Obťažovanie cez mobil

paulinka17
27. máj 2020

Ahojte, už viackrát mi v noci vyvoláva číslo, ktoré vôbec nepoznám. Raz som zdvihla no počula som len ako dotyčná osoba hneď zložila. Napísala som SMS otáznika a daná osoba mi na to odpísala že je na omši ( o polnoci)... chcela by som zistiť kto si zo mňa robí srandu alebo o čo ide... dosť ma to znepokojuje keďže mi volá veľmi často a budí ma. Neviete mi poradiť kde by sa dalo zistiť meno majiteľa čísla ? Skúšala som už rôzne telefónne zoznamy ale nikde mi ho nenašlo. Rozmýšľala som, že by som sa obrátila na jeho operátora ale nie som si istá či by mi mohli poskytnúť meno... čo by ste robili vy?

alenah31
27. máj 2020

@paulinka17 GDPR - operátor ti neposkytne nič, ten je povinný poskytnúť súčinnosť akurát na základe rozhodnutia súdu. A nie je nič jednoduchšie ako zablokovať číslo volajúceho a máš pokoj, To ťa nenapadlo?

molnarova1
27. máj 2020

Zablokovat cislo

nini1010
27. máj 2020

Jedine zablokovat cislo alebo podat trestne oznamenie.

korunka1
27. máj 2020

Ak máš skype, skús cez to zistiť tč alebo existuje spoločnosť, za 2,5€ ti zistí majitela

0silvia0
27. máj 2020

@paulinka17 zablokuj cislo, preco potrebujes vediet kto a kvoli comu ti vola?

gladys_07
27. máj 2020

presmeruj ho na daky audiotext 🙂

lenuliatko84
27. máj 2020

Jednoducho si to cislo zablokuj a mas pokoj.iste je to len nejaky uchylak

jaskolka
27. máj 2020

Blokni to číslo a nerieš

katkati
27. máj 2020

@korunka1 Malinko sa votriem. Ako sa cez skype da zistit telefonne cislo . Dakujem.

ovaaa
27. máj 2020

Zablokovala by som to cislo...

sabina1864
27. máj 2020

Jednoducho zablokovať.. ja už mám xy čísiel zablokovaných napr. Top schop raz som od nich niečo kúpila a potom mi vkuse vyvolávali 👌

sunny8
27. máj 2020

Zablokovať číslo no ehmm to by šlo ak dotyčný vola stále z jedného čísla. Mňa tak obťažovala ex svokra .. zablokovala som si ju a volala mi zo stovky ďalších čísel. Musela som zmeniť číslo.

korunka1
27. máj 2020

@katkati neskúšala som to-neskypujem, ale ak je dané číslo v databáze, tak vyhodí aj jeho meno

nairia
27. máj 2020

zablokovat volajuceho alebo si na noc vypinat zvonenie, telefon...

dejka77
27. máj 2020

Staci zablokovat. Pokial by volal z roznych cisel, tak vypni zvonenie. Ak pouzivas mobil ako budik, pouzi nieco ine na budenie. Jednoduche.

katkati
27. máj 2020
adelakom12
27. máj 2020

mam jednu kamošku, ktorej sa tiež taketo bizáry dej a vzdy sa tesim, čo mi povie dalej :D :D minule jej niekto zavolal, ze SARA? a ona z enie je to sara a tma zase SARA MOZES IST VON :D :D smiali sme sa riadne a potom este jej raz azvolali, ze Jozef ma pozitivne testy na rakovinu, treba mu ist po lieky v lekarni ho cakaju :D :D a oan,ze aky jozef no proste bizar, bezne jej volaju take cisla zo srbska a tak

sashka22
27. máj 2020

@paulinka17 ja som raz tiež vygooglila nejakú firmu čo mi asi za 2,50€ zistila meno majiteľa. Ale to manželovi došla sms, že či si nepamätá kto mu píše, keď sa spolu pripútali o radiátor 😂😂😂 Ešteže tá firma existovala lebo by som sa rozvadzala 👍..to samozrejme len tak obrazne napísané ale hlavná vec, že som zistila čo som chcela 😝 a ozaj bol v tom nevinne.

misa11111
27. máj 2020

Zablokuj číslo, ja som to tiež urobila 😊

daniela708
29. máj 2020

@sashka22 a ta firma čo zistí meno majiteľa čísla. Pošle mu nejaké info o tom, že ho niekto hľadal?

sashka22
29. máj 2020

@daniela708 nie vôbec.