020

@jeliz59 súhlasím, ten kryje 100%-ne, je super....naozaj prekryje aj tetovanie, ako je v reklame 👍

jeliz59
30. apr 2020

@marienka1989 áno prekryje...aj to...😊😊😊je super

caroline_
1. máj 2020

Ja ti odporúčam môj milovaný HD liquid camouflage od Catrice, mám už asi sté balenie.
A to teda mam co zakryvat.