Odkiaľ si objednávate zimné bundy?

3. dec 2021

Prosim,odkial viem objednat teplu zimnu bundu. Nechcem tie stranky,kde predavaju cinske bundy kupene par korun a predavaju ich za vysoke ceny. Ja uz neviem,kde hladat. Hladam predlzenu v prijatelnej cene.

ninusa221
3. dec 2021

Reserved mam za 40€ dlhú teplú a peknú

jana_eyre_2
3. dec 2021

Bonprix má kvalitné veci, rada tam nakupujem..

andreakg
3. dec 2021

Ja mám 2 bundy z Tchibo,a som veľmi spokojná

luci_ba
3. dec 2021

ja mam Only, z about you. dlzka pod zadok, skvele hreje, nikdy mi nebolo chladno

bamboa
3. dec 2021

@jana_eyre_2 prosím ťa a ako sedí číslovanie keď ho porovnáš s inými vecami od nich. Ja som naposledy vracala celú objednávku (tričká, tielka, košele), nič mi nesadlo. Zopár búnd sa mi tam aj páči, ale bojím sa ich/ju objednať 🤔 Ďakujem

autor
3. dec 2021

@bamboa podla mna bonprix je tragedia. Ja tam sice neobjednavam,ale kamoska stale nieco vracia. Velkost si kupuje o cislo mensiu ako v beznych obchodoch a hlavne farba nezodpoveda tomu,co je v katalogu

bamboa
3. dec 2021

Ja som tam kúpila nejaké tehotenské veci a tie boli fajn, ale napr. rifle som netrafila vôbec a pri bundách mám strach. Čo mám kúpiť 3,4,5..., aby aspoň jedna sadla a zvyšok potom vracať? 🤔 Šialené 🤦‍♀️

jana_eyre_2
3. dec 2021

@bamboa mne tam sedí, to čo aj v iných obchodoch, mám 40tku, zase je otázka aké obchody sa dávajú do súvisu.. nemecké číslovanie je väčšie ako talianske napríklad a bonbrix by som povedala že je skôr nemecké cislovanie..

A aj mne sa stalo že som aj vrátila, to ale nevidím ako tragédiu, objednávam vždy keď je poštovné zadarmo a tak keď sa stane že čosi vrátim, tak je to len raz zaplatené poštovné a keď nevrátim, tak je poštovné zadarmo...

pondelok01
3. dec 2021

Ja vy som pozerala skor snowboardacke znacky, ktore maju aj streetwear, napr Meatfly alebo Horsefeathers. Take su aj pekne sj funkcne (vodeodolnost, priedusnost, volnost pohybu)

inga93
3. dec 2021

ja mam tri bundy z gate, dve su ozaj teple, a odporucam aj sportisimo 🙂

janba
3. dec 2021

Ja som si kupila z waragod.sk
Vyssia cena, ale bunda krasna, tepla.

lenkakravcova
3. dec 2021

Objednávala som si posledne 3 bundy z Remixu (remix seconhand a quelet). Nové, s visackami za tretinu ceny. A sadli super. 🙂 Tu co mam na fotke /síce veľmi ju nevidno/ desigual originál, som si tam tiež kúpila. Novú, s visackou za asi 35€.

veltraud
3. dec 2021

@lenkakravcova som rozmyslala, ci prezradim remix ;) ja mam od nich fungl novu geographical norway za asi 28e 🙂 len tam treba pravidelne pozerat a cihat na zlavy, kazdy den su ine.

sbenkova
3. dec 2021

Tchibo je super kvalita