Od roku 2008 pátram po mačke

14. máj 2020

Mala som moju micku v docasnej opatere. Slecna ktora ju mala mi neodpovedala na spravy, micku som vypiplala od maleho maciatka,kupila som jej prepravku veci a ked som si ju konecne mohla vziat pozadovala odomna 1500 eur za opateru pricom som ju jasne ziadala,ze ak ju bude treba dat osetrit ma ma kontaktovat. Micku som uz viac nevidela no neviem sa s tym zmierit. Hladam ju na roznych portaloch inzerujem jej jedinu fotku co mam no stale s negativnym vysledok. Ak sa ma u nejakej rodiny dobre nezoberiem ju len chcem vediet ci zije a je jej dobre.

daganov
14. máj 2020

prepáč, ale nie je to preklep ten rok 2008? Nemalo to byť 2018? Veď by už mohla byť v mačacom nebi

ancovicka21a
14. máj 2020

a co tak napisat lokalitu a fotku tej micky?

autor
14. máj 2020

@daganov nie je to rok 2008 ak spravne ratam moze 12 rokov aj viac netusim ci zije len chcem vediet co sa s nou stalo

autor
14. máj 2020

Bol to trenciansky kraj a fotku musim pohladat

veronikaszabova
14. máj 2020

Tak to teda drzim palce - najst macku po 12tich rokoch 😳
A bola to nejaka slachtena, ci obycajna poulicna??

autor
14. máj 2020

@veronikaszabova je mi jasne ze asi ju nenajdem ale bola aj moja chyba ze som si slecnu neoverila zistila som co je zac az ked som nahodou narazila na jej nahe fotky na fb. Kebyze viem aka stetka a k*a sa z nej vyklube cicku si okamzite vezmem spat

autor
14. máj 2020

Neviem ci bola slachtena ja som ju nasla vyhodenu v kontajnery ale mala nadherne sfarbenie a smaragdove oci

maca1984
14. máj 2020

si robis srandu? ja chapem,ze si tu macku mala rada,teda neviem..-ked si ju zverila do ruk cudzieho neovereneho cloveka.Ale hladat ju 12 rokov?

maca1984
14. máj 2020

a este...v prispevku pises,ze inzerujes jej jedinu fotku a teraz v komente pises,ze fotku musis pohladat

autor
14. máj 2020

@maca1984 tak vypiplala som ju od maleho macata chcela som len vediet ci skoncila v dobrej rodine

autor
14. máj 2020

@maca1984 davala som ju na fb do roznych skupin. Menila som mobil a nenasla som ju

deti95060810
14. máj 2020

máme doma mačky, ale ani jedna sa nedožila 12 r. to mi pripadá na mačací rekord. Naše Cicky Micky sú len také obyčajné, žiadne fajnovky s papiermi - ale 12 r. na pouličnú zmes je veľa...

deti95060810
14. máj 2020

a čo keby si danú slečnu kontaktovala? nevieš kde býva? bolo by najjednoduchšie za slečnou - možno už pani , zájsť a opýtať sa kde je mačka...

autor
14. máj 2020

@deti95060810 kontaktovala ale zablokovala ma a vsade kde sa dalo ma ocernovala aka som svina hnusna

0silvia0
14. máj 2020

A preco si svoju vypiplanu macku dala tej zenskej, ked si si ju chcela vziat spat? Nejak nechapem pointu.

autor
14. máj 2020

@0silvia0 pretoze sme prerabali na kompletku byt a isli sme docasne k pribuznim a ty nam ju nedovolili vziat zo sebou tak sme to riesili takto

whatever1
14. máj 2020

Takže vlastne ona sa mala o ňu dočasne starať, platila si jej za to a mačku ti nevrátila, čiže ta okradla. Ako si to vtedy riešila?

lija22
14. máj 2020

osobne si nebola preco?

autor
14. máj 2020

@whatever1 nemohla som to nijak riesit pretoze odomna pytala 1500 eur a ocernila ma kade sa dalo este to na fb pisala. Patrala som po nej iba raz som sa s nou stretla na vystave psov a tam sa tvarila,ze ma nepozna a to nevravim este,ze mi nevratila prepravku ktoru som jej pozicala aj s vecami co som pre macicku dala.

