Obliečky na periny z Poľska

majkabr
17. nov 2017

Oplatí sa kupovať obliečky v Poľsku ??? Hlavne kvalita . ideme do nového targu zajtra tak ma to zaujíma a či to tam vobec maju???

sendika1821
17. nov 2017

Boli sme tam pred 2 týždňami,mali v jednom stánku,bola som pri nich ,stali 16 e na 2 postele ,ale aká bola kvalita neviem ,,

laladua
17. nov 2017

Kvalita je taka ako tu. Ja mam obliecky odtial uz roky a som s nimi v pohode. To uz nie je tak ako kedysi, poliaci sa podla mna v kvalite co to zlepsili 🙂

sorciera24
17. nov 2017

@majkabr prepac, ze vstupujem do debaty, my sme tiez mali ist zatra do Targu, ale pojdeme neskor, prosim, akdial idete? lebo vraj niekde pri Czarnom dunajci sa robi cesta a dlho sa caka...mozes to tam obziret, ak diete tadial?

majkabr
autor
17. nov 2017

dám vedieť ako bolo keď sa vrátime🙂

majkabr
autor
18. nov 2017

Ahoj tak sme sa vrátili nešli sme cez Jablonku do Nowého Targu aby sme obišli ten Čierny Dunajec. Ale sme šli Tvrdošín- Trstená- Liesek- Vitanová- Suchá Hora- Choholov- Cihé-Staré Bystré-Ludzmierz- Nový Targ, z tej Suchej Hory to je 35 minut do Nového Targu. Ale odporučam GPS alebo roming Dáta lebo tie dedinky su dosť zle značené. ale ináč v poho. Stači si dať v suchej hore do GPS trasa SUchá Hora - Nový Targ a to vás už naviguje. S pozdravom Majka

sorciera24
18. nov 2017

@majkabr my uz sme tade sli cez tie dedinky, samy kopec,a le na ceste len my....takze pojdeme tade, ekd tam nic nebolo......
inak trhy dobre?....oplati sa? chceme oblecenie a vianocny strom

majkabr
autor
18. nov 2017

@sorciera24 stromčeky mali pekné aj ozdoby mali aj lacné a jeden stánok bol taký drahší ale tam boli také originálnejšie ozdoby veľmi pekné, čo sa týka oblečka neviem čo konkretne zháňate,. Bundy dámske veľký výbeer , Veľký výber čiapiek,rukavíc trošku menej kabátov to mi vadilo, dosť bolo pánskeho oblečenia hlavne takého elegantného , manželovi som košelu kúpila, dcérke kočík pod stromček. A lacné trenírky čo môj manžel miluje po 2,5 eur a kvalitné..

sorciera24
19. nov 2017

@majkabr super, presne to som potrebovala, tak snad uz ans choroba nezmori a pojdeme o tyzden...dakujem ti!

sonka1981
23. júl 2018
Používateľ sonka1981 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sonka1981.

moj syn má toto https://www.dedoles.sk/postelne-obliecky-rodina-simpsonovcov . material super, dobre sa žehli a dlho drží sviežu vonu