Odišiel anjel

gugu
17. sep 2013

Včera odišla do neba jedna úžasná ŽENA....anjel banskobystrickej pôrodnice Ineska Piecková. ☹ ☹ ☹

bodka13
17. sep 2013

@gugu je smutné ak odíde človek ,ak odíde veľmi dobrý človek je to ešte smutnejšie 😔
.
.
.
.
.
...ale stačilo si to dať do statusu a nevytvárať diskusiu

gugu
autor
17. sep 2013

Jasné....soráč. ☹

shibaba
17. sep 2013

@gugu Nesúhlasím s bodkou13.V B.Bystrici som rodila pred cca desiatimi rokmi a meno "Inéz" nezabudnem do konca svojho života.Táto žena / som si istá, že som ju spoznala z tvojich slov určite, keďže nejde o bežné meno/ si určite zaslúži prívlastok ANJEL. Mne osobne veľmi pomohla, napriek tomu, že sme sa nikdy predtým nevideli, jej prístup a celkové vyžarovanie mi pred i pri pôrode nesmierne pomohlo. Dokonca som prednedávnom napísala článok na môj blog : http://ponicanova.blog.sme.sk/c/329261/A-teraz-... a v ňom patrí moja veľká vďaka práve Inéz. Gugu, ďakujem ti za spomenutie tejto úžasnej ženy, ktorej do neba ešte raz posielam : "VEĽKÉ ĎAKUJEM, INÉZ..." ☹

juliana77
18. sep 2013

Ked si tu viesť nájsť niekto čas na to, aby hanil a nadával na človeka, na základe niakeho príspevku,ktorého ani nepozná tak je spravodlivé urobiť aj opačné gesto, a obetovať slova vdaky a chváli tomu, kto si to zaslúži .

Túto ženu som nepoznala, ale vdaka tomuto príspevku verím, že aj na zemi sú Anjeli.
@gugu Nemáš sa za čo ......soráč.

gugu
autor
18. sep 2013

Toto je prvá diskusia, ktorú som na MK otvorila a presvedčila som sa o tom, že aj posledná. Niekedy mám pocit, ako keby tu poniektorí robili "policajtov" a hodnotili, či je podľa nich diskusia "o niečom", alebo nie. Nič v zlom bodka13, neznášam konflikty, a z úcty k človeku, ktorému téma patrí to nebudem ďalej komentovať. 😖 Pani Piecková si kúsok miesta v tejto diskusii 100% zaslúži, preto som len chcela dať všetkým bábätkám a ich maminkám, ktorým možno aj zachránila život vedieť, že už žiaľ nepomôže. Keby Ines pri mojom pôrode nááááhodou neprišla k druhej rodiacej mamičke, asi by som rodila doteraz. A ktovie, ako by bol môj pôrod dopadol, keby mi ona nepomohla. ☹ Takže tak....

gugu
autor
18. sep 2013

@shibaba krásne si to napísala 😉