jajajajka
14. máj 2020

Mala si to cakat ze bude chcet za opateru 1000 eur .

sunny8
14. máj 2020

Zmier sa s tým že tá mačka už pravdepodobne nežije. Bol by veľký zázrak keby aj žila. U nás sa napr mačkám neviedlo. Jedno mačiatko roztrhal pes druhé mačiatko sa zatulalo pod koleso auta tretia mačka dostala infarkt a spadla zo strechy (dg od doktora) ďalšieho kocúra nám sused zastrelil 😤 mačky majú všeobecné dosť riskantný život veľa sa tulaju po uliciach (veď ani nie je normálne zviera držať v byte zavreté) .. sú to už roky

lija22
14. máj 2020

1000 co tisic aj sto eur mi pride cez ciaru pytat za opateru macky. cele je to cudne. ale je na case na micku zabudnut, ta uz veru bude za duhovym mostom. a taky je zivot

whatever1
14. máj 2020

Ona vzala tvoju mačku k zverolekárovi a ty si jej to odmietla preplatiť?

autor
14. máj 2020

@whatever1 nie macicka odisla k nej zaockovana odcervena vyliecena z hnaciek. Moj veterinar ju pred tym dal potvrdenie,ze je zdrava nic jej nie je. A s nou som sa dohodla,ze ak bude akykolvek problem zdravotny atd. Macicku si vezmem k SVOJMU veterinarovi ktory sa nam staral o psa a bol znamy takze aj cena bola ina. Ona mi povedala,ze to je za veterinarnu za odblsenie ci co a stravu. Ohladne stravy sme sa dohodli,ze ked sa jej minu granule napise mi a ja nakupim a donesiem. V den ked som nakupila 10 kil granul som jej pisala, slecna si vypla mobil tak som isla k nej do prace kde som jej tie granule nechala. Neposlala mi ani smsku ci si ich nasla a ked som jej napisala na messenger ci ich nasla odignorovala ma.

sissy27
14. máj 2020

10kg granulí pre mačku, ktorú si si chcela vziať späť? To znie ako keby si jej nakúpila granule aj pre vnúčatá. Byť tebou sa zmierim s tým, že mačka nie je. Ak to nezvládaš sama, tak smer psychológ. A možno by nám tá slečna povedala úplne inú verziu tohto príbehu, lebo bez urážky, ale celé to vyznieva tak nejak... no proste pritiahnuté za vlasy, ale z tvojej strany 🙄

0silvia0
14. máj 2020

a aku dlhu dobu bola macka v opatere u dotycnej? Tiez by ma zaujimala verzia od tej druhej zeny, nechat 10 kg vrece granuli u niekoho v praci mi pripada divne, to by sa mne vobec nepacilo. Mame dve macky a 10 kg granuli im vydrzi velmi dlho.
Aka bola vlastne dohoda medzi vami dvoma a preco si zverila macku cudzej osobe?

moonlight1210
14. máj 2020

nemyslim, ze ta macka zije. aj kamoskine, co zili iba v dome a mali vybeh vo voliere na terase, opatrovane a s laskou piplane, dobre krmene, sa dozili tak najviac 12 rokov.
najskor uz bude v macacom nebi.

btw. vela ludom (nechovatelom) sa macky podobaju jedna druhej.
podla jednej fotky ju najdes asi tazko. mozno pomoze, ak k inzeratu este napises, ze nemozes napisat presnu adresu kvoli GDPR, alebo bola to ta a ta ulica v tom a tom meste, kde naposledy tvoj macka byvala s nahradnymi majitelmi.
ludia z tej ulice, ak si inzerat vsimnu, si mozno spomenu, ze tam taku macku u niekoho vidavali. a mozno niekto aj bude vediet, ci zije alebo ci uz zomrela.
a pomoze ti to uzavriet.

ale preco si sa zrazu tak upnula na hladanie macky po 12 rokoch?

tenerifka
14. máj 2020

nechcem sa nikoho dotknut, ale cela tato tema sa mi zda chora a nezmyselna

metuzalem
14. máj 2020

Podla mna autor tejto temy si robi z vás srandu a chce vediet, kolko ludi naleti na tuto sprostost 😂

laila22
14. máj 2020

Veľa zdaru pri hľadaní... :D