Očakávané 3.dieťa a nezvláda 2

tatranka4
19. feb 2021

Ahojte, som strasne nahnevana,niekto nemože mat deti a niekto , kto si nevie vychovat 2 už čaka 3, lebo proste chce, ten najmladši je totalne nezvadnutelny, bije, vrieska, rozmaznany, ide ma z toho totalne roztrhnut je to normalne.

dskjhfdlkdjhl
19. feb 2021

@tatranka4 Keby sa kazdy staral o seba, bolo by o vsetkych postarane😉

strapatapupava
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cookie29
19. feb 2021

Zivot nie je spravodlivy...

tatranka4
autor
19. feb 2021

@strapatapupava ta ked ona si mysli ako skvelo jej to ide, pritom kazdy okolo nej vidi, že to nezvlada, ale len ona nie

petka_3
19. feb 2021

Ja by som druhého nesudila. Vôbec nevieš, čo zas on prežíva. Ale to, že niekto nemôže mať deti mi je veľmi ľúto, verím že.velmi trpí.
Cítila by si sa lespie, keby deti nemalA?
Lebo moja pohoda a moja radosť nezáleží na Tom čo majú a ako sa správajú iný ľudia.

miadi
19. feb 2021

Nie je to vobec normalne ze Ta ide roztrhnut z toho kolko maju ini ludia deti hoci ich najmensie mà obdobie vzdoru . Teba sa ich zivot vobec netyka nerieš ich a bude ti dobre .

kayyaa
19. feb 2021

@tatranka4 fuuha...to ako ty vies, ze to nezvlada ? Ved nemas vlastne deti, ako mozes len tak sudit ? Niektore deti su aj pri najlepsej snahe rodicov proste trucovite, divoke...do toho obdobie vzdoru...
Milujem take ako ty, ktore takto sudia, a pritom nic nic o tom nevedia....a pritom je za tym len zavist...
Prajem ti, aby si mala jedneho dna dieta -- a presne take trucovire a vzdorovite, a mozno pochopis😉
Nuz a ked ta zoziera zavist a takto nepekne odsudzujes....co ti na to povedat... tak ti treba😜😜

nika1971
19. feb 2021

Neries druhych ludi, ries seba...a mimochodom, ani ty nikdy nevies, ako sa bude spravat niekedy tvoje dieta...mozno ma obdobie vzoru...mozno ma ine zdravotne problemy...

julia2018
19. feb 2021

@tatranka4 mne skôr nepríde normálne to, ako sa správas ty..

deti95060810
19. feb 2021

ty si prosím ťa ktorá...tá čo nemá deti, alebo čo má akože to nevychované dieťa...😉
Sa ti čudujem že sa do toho pletieš...😉

h2
19. feb 2021

@tatranka4 Nie, máš pravdu, nie je to vôbec normálne, že Teba ide roztrhnúť z toho, že niekto iný čaká už tretie dieťa, kým Ty ešte žiadne nemáš. Dopraj druhým a bude dopriate aj Tebe.

mmoni89
19. feb 2021

@tatranka4 ja si myslím ze to vôbec vasa vec. O co by bol život krajsi keby sa každý staral sam o seba .co vy viete prečo je druhy syn taky ci za tým niesu aj iné problémy. Ved je to ich život. Ja mam tiež 3deti a toto keby mi niekto povie ho pošlem do teplých krajín

karhu
19. feb 2021

poznam viacero zien co porodili, deti chodia po lekaroch, psychologoch, napravnych centrach..riesi ich socialka, deti znicene, tyrane, zanedbane..lebo ta co ich porodila radsej matkou nikdy nemala byt, su to zeny co detom lasku, porozumenie opateru nikdy nedali....a poznam aj zeny co by za dieta dali cokolvek a nebolo im dopriate..cize chapem tvoje pocity

veronikaszabova
19. feb 2021

@tatranka4 neries nieco, co sa ta netyka. Staraj sa o seba.

leuchtturm
19. feb 2021

ta, co caka tretie nemoze za to, ze ty otehotniet nevies. Karma je svina, nikdy nevies, ci sa ti nenarodi nejake problematicke dieta 😉

jenny224
19. feb 2021

Tak stáva sa. To je život a veľa vecí v ňom jednoducho treba prijať ako fakt. Teda - tie, ktoré sa ťa netýkajú 😉 a naopak, treba sa zameriavať na veci, ktoré môžeš ovplyvniť a meniť svoj život. Inak toto filozofovanie nemá veľa zmyslu.

tatranka4
autor
19. feb 2021

Máte pravdu, kašľať na to

nistika
19. feb 2021

tak asi je spokojna a moze mat deti este dalsie tri ci? osobne neznasam taketo zavistlive myslenie....clovek ma chut napisat aj nieco horsie ale kusnem si do jazyka.

miadi
19. feb 2021

Syrotince su plne deti co potrebuju rodičov , Keby Ta viac chcelo hnevat nieco co mozes ovplyvnit a zmenit.

rora
19. feb 2021

A kto je to ze ti tak lezi v zaludku? svagrina, susedka, spoluziacka.... ? jej zaklop a a ponukni pomoc....

luccija
19. feb 2021

@tatranka4 to je ten lepší prípad, keď si verí a je so sebou spokojná.Casto ľudia, ktorí sú úžasní rodičia si neveria a podceňujú sa😄

nikpa
19. feb 2021

@tatranka4 odkiaľ vies ze tebe by to išlo lepšie? Možno by si bola aj ty neschopna matka ako je ona podla teba. Nevychovala si žiadne dieťa a súdiš ine matky. Možno má to jej práve obdobie vzdoru, možno ma zdravotny problém o ktorom nevieš, diagnózu, neviem čo a mozno nakoniec z nich vychova dobrých a slušných ľudí. Mala by si sa starať o seba. Dopraj a bude ti dopriate, s takou závisťou ďaleko nezajdes.

hederamonstera
19. feb 2021

Tam je skor ten problem, ze vam sa nedari a niekto ma uz 3. Uplne chapem ten hnusny pocit, a len si si potrebovala kopnut. Je to uplne normalne, len tu na modrom konikovi sa vsetci tvaria, ze nikdy nepocitili zavist ;)
Ono kebyze sa vam dari pocat, tak si ani nevsimnes, ze by bolo jej dieta nezvladnute. Zameraj sa na tieto pocity. Super je na to meditacia.
Tiez som bola taka ako ty, doteraz sa nam nedari ale uz nemam v sebe taku tu tzv.nenavist voci tehotnym a matkam malych deti - vdaka tej meditacii. A to som sa niekedy uz nasla pri takych myslienkach, ze zato, ze ona ma uz 3., tak ja nemam ani jedno, lebo vesmir dava urcity pocet deti😀🙈 tak zle som na tom bola.
Kazdy ma v zivote problemy, kazdy!

henka123123
19. feb 2021

N3chapem ako to mozes hovorit ty co nemas dieta ze niekto ma nevychovane..co ked ma len obdobie vzdoru ? Alebo ma nejaku diagnozu? Co ty o tom vies? Deti maju obdobia tie prejdu..skor vidim zavist ze ty nemas..to je velmi zla vlastnost

cookie29
19. feb 2021

Ale inac poznam konkretnu situaciu v rodine... zena tuzi po detoch a nedari sa uz roky. Su na cakacom liste na adopciu. A jej sestra, zije v unimobunke, bez elektriny a bez tecucej vody. Socialna asistentka ku nim chodi ako na klavir. Ked nieco treba, stara sa ta starsia sestra, ktorej sa nedari... aj si brava deti pravidelne na vikend a na prazdniny, aby mali "normalny" zivot. A ta sestra tusim caka 4te. A ked sa opytas preco, tak Ti povie, ze lebo zboznuje byt tehotna...

ejanjelik
19. feb 2021

Dopraj inym, bude aj tebe dopriate.