Obtiahnutie staršieho tetovania

gabriela1692
16. okt 2023

Ahojte, chcela by som si na ďalší rok skočiť na obtiahnutie tetovania.
Mám ho 2 roky je trošku väčšie ale vytáča ma, že už je take svetlejšie 😂 ale nie je rozmazane ja chapem ze mam s tym ratat ale ked vidím niektorých ľudí ako na to kaslu a vyzerá to jak od skolkara tak je mi zle. + tetovania maju pre mna veľký význam.
Boli ste uz na tom niekto?
Vyšlo Vás to na rovnako ako pôvodne tetovanie? A pomohlo Vám to zlepšiť vzhľad tetovania?

Ďakujem za prípadné odpovede.

gulka123
16. okt 2023

@gabriela1692 ahoooj…🙂 nooo ono to bude vyzerať viac ostrejšie, ale po rokoch to bude vyzerať tak isto…😏

beatrixx1525
17. okt 2023

Bola som na oživenie farieb pred rokom v júli, farby doteraz držia aj keď samozrejme nie je to ako na prvý deň. Nepamätám presne koľko som platila ale bolo to určite menej ako nová kerka. Ale tak ja mám najlepšieho tatéra na svete 😂

katarinaba
17. okt 2023

Urcite by som sla, ak by som mala pocit, ze to tetovanie uz nie je co byvalo. Ale rozhodne nie k tomu taterovi, co ti to robil. Ja mam tetovanie najstarsie 5 rokov a stale vyzera vyborne. Jasne, ze ta cierna je tesne po tetovani ina, ako ked sa to vyhoji, ale od tej doby sa nezmenila. A mam aj dalsie, starsie ako dva roky, farebne a tam ziadny rozdiel od vyhojenia. A to uz mam 43 rocnu kozu, ak by niekto namietal vekom.