Odobratý vodičský preukaz

pellka
19. nov 2022

ak niekto zrazi cloveka na prechode ale nic mu nieje zeje vsetko ok… je odobraty aj tak vodicky preukaz? Kamos
Je na policii nevidel staru pani tukol donej mala by byt ok ale ma
Mu prist postov ze co dalej zatial mu vodicky zadrzali kym nepride
Rozhodnutie ze co dalej.. nepoznate nahodov taku situaciu alebo ste mali ze co bolo v takom pripade?

melanta
19. nov 2022

Môže mu byť kľudne odobratý vodičák na 1-3 roky. Že pani nič nie je neznamená, že sa nič nestalo. Ak si niekto nevšimne človeka na prechode, pretože asi nevenoval celú pozornosť vedeniu vozidla, tak verím že ten vodičák najbližšie roky nedostane.

adri266
19. nov 2022

@pellka Tusim Ti vcera pisali baby na stene, ze ano, mali taku skusenost a ano, odobraty vodicak.

pellka
autor
19. nov 2022

@adri266 ahoj… ano chcela som len viac skusenosti od Ludi co s tym… dalej ci sa stalo ze bola pokuta len alebo ja neviem… ale dakujem za reakciu

adri266
19. nov 2022

@pellka Ber to tak, ze bude ako bude, uz sa to nezmeni, co sa stalo. Kamarat sa bude musiet zmierit s tym, ze v tom lepsom pripade pride iba o vodicak.

pellka
autor
19. nov 2022

@melanta vraj ju nevidel bola
Tma hmla a mokro a ona bola
Cela v ciernom ale samozrejme mu je to Luto… velmi vobec ju nevidel a venoval sa soferovaniu ale stava sa zial… len som chcela vediet co vsetko ho caka chudak ak prijde
O vodicak je mozne ze aj o
Pracu nakolko za pracov
Dochadzal daleko…. Caka na rozhodnutie a velmi dufa ze s toho bude max pokuta ale podla toho co mi tu pisu Ludia velmi pochybujem

melanta
19. nov 2022

@pellka hmla, tma žiaľ nie je ospravedlnenie. Značka prechodu pre chodcov je niekoľko metrov vopred, má zvýšiť pozornosť. Zrazenie človeka na prechode pre chodcov by bolo veľmi podivné, ak by mu vodičák nechali.

adri266
19. nov 2022

@pellka Motyka mozno vystreli...do mna nabural muz na aute, ked som isla po hlavnej a on bol na stopke, a dostal 20 E pokutu. My auto rozbite, ja trauma na niekolko rokov, doteraz sa strhnem od strachu, ked vidim prichadzajuce auto zboka.

pellka
autor
19. nov 2022

@adri266 to mi je Luto 😣

cakambabatko
19. nov 2022

Ano, určite odobratý vodičský.. Buď prebehne súd alebo minimálne správne konanie, kde si vypočuje dĺžku zadržania a pokutu..Keď mu zo zadržali hneď, určite mu ho nevrátia tak skoro, takto to nefunguje…

riyadh
19. nov 2022

@adri266 vidis takemu nezoberu, a za tuknutu babku by ste hned vsetki brali.. Ano venujm sa dostatocne vedeniu vozidla, ale som aj chodec a nie som nesmrtelna, a neskacem na prechod "Lebo mam prednost", ale sa pozeram ci idu auta.. Hlavne urcity pan zroloval 5 studentov, ste ticho ziadne pochody ako za teplych, to Vam neprekaza.. Ale chudak Co v hmle nevidel a tukol a mozno ho ten VP zivi, tomu by ste hned brali..

cakambabatko
19. nov 2022

@riyadh toto je akože čo za komentár?

riyadh
19. nov 2022

@cakambabatko ako vidis

pellka
autor
19. nov 2022

@riyadh dakujem.. je nam to vsetkym strasne Luto chvalabohu ju tukol
Zo spetakom len.. rozmyslela si na poslednu chvilu ze
Ide
Na prechod a nestihol brzdit .. co dalej bez vodicaku praca v prdeli a vsetko snazime sa najst riesenie co dalej

riyadh
19. nov 2022

@pellka vies, ak fakt len tukol nevidel a babka na poslednu chvilu v hmle neoznacena skocila na prechod "Lebo mam prednost" preco by mu mali zobrat VP, a tomu chrapunovi Co 5 ludi zabil nazraty nic? Tuna niektore to maju pomylene, za tychto studentov nik nepochoduje, nevyjadruje sustrast.. Nemali "spravnu" otientaciu...

maciatkolulu
19. nov 2022

@pellka a prečo sa pri tuknuti volala polícia?

maciatkolulu
19. nov 2022

@pellka teda keď ju stíchol spatatkom

maisynka
19. nov 2022

@riyadh amen

pellka
autor
19. nov 2022

@maciatkolulu svedok…
zanim v aute hned volal
Policiu.

pellka
autor
19. nov 2022

@riyadh veru.. uz neviem
Co dalej fakt

maciatkolulu
19. nov 2022

@pellka tak, ale asi babka minimálne spadla. Kebyže dotyčná povie podľa mňa, nič sa nedeje, je to aj moja chyba, skočila som tam atď... No nič. Toto aj mňa ako šoféra desí na cestách, tma, hmla, čierni ľudia a ideál hádžuci sa do cesty.

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pellka
autor
19. nov 2022

@mamula20 v nemocnici bola ma
Modrinu na ruke nic viac doba liecenia do 10 dni…

pellka
autor
19. nov 2022

@maciatkolulu kamos bol v strese a bal sa
Ze
Jej nieco moze byt.. vobec v danej chvili sme
Nerozmyslali sa s nou dohadovat na niecom automaticky sanitka a pan za namy v aute volal
Hned policiu… zial vobec nemusel nic
Sa
Nestalo…. Velke aby musela zasiahnut aj Policia.

riyadh
19. nov 2022

@pellka vychcata babka, ako vodic triezvy si v hmle nevsimne skakajucu babku Ktora si mysli ze ma prednost Lebo skocim na prechod.. A takemu zoberu VP.. Snad to nie je pravda..

mikadooo
19. nov 2022

@riyadh ty odkiaľ máš tie overené informácie typu "a tomu chrapunovi Co 5 ludi zabil nazraty nic?" prosím ťa? Si trochu mimo obraz...

modrykolibrik
19. nov 2022

@pellka prepáč ale douc sa pravopis. Až mi oči ťahá

petulda333
19. nov 2022

Aj mne tak jeden chlapec nedavno vybehol na cestu spoza kamiona,tiez na prechode. Ubrzdila som,lebo som sla pomalsie. No ten stres. Normalne som mala chut za nim vybehnut a mu strelit. Tiez som chodec a velmi casto vidim ako si chodia cez cestu,aj mimo prechodu, ako sa im chce a zvlast starsi ludia

riyadh
19. nov 2022

@petulda333 presne, som vodic ale aj chodec..

riyadh
19. nov 2022

@mikadooo nepostrehla som zeby bol vo vazani, nepostrehla zeby mal trest..ty ano? Zroluje 5 ludi zabije 5 ludi a tu ideme brat VP niekomu kto Ani nemal vypite, Ani sa nebranil vysetrovaniu zaro ze posahana babka skocila na prechod..?