Odoslané na žiadosť adresáta. Čo to znamená?

26. nov 2023

dobrý deň prvý krát som si niečo objednala na dobierku.. pan mi to poslal aj mi dal podacie číslo lenže ukazuje mi toto "odoslaná na žiadosť adresáta" prosím vás to znamena že už je balík u mňa? ďakujem

autor
26. nov 2023

myslela som balík na pošte u nás?* pýtam sa preto aby som zbytočne nemusela chodiť na poštu s malým dieťaťom

ibrunova
26. nov 2023

Nepíše tam odoslaná, ale doposlaná.

autor
26. nov 2023

@ibrunova nevšimla som si ďakujem za opravu

koniarova
26. nov 2023

Ty si si požiadala to poslať na inú poštu?

ibrunova
26. nov 2023

Čiže si si dala balík, alebo aj inú poštu preposielať na inú adresu.

isis234
27. nov 2023

Vo fakturačných údajoch si zadala svoje meno, adresu a doručenie balíka na inú adresu ako máš trvalý pobyt. Na tú ďalšiu adresu ti príde balík

ibrunova
27. nov 2023

@isis234 nemyslím. Doposielanie je služba, že keď ti príde niečo, tak ti to prepošlú na inú adresu. Napríklad ak sa presťahuješ. Ak di dáš fakturačnú adtesu niekde v eshope a korešpondenčnú inú, tak poštu fakturačná nezaujíma, pošlú rovno na korešpondenčnú.

ivanaks
27. nov 2023

Ešte je možnosť, že to mal priniesť kuriér SP ako balík na adresu, pani nezastihol a nechal to na pošte, kam si po to musí prísť sama.

sade88
27. nov 2023

Balik na poste este nebude. Ked bude ulozeny na poste napise ze je tam ulozeny a na ktorej poste.

isis234
27. nov 2023

@ibrunova veď tak je to písané.. Pri gfakturácii dá možnosť, poslať na inú adresu... a to zrejme autorka vypísala

ibrunova
27. nov 2023

@isis234 nie nie, to je celkom niečo iné.

maranco
27. nov 2023

https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/co-znamena-doposlana-na-ziadost-adresata-2/

Časové doposielanie.
Túto službu môžete využiť tiež pri dočasnej zmene svojej adresy (napr. služobne, prechodné bydlisko.., bez toho aby ste zmenu museli nahlasovať organizáciám), aby vám boli zásielky doručované na novú adresu, kde sa nejakú dobu budete zdržiavať.

Ak ste sa rozhodli pre službu Časové doposielanie, vyplňte elektronickú žiadosť v zákazníckej zóne Moja ePošta na www.posta.sk alebo podajte žiadosť prostredníctvom tlačiva SP
https://www.posta.sk/potrebujem/faq-casto-klade...