Obočie pri nesymetrickej tvári

xxxva
13. mar 2021

Ahojte, neviem či mi budete vedieť poradiť ale skúsim, mám nesymetricku tvar, neni to nejak extrém; neni to vidno na prvý pohľad, vidia to asi iba blízki ľudia a ja keď sa na seba zapozeram v zrkadle a tak. Nesymetrické sú teda hlavne oči (s tým asi nič neurobím a neni to katastrofa plastika nejde do úvahy) ale obočie je, každé je iné mierne, čo by sa dalo ale aby nebolo malo v jednom mám jazvu z detstva keď som si rozbila hlavu, obočie som mala kedysi veľmi hrubé ale škaredé, nie take tie pekne hrubé ale nepekne, a samozrejme asi keď som mala 13-14 chcela som byt krajšia a vytrhala som si ho a teraz pár rokov po tom je take stredne hrubé, jediný problém mám že aj keď namalujem vždy je jedno iné ako druhé, skúsila by som aj lift ale kvôli tej názve si myslim že by to vyzeralo zle, microblading mi zas príde moc zásah a chcem naozaj prirodzene pekne obyčajne obočie aspoň trosku podobnejsie jedno k druhému, denne strávim kopu času pred zrkadlom a aj tak niesu rovnaké. Nemáte nejaké nápady prosim? Alebo nejaký naozaj dobrý salón kde by vedeli mi nejak poradiť ?
Ďakujem moc 🙂

luckalukas_1
13. mar 2021

mne kozmeticka povedala ze obocie nema byt rovnake, obocie nie su dvojicky ale len sesternice

luciannka83
13. mar 2021

Mikrobladin by urcite pomohol. Nieje to ziaden extra zasah. Ja som strasne proti tetovaniu ale obocie som si dala spravit pred 4 rokmi a nelutujem. Ono ho yreba raz za rok doplňat. Casom straca farbu. Ine riesenie nevidim.

leskovael
13. mar 2021

To je úplne normálna vec, však nikto nema tvar na mm rovnakú... A microblading nieje žiadny zásah do tela a vyzerá prirodzene,treba si ale zodpovedne vybrať toho, kto ho bude robiť..

gabika0825
13. mar 2021

@xxxva išla by som určite do salónu sa s tým poradiť... sama by som nič nevymyslala

xxxva
autor
13. mar 2021

@luciannka83 môžem sa opytat kam chodíte prosim na microblading ? 🙂 ďakujem

luciannka83
14. mar 2021

@xxxva no ked zvazujete si to dat urobit, tak niekomu, kto sa tomu venuje dlhodobo, nie niekomu len s kurzom. Ja som si davalavrobit v presove v salone. Nazov neviem, nobta pani to novi uz vela rokov a ma krasnu pracu.