Obrúčky z Glamira

3. jún 2020

Je tu niekto, kto má odtiaľ obrúčky? Vďaka 🙂

slecnabe
3. jún 2020

Ja mám odtiaľ snubný prsteň

lujza_
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
annlia
3. jún 2020

Ja mam od nich tiež snubný prsteň

leonni
3. jún 2020

aj snubak, aj obrucky mame od nich a spokojnost.

autor
3. jún 2020

@slecnabe a si spokojná? Nosis ho stale? 🙂

autor
3. jún 2020

@leonni dakujem 🙂

autor
3. jún 2020

@lujza_ môžeš, budem vďačná 🙂

autor
3. jún 2020

@annlia spokojná?

slecnabe
3. jún 2020

ano som, je skvelý! dokonca keď mi nesedela veľkosť, bez problémov poslali druhý napriek tomu, že mal vnútri gravírovanie. Nosím ho stále pri všetkých aktivitách 🙂

autor
3. jún 2020

@slecnabe dakujem 🙂

annlia
4. jún 2020

aj ja som veľmi spokojná🙂nenosím ho stále, iba príležitostne a veľmi sa mi páči, je väčší takže ho nosím na prostredníku, dal sa aj zmenšiť ale ja som chcela pôvodný zásnubný nie už druhý🙂

axelka
15. okt 2021

Ľutujem svoju kúpu cez eshop Glamira. Na internete majú krásne obrázky a príde vám odfláknutá práca ktorá sa na daný prsteň ani zďaleka nepodobá. Veď posúďte podľa foto a naozaj od nich nič nekupujte. Za mňa obrovské sklamanie.

ludenka_ja
28. jan 2022

Ja som spokojná aj s dodaním aj s vyhotovením. Na veľkosti sme si zdarma objednali ten ich merací prúžok a postupovali podľa pokynov pri meraní.
Tiež sme si aj prstienky dali gravírovať. 😊 ja odporúčam.

zvolsiinylogin
19. jan 2024

@ludenka_ja chcem sa opytat..z glamiry som za vyse 1000 eur kupila nausnice....mali ich dodat do 18.1...lenze cakam,aj som im pisala kedy pride tovar ,a ani neodpusalu,a ani nausnice nemam....nie su to podvodnici? Vy ste ako dlho caksali na tovar? Dakujem za odpoved.

denisa0504
19. jan 2024

@zvolsiinylogin podľa recenzií a aj z osobnej skúsenosti viem, že tie dodacie lehoty málo kedy dodržia. Mne prišli obrúčky o 2 týždne neskôr, ale keďže som si pred tým čítala tie recenzie, bola som na to pripravená. A kontaktovať som ich nemala problém (po odoslaní objednávky si manžel premeral prst a chcel zmeniť veľkosť prsteňa)

zvolsiinylogin
19. jan 2024

@denisa0504 dakujem..ja som recenzie dopredu necitala..dakujem,tsk uz pockam

tom1989
13. mar 2024

@zvolsiinylogin ahoj prisla ti objednavka? Ja som tiez objednal tak ma celkom zaujma ze co mozem cakat

zetko15
25. máj 2024

@denisa0504 ahoj prosim ta aj sa vam podarilo zmenit veľkosť prstena? Nakolko nam prislo namiesto prstena obrucky a bojime sa to odoslat ci poslu naspet peniaze . Ďakujem za odpoved

denisa0504
25. máj 2024

@zetko15 ahoj, tú veľkosť nám zmenili ešte než obrúčky poslali. Boli ešte vo výrobe, tak s tým nebol problém. Ak ich už ty máš doma, neviem ako by to bolo s úpravou.

zetko15
26. máj 2024

@denisa0504 no my mame problem to, ze namiesto snubneho prstena poslali niekoho obrucky a teraz sa bojime to poslat spet ci sa dockame penazi naspet 🫣

denisa0504
26. máj 2024

@zetko15 podľa mňa sú seriózna firma. Aj podľa recenzií (sťažnosti boli len na dobu doručenia)... Skús ich kontaktovať telefonicky, ale tak podľa mňa by vrátenie malo prebehnúť v poriadku.

zetko15
27. máj 2024

@denisa0504 no len je snimi tazka komunikacia a neda sa ani spatny stitok vyplnit kedze su to ine prstene🫣 snad to dobre dopadne