Obrúčky z izlato

blondiegirl
13. júl 2024

Mám obrúčku 2tt. A vyzerá takto. A to ju dávam aj pri upratovaní dole.. je to normálne??

gabriela2952
13. júl 2024

@blondiegirl daj reklamovať

nikasmile
13. júl 2024

@blondiegirl neviem foto priblížiť, takže nevidím, ale čokoľvek s ňou je, reklamovať. Máme odtiaľ obrúčky, robím s ňou všetko, od svadby dole nebola a nie je jej nič.

123kika1234
13. júl 2024

No očividne s ňou niečo robíš. Zlato nemá škrabance len tak od seba. Mechanické poškodenie nie je na reklamaciu. Keďže je zlato pravdepodobne 585/1000 čiže 58% podielu zlatá ktoré sa na SK používa tak každý šperk je rovnako mäkký a rovnako sa poškodzuje. A nevidím to na fotke dobre keďže je nekvalitná, ale ak má povrchovú úpravu tak to sa aj ľahko ošúchava.. v klasickom zlatníctve by vás na to upozornili - resp. moji rodičia zlatníci na to upozorňujú..

judar
14. júl 2024

Na izlato maju dost neklalitne sperky a dost ludi na to aj nadava...a co sa tyka tej obrucky...co tam vlastne chces reklamovat? To ze ju nosis a ma bezne skrabance od nosenia..darmo ze ju davas dole pri upratovani ked bezne chytas rozne veci tak samozrejme ze sa poskriabe

gabika0825
14. júl 2024

@blondiegirl ja som mala s izlato strašne skúsenosti…. Nechápem naco tam niekto vôbec niečo kúpi, veď už len recenzie ku ktorým som sa naposledy dostala (ak ich nestihli zmazať) či už na sociálnych sieťach alebo aj na Google, tak sú odstrašujúce. To iste glamira, veď predávajú turecké prstene a to mám priamo z okolia glamiry.. reklamáciu človek nemá šancu dať, to iste v izlate. Najlepšie je kúpiť v zlatníctve niekde u súkromníka, ktorý má tiež dobre ceny a hlavne má svoje výrobky, nie poobjednavane z 3tich krajín a prezentované že to oni vyrábajú. Hrozný zákaznícky servis naozaj neodporúčam!

nelka93
14. júl 2024

Mam zasnubny z izlato a nie je najmenší problém s nim. Toto vyzerá na mechanické poškodenie a na to sa reklamácia vzťahovať nebude

fido69
14. júl 2024

@blondiegirl iZlato má na Heureka.sk vysoké hodnotenie. Ale diskusia tomu vôbec nezodpovedá
https://obchody.heureka.sk/izlato-sk/diskuse/

slavomira236
14. júl 2024

@blondiegirl tak asi velmi kvalitne nebude tato obrucka je po mojej babicke ja mam 46 dala mi ju ked som mala 20 obrucka ma cez 60 rokov nosena dennodenne a nema skrabanec

blondiegirl
autor
15. júl 2024

Ako píše slavomira236 tiež si myslím, že prsteň má vydržať. Ja úplne rozumiem tomu, že sa veci opotrebovávajú, ale mám aj iné prstene a veru ani náznak. schválne som pozerala obrúčku mojej babky, čo ju nosí už cez 50rokov, či známu 38r a nič na nej. Takže nemyslím si, že s ňou zle zaobchádzam. A kto so mnou nesúhlasí, kúpte si aj vy niečo za nie malé peniaze a hovorte si, že to je normálne... dnes už na Slovensku je málo čo kvalitné...

blondiegirl
autor
15. júl 2024

@123kika1234 neuveríš, ale nerobím. Škoda, že už nemám fotku ako vyzerala po 36h...