Odfarbovanie vlasov pomocou Black server hair colour

tintulik
16. mar 2013

skúsili ste už odfarbovanie tmavých vlasov týmto prípravkom? už nechcem čierne vlasy ☹ a bojím sa, že mi tento prípravok úplne zničí vlasy alebo že budú mať rôzne oddtiene 😖 vopred ďakujem za všetky rady a názory 🙂

sisaha
16. mar 2013

@tintulik preco nejdes s tym ku kadernicke? ja by som neriskovala znicenie vlasov. Radsej 2x zaplatit a potom si uz mozes farbit sama odtienom ktory chces.

tintulik
autor
16. mar 2013

@sisaha tak chystám sa...najskôr som myslela, že skúsim sama, ale pri mojom "šťastí" by som nedopadla dobre 🙂 chcela som len vedieť, či niekto neskúsil tento prípravok a ako po ňom dopadol :D

lutziy
16. mar 2013

minule som pozerala relaciu o zene, co si odfarbovala sama vlasy, vyzralo jej skoro vsetky, ostali jej plesiny a bude rada ked jej narastu niekedy.. lebo sa jej zdalo vela platit kadernicku... takze po tom co som videla, odporucam kadernicku 🙂

sisaha
16. mar 2013

@tintulik ja mam tiez cierne vlasy, ale na toto by som si veru netrufla...Ak ma farba omrzi, tak si ich zosvetlit pojdem ku kadernikovi...na toto by som odvahu fakt nemala 🙂. Lebo by sa mohlo stat, ze po tej skuske s tym uz ani kadernicka nic nespravi..

kvetinka211
16. mar 2013

@tintulik ako byvala nedobrovolna majitelka mrkvoveho odtienu vlasov 1 mesiac pred svadbou ti fakt odporucam tu kadernicku :D

sissy27
16. mar 2013

@tintulik z čiernych blond ti "na počkanie" nespraví ani profesionálna kaderníčka, chce to postupne zosvetlovať na viackrát, teda ak nechceš prísť o vlasy celkom... predpokladám, že nájdeš aj nejakú "zázračnú", ktorá ti povie, že to spraví za dve hodiny, ale od takej utekaj najrýchlejšie ako sa dá, domáci pokus bude niečo obdobné, v najlepšom prípade nebude fungovať, v najhoršom už nebudeš mať čo farbiť a miesto ku kaderníčke budeš chodiť do parochňového štúdia...

cta
16. mar 2013

schuti som sa zasmiala 😀

tintulik
autor
16. mar 2013

@lutziy uf! tak plešinu určite nie! mám husté vlasy, len som chcela zmenu (napr.hnedú a melír) :(

tintulik
autor
16. mar 2013

@sissy27 takže smer kaderníčka :D alebo zostanem pri čiernej, tá aspoň vyzerá zdravo a lesklo :D :D

kiwi82
16. mar 2013

s týmto prípravkom nemám skúsenosť ale už som si asi dvakrát sama odfarbovala vlasy z hnedej na blond. Vtedy sa to volalo Decoder od garnier natea. najprv som si dala ten dekoder a hned po umytí a vysušení som si dala svetlú blond farbu. sátle však boli do oranžova. ale na ďalšie farbenie blond farbou to už bolo ok. bola som mladá a zaiskovala som. teraz by som asi išla radšej ku kaderníčke. moja mamka išla z tmavých na blond melír. hnedú jej zosvetlili a do toho svetlý melír a strihanie spolu 60 euro 😕

chymenitta33
17. mar 2013

@tintulik- prečo to radšej neriešiš melírom a postupne "jemnejšie" ja ta obdivujem to je zasah ako lusk 😒 a to maš také zdrave a pevne vlasky? podla mna sa ti čierne hodia. Každopdánne to nerieš sama doma 😅

tintulik
autor
17. mar 2013

mám celkom zdravé a husté vlasy, len som ukončila 8 ročný vzťah, takže chcem aj zmenu image 🙂 neviem, či mi iná farba pomôže zabudnúť, ale tak..pre dobrý pocit 🙂 už som si nechala aj vyrásť dosť veľký kus, zafarbila som stredne hnedou a znova mi to chytilo na tmavo. a to som prirodzene "špinavo-blonďavá". ach! budem musieť obetovať tretinu mizerného rodičovského príspevku a ísť ku kaderníčke. tak neviem, či by som sa aj odhodlala skúsiť ten prípravok, myslela som, že ho niektorá z vás použila a že či zabral... 🙂 ďakujem

inga233
4. jún 2013

.....tento odfarbovač je úplne v pohode, ja ho používam, keď chcem zmenu...... je šetrný k vlasom, neuveriteľné, ale máš ich fakt zdravé, odfarbuje vlasy rovnomerne, teda nemáš vlasy niekde tmavšie a niekde svetlejšie. je treba, ale stabilizovať každý odfarbovač, lebo ak nie, dáš farbu a stmavneš.... ja toto odporúčam...

zuzy2222
16. jan 2021

Ja som ho použila už viac krát a je to úplne perfektná vec... Vlasy vôbec nie sú zničené. Vyplaví to len synteticku farbu z vlasov pôvodnú štruktúru vlasov vôbec nepoškodí. Má jednu nevýhodu že dosť zapácha ale podľa mňa je to znesitelne.. problém je že ju už nikde neviem nájsť ... Tak že ak niekto vie kde to zohnať tak poprosím link. Ďakujem