Odkiaľ kúpiť kuchyňu?

bibg
4. máj 2020

Ahojte, ideme kupovať novú kuchyňu. Chcem sa spýtať kde ste boli spokojní s cenou aj s prácou. Rozhodujeme sa medzi Decodom, Trenab, Dankuchen, Dalno. Máte niekto skúsenosti? Ďakujem

evittam
4. máj 2020

@bibg Decodom

jankalukasova
4. máj 2020

@bibg mam Trenab a nemenila by som. Aj nasi maju. Uz viac ako 15 rokov.

lubka73
4. máj 2020

@bibg sice nie tie co mas vypisane, ale mame od Kočiša - Bánovce nad Bebravou - to nemáš ďaleko

deean
4. máj 2020

My mame Decodom, je uzasna, presne podla mojich predstav, a vyhrala som 2. miesto v dizajne kuchyn za minuly rok 😉

luckamjar
4. máj 2020

Trenab, ale najdôležitejšie nie je odkiaľ ale kto Vám ju naplánuje!!!! Dať dokopy fakt funkčnú kuchyňu je veľká vec 🙂

zzkmetova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
deean
4. máj 2020

@zzkmetova ? aspon prosim, hadam...

slaven2
4. máj 2020

Ja som sa rozhodovala pri výbere kuchyne veľmi dlho. Nakoniec som zvolila Trenab a som veľmi spokojná. Nebol žiadny problém ani pri návrhu ani pri samotnej montáži. Dokonca montážnik našiel malú odretú časť na jedných dvierkach, odmontoval a do troch dní doviezol nové. Max. spokojnosť, nemenila by som.

zzkmetova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janulla1
4. máj 2020

My máme decodom som spokojná 🙂

luxus10
4. máj 2020

decodom..

midka
4. máj 2020

@deean to vazne,, mozem to niekde aj vidiet?

jajka71
4. máj 2020

My mame kuchynu a vstavane a na mieru skrine od miestnych stolarov, ak bude problem, tak mozu prist a veci zriesit....par skriniek sme dokupovali a vedeli sme to poriesit

bobricek1979
5. máj 2020

@deean môžeš mi tu kuchyňu od fotiť do správy vďaka krasne

zuzanka.zuzu
5. máj 2020

@deean @zzkmetova neeeee 😂😂😂🤐
@zzkmetova ale odpovedala si ozaj s gráciou, ja by som ich veličenstvu už iné písala 👍

deean
5. máj 2020

@zuzanka.zuzu nie je prijemnejsie pocut, “ahoj, mohla by si mi pls poslat fotky”? Ako jedno suche “foto”? Ci vy sa tak bavite doma, aj deti to ucite a pod? Trosku slusnosti a ucty neuskodi 🤦🏻‍♀️🙄 ani “ich velicenstvu” neodpisuj, nie som na to zvedava...

Ostane baby - poslem vam neskor do spravy ☺️

ajda14
10. mar 2022

Pekný večer všetkým, viem, že diskusia bola vytvorená pomaly 2 roky dozadu, ale aspoň by ste vedeli zhodnotiť funkčnosť kuchyne od Trenabu a Dalna. Týmto vás chcem poprosiť, či by ste boli niektorá ochotná napísať ohľadom spokojnosti/nespokojnosti s kuchyňou. Sme v štádiu rozhodovania práve z týchto firiem. Foto by potešila. 🙂 Ďakujem za každú odpoveď. 🙂

jankalukasova
10. mar 2022

@ajda14 ahoj, naša kuchyňa z trenabu má 5,5 roka a je stále ako nová. Naši majú z Trenabu už asi 20 rokov a teda stále je plne funkčná. Len jedny dvierka sadli a tatino vymenil pánt. Ale problém bol v tom, že na dvierkach z vnútornej strany bol namontovaný taký košík na igelitky. Svojho času ich bolo veľa a tak sa tam doslova pechovali. No a ako sa tam ručne tlačili (niekedy fakt z celej sily aby sa tam vtrepali), tak jasné, že ten pánt to úplne nedal. Takže to nebola chyba výrobku. Všetko ostatné je plne funkčné.
Inak po piatich rokoch sme sa rozhodli nejaké veci a skrinky doobjednať. No a v trenabe presne podľa čísla objednávky vedeli kto sme, čo sme, akú máme kuchyňu, aké potrebujeme rozmery, aký dekor. Proste úplne super servis.

ajda14
3. apr 2022

@jankalukasova Ďakujem krásne za odpoveď. Nakoniec sme sa rozhodli pre Trenab. Cenové ponuky aj návrh boli dosť podobné 🙂