Oblečenie zo stránky Floryday

matulik123
1. feb 2017

Ahojte ženičky. Prosím Vás, má niektorá skúsenosť z oblečením zo stránky Floryday.com ? Je oblečenie v poriadku? A také ako má byť? Ďakujem 😉

melll
1. feb 2017

Aj mňa to zaujíma... lebo na fotkách sú krásne tie veci, len či aj real je taký...

chrummmka
1. feb 2017

ahoj s floryday bola kamaratka nespokojna ja nakupujem cez zoot so zlavami a som spokojna

matulik123
autor
2. feb 2017

Ďakujem Vám. Objednala som si z tadiaľ spoločenské šaty, tak dúfam že prídu v poriadku.

monsvi
27. apr 2017

@matulik123
Ahojky,chcem sa spýtať či šaty dorazili ok,a ake boli?Chcem si tiež objednať letné šaty s tejto stránky ale nenašla som k nej žiadne recenzie.Dakujem

natalybaby
31. máj 2017

katastrofa, uplny podvod. Objednala som šaty, zaplatila, peniaze odišli. Za par dni info o zruseni objednavky, lebo nemaju dost tovaru. Ked som ziadala vratit peniaze uviedli, ze ziadna platba im neprisla.... takze asi tolko k floryday. Este sa s nimi dodnes o tie peniaze natahujem. Odpisuju lamanou slovencinou.

adel28
14. jún 2017

@natalybaby
ahoj🙂 prosim ta ako si dopadla, podarilo sa ti nieco ziskat? Ja som si vcera objednala az troje saty😦platba ako pises hned odisla a neviem co mi zrazu napadlo si overit eshop a s hrozou citam ze som krasne naletela, bozeeeee moj😨co ma neosvietilo skor, kartu som si radsej zrusila aby mi neodchadzali ine platby-nahodou. Dakujem Lucia

natalybaby
14. jún 2017

@adel28
Nakoniec som zistila v banke, ze si zatiaľ sumu nestiahli, len ju rezervovali. Dúfam, ze sa to uz nezmení.Uz tam nikdy nic neobjednam. Zisti si ci to nemáš s tou kartou tiež tak. Možno budeš mat šťastie a aj Ti nejaký tovar skutočne dojde. Držím palce. Odvtedy čítam vopred referencie.

adel28
15. jún 2017

@natalybaby
Smola😔dnes mi uhrada odisla. Som strasne zvedava co pride. Potom tu napisem.

szimina
16. jún 2017

Ahojte, mne dnes došli troje šiat z tejto stránky. Musím povedať že na margo ostatných skúsenosti, ja som veľmi spokojná. Aj s kvalitou, žiaden čínsky smrad šiat.... zásielku som si sledovala cez net a prišli presne do 15pracovnych dni...

nail66
28. jún 2017

Pridávam aj ja skúsenosť s touto stránkou. Objednala som si dvoje šaty a jedny sandále. Sandále padli ako uliate, šaty boli pekné len mi boli cez prsia úzke, tak som ich vrátila a oni mi bez problémov poslali peniaze na účet, v hodnote vráteného tovaru.

adel28
28. jún 2017

@nail66
Anooo🙂tak to ma tesi. Ja som si objednala 13.6.17 troje saty a este mi neprisli. Tak cakaaaaam ale som pripravena uz na vsetko. Za kolko ti to prislo cca? Dakujem😉

nail66
29. jún 2017

@adel28 16.5. som urobila objednávku a prišlo mi to okolo 28.5. neviem presne.

zuzanacajzlova
11. júl 2017

@nail66 Nail, prosím ta, kam si im tovar vrátila a ako reklamácia prebiehala? Mne poslali na mail len našu vzájomnú komunikáciu, adresu na nich nemám. Poštovné ta stálo kolko?

nail66
11. júl 2017

@zuzanacajzlova Oni mi poslali predtlačenú adresu aj s čiarovým kódom, to som si vytlačila, vystrihla a nalepila na balík. Stálo ma to 8,80 Eur.

zuzanacajzlova
11. júl 2017

Moc dakujem! 🙂

adel28
12. júl 2017

Ahojte🙂tak uz mi prisiel balicek a som milo prekvapena, ciste a pekne saty aj my sadli presne na mieru🙂👍

dudino
31. júl 2017

Ahojte ,objednala som si šaty,sveter ,bluzku vsetko bol
ako na obrazku a kvalitne max.spokojnosť:

zuzanacajzlova
4. okt 2017

@nail66
Ahoj, chcem sa spýtať ako dlho trvalo vybavenie reklamácie. Balík som odoslala koncom augusta aj so sprievodným listom aj čiarovým kódom, stál ma žiaľ 30 eur, potrebovali poslať aj doklad o odoslaní...Peniaze stále nikde a je veľmi ťažké sa s nimi dorozumieť, nakoľko stále opakujú to isté..

nail66
4. okt 2017

@zuzanacajzlova 16.5. som objednávala, 22.5. mi prišiel balík a 19.6.. mi vrátili peniaze na účet. Poštovné som platila 8,80 a posielala som to na adresu čo mi ony poslali na mail aj s čiarovým kódom a bolo to do Holandska.

nail66
7. nov 2017

Nebudete niektorá objednávať z Floryday, že by sme sa spojili, lebo som si vybrala čižmy za 49,70 a poštovné 49,97. Nákup v hodnote 110,- Eur je poštovné zdarma.

mks29
12. nov 2017

Ahojte baby, bohuzial som z tohto obchodu nakupila cca 85 euro aj s postovnym 😒 tracker dhl pise ze je to dorazene do SR. Baby ako je to s dph a clom? Ked ste si objednali platili ste navyse? Na stranke maju vedenu adresu na London, preto je z ich strany podvod posielat objednavky z ciny kde su dalsie poplatky nasmu colnemu uradu. Ah jaj a to sa este bojim co to vlastne dojde za tovar haha 😢

nail66
13. nov 2017

@mks29 ja som neplatila žiadne clo

mks29
13. nov 2017

@nail66 dakujem za odpoved 🙂 neviem co si si objednavala, ale ja som bola zhorzena. Dnes zasielka dosla, no doslo akoze to z obrazku uplne zle zosite a velkost a kvalita za to co za to pytaju to ani z daleka nieje. Na zasielke je tak isto aj cena 18USD, zasielka je akoze poslana z Nemecka. Ja osobne som im uz pisala ohladom ochrany spotrebitela a tak isto, ak nemaju uvedene ze tovat je z ciny, nie znackovy maju to uviest na stranke, lebo nie su tym padom seriozny. Ebay je v tomto aspon fair ale nepyta 40 euro za uplnu katastrofu a 15-20e za postovne. Nevadi, mozno nieco vybojujem