Obuv na leto na úzku nohu - kde nakupujete vy?

cernusik
5. jún 2019

Baby, prosim, poradte. Mám veeelmi uzku nohu a neviem si kupit obuv na leto. Potrebujem šľapky, sandále a všetko mi je voľné ..poradite, kde kúpim niečo
pekne úzkeho strihu? Aké značky kupujete vy, ak máte rovnaký problém? Ďakujem za reakcie

tyrkysova_kobyla
5. jún 2019

@cernusik mam rovnaky problem. Kedze mam radsej kvalitnejsiu obuv, tak zatial som kupila 2x kozene sandale v CCC, najviac mi sedia take, co maju remienky na priehlavku do X, lepsie to fixuje nohu 🙂

vikusjk
5. jún 2019

Presne aj ja mam ten problem, ze mam uzku nohu a napr. v Deichmanne mi 90% obuvi je siroka. Tiez uz nakupujem v CCC, aj ked aj tam je dost veci sirokych, ale najdu sa aj uzsie strihy.

kendova_anna
6. jún 2019

Taktiez vacsinou letne topanky mam z ccc, tam maju kopu letnych topanok, takze treba poskusat a snad aspon jedny ti budu dobre.

luciana157
8. jún 2019

@cernusik Geox

tyrkysova_kobyla
17. jún 2019

Ahojte, len pre info, bola som cez vikend v CCC a maju dost dobry vyber sandalok na uzku nohu 😉 a maju aj akciu, ze ak kupite 2 pary, tak druhy je za polovicu, alebo ak kupite 3 pary, tak treti je za cent 🙂

cernusik
autor
18. jún 2019

@tyrkysova_kobyla to je naozaj super, no u nás ccc nemáme😕

veronikaszabova
18. jún 2019

@cernusik mam velkost 36, velmi uzku nohu. Najviac mi sedia v CCC

bobo1983
18. jún 2019

zn. Rieker a Geox

karin1410
18. jún 2019

@cernusik akú máte veľkosť nohy? Mam jedny pekne sandalky.. Nenosené. Z ccc. Mne sú úzke. Kupované minulý rok v zľave.. Predám.. Za pár e

ela_79
18. jún 2019

@cernusik CCC Lasocki a ešte také platenky teraz mali uzucke, prípadne Tamaris a Hilfiger, z detských Richter a Superfit. Do väčšiny topánok pridávam vložky, objednávam vždy od Moneta, do letných gélové do ostatných strihatelne.

cernusik
autor
18. jún 2019
ela_79
18. jún 2019

@veronikaszabova este sa dá krásne dodatočné doladiť aj stielkami. Mala má teraz vel 36 a roky aj tie najnižšie topánocky dolaďujeme stielkami skippy Bambino zo slovenskej stranky moneta