Odkiaľ ste objednali umelý vianočný stromček?

1. dec 2021

Odkial ste objednávali vianočný stromček ? Potešia negatívne aj pozitívne skúsenosti, fotky…
Hľadám niečo do 80€ aspoň 180cm čo by vyzeralo aspoň trosku k svetu … 1stromcek som musela vrátiť lebo prišiel strašny, riedky… veď to poznáte 🙂

66simonka66
1. dec 2021

Ja som kúpila pred cca 3 rokmi za pár eur stromček 150cm v Tescu a som naozaj spokojná. Zložený z troch častí a ihličie som si mohla porozťahovať ako som chcela. Mali presne takéto isté aj 180cm o trošku drahšie. Lepšiu fotku nemám ale v skutočnosti vyzerá oveľa lepšie.

dusankomoj
1. dec 2021

Ja som kúpila minulý rok v Tescu.Je polo3D a zo snehom. Chcela som taký štíhlejší,aby vošiel na konkrétne miesto. A mali aj bez snehu,širší a krásny bol aj ten(asi ešte viac) a cena tuším 55€ v akcii.

autor
1. dec 2021

@66simonka66
@dusankomoj
Jeeej krasne sú ❤️🥰 vôbec ma nenapadlo že tesco ma v ponuke stromceky 🙂

marisoul
1. dec 2021

Profitent.sk objednávala som 190 na pniku a je úplne krásny ako na obrázku. Ihlicie huste,syto zelené, vetvy si môžem poroztahovat ako chcem, zložený z 2 časti. Za mňa veľká spokojnosť. Mimochodom, stal 36 aj s dopravou a prišiel na druhý deň od objednania.

autor
1. dec 2021

@marisoul nevieš prosim názov stromčeku ? 🙂

66simonka66
1. dec 2021

Našla som aj lepšiu foto.

autor
1. dec 2021

@66simonka66 kraaasny 😍 milujem bielu výzdobu… krasne sa hodí 👍

66simonka66
1. dec 2021

Ďakujem ♥️

scorpionflower1
1. dec 2021

My sme kupili pred rokom v Hornbachu, mal uz aj ziarovky, je krasny.

marisoul
1. dec 2021

Tento mam doma

autor
1. dec 2021

@marisoul presne tento som vracala … mali sme ho z dekorstudio a zasnežený

marisoul
1. dec 2021

Fuha, ten moj vyzerá úplne inak. Toto je hroza

marisoul
1. dec 2021

Mám len takúto fotku, uplne rozvetveny je nádherný

autor
1. dec 2021

@marisoul tento váš je skutočne krásny … idem ho pozriet či ho majú v ponuke 🙂

autor
1. dec 2021

@marisoul riskla som to tak som zvedavá čo príde 😅ja som za ten zasnežený dala raz tolko ako za tento krásny zelený 😅

marisoul
1. dec 2021

Dúfam, že budete spokojná minimálne tak, ako ja. Potom sa pochváľte 😊

autor
1. dec 2021

@marisoul určite napíšem ❤️😘 dakujem

marisoul
9. dec 2021

Ako? Prišiel? Ste spokojná?

mariska1989
9. dec 2021

Fuh akože tento štýl stromčeka sa mi vôbec ale že vôbec nepáči buď nech je umelý alebo teda živý a nie na polovičku 🙈 ak vyberaš pozeraj aby bolo reálne foto .takže ja by som skôr využila pozrieť na FB de máš real foto poprípade zájsť na tržnice .. ja som vedela čo idem kupovať šla som u nás v kraji na trhy vtedy predposledné a neľutujem 220 za 75€ .jediné čo ľutujem že som nekúpila 250 za 80€

autor
11. dec 2021

@mariska1989 tebe sa tento typ vôbec páčiť nemusí …
Nemam možnosť chodit na tržnicu a som obmedzená miestom kde je stromček umiestnený .
Riešim podľa svojich možnosti

autor
11. dec 2021

@marisoul ešte nie je úplne vyrovnaný a upravené konáre ale je super z tu cenu … do 4r ideme do väčšieho domu tak za ten čas nám vystačí 🙂
Dakujem ❤️😘❤️😘

mariska1989
11. dec 2021

Však u mňa stáť nebude, ja som vyjadrila len názor .preto som pod to napísala ako kúpiť . Teraz ani tržnice myslím nefungovali . Chápem že nie vždy sa dá dať veľký stromček a každý podľa svojho uznania zoženie. Kamarátka ma kvôli miestu fakt mali stromček asi 50 CM na skrinke vedľa tv . Už som tieto stromčeky videla na tržnici de som bola ale vyzerali také by som povedala peknejšie na to že to boli poliaci . Tento je o dosť peknejsie ako bol ten prvý teda ..i keď mi rozum neberie na čo hore dávajú tolky kus tej špice na našom som zas polovičku odcvakla🙈

autor
11. dec 2021

@mariska1989 ja som ten špic skrátila tiež … ;)
Tiež sa ki zdal zbytočne dlhy