Od malička som nezapadala medzi ľudí

28. apr 2023

som nebola akoby prijatá medzi ľudí. Nezapadala som , každý má nejak odstrihaval či už v škole z kolektívu alebo aj v práci.
Myslím si že mi začali preto vadiť ľudia . Proste na každého niečo mám . Aj má to štve ale môžu si za to sami

dskjhfdlkdjhl
28. apr 2023

No, skor by sa asi dalo povedat, ze mozes si za to sama, lebo tym druhym to moze byt jedno-jedna lastovicka totiz leto nerobi😉

doriiis
28. apr 2023

Tiež si myslím,že toto je skôr tvoj problém ako ich.

autor
28. apr 2023

Píšem že neskôr mi začali vadiť, nie keď som bola mladá

autor
28. apr 2023

prestala som sa snazit pre iných.

0silvia0
28. apr 2023

Takze je to vzajomne, nebrali oni teba, ty teraz neberies ich. Otazka je, ci s tym nieco chces robit alebo nam to len tak oznamujes...

autor
28. apr 2023

@0silvia0 neviem chcela by som niečo robiť ale mám pocit že sa mi nič nevracia. Chcem aby sa niekto aj mne ozval a nie len ja sa zaujímala . Niečo bude zle

autor
28. apr 2023

@0silvia0 beriem to už inak. Keď vidím a počujem že nepasujem tomu človeku tak načo budem naňho míňať energiu aj keď to robím..príklad mala som fajn prácu,aj sa somnou bavili ale vedela som že to je len preto že asi musia? Teraz má nepoznajú . Smutné lebo boli aj pekne dni a naozaj som sa snažila vyjsť v ústrety ľuďom ale asi zle zle zle

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
0silvia0
28. apr 2023

Ale ved to je normalne, skutocnych priatelov mame v zivote len zopar. Aj ja sa v praci s kolegovcami bavim, vsetko ok, pracujeme spolu desiatky rokov, ale mimo prace sa nestretavame. S jednou kolegynou obcas vybehnem do kina, to je vsetko.

teleskop
28. apr 2023

asi mi je jedno, ci ti vadim...prepac...

lindous
28. apr 2023

Keď má niekto problém s úplne každým a každou partiou, tak je často "problém" v ňom a nie všetkých ostatných... Na čo si prišla keď si sa zamyslela nad tým prečo to takto máš? Netlačíš na to až príliš a keď už sa s niekým bavíš, nenaviazeš sa až moc a neudusíš to? Neočakávaš príliš? Podľa mňa je normálne že kolegovia v práci sa s tebou normálne bavili, ale keď už si tam nebola vzťahy opadli.. Alebo nie si uražlivá napríklad (tvoje príspevky mi to trošku evokujú)?

sszuzu8
28. apr 2023

Ak sa to dialo od detstva nemôžeš za to :( proste to. Tak. Niektorí ľudia mame

autor
28. apr 2023

@teleskop absolútne ale dik za info

autor
28. apr 2023

Nemyslím si že mu vadia úplne že všetci 🤦

caroline_
28. apr 2023

Mam to rovnako

bloger
28. apr 2023

Veľmi dobre to poznám. Ja som ale nezanevrel pre to na ľudí. Snažím sa ich mať rád.

lalu_sk111
28. apr 2023

Možno sa na to príliš upínate.. Pocit osamelosti vie byť veľmi nepríjemný ale dôležité je zamerať sa na seba. ,,Ísť si svoje,,. Mať svoje zásady, byť sám sebou a nesnažiť sa za každú cenu zapadnúť a neočakávať od ľudí niečo na oplátku. Aký by to malo význam? Chcieť niečo dostať naspať? Ja by som radila asi toto. Keď niečo pre niekoho urobíte, robte to nezištne, bez očakávania niečoho naspäť.. Buďte sám/sama sebou aj za cenu, že by niečo bolo divné. Nesúďte a nehnevajte sa na ľudí. Aj keď vás niekedy rania. Je ,,nás,, veľa, ktorí niečím vybočujeme a cítime to ale to už si musíme my vysporiadať v sebe. Nemôžme sa za to hnevať na ostatných.. Byť sám sebou je veľmi dôležité..Potom tí správni ľudia prídu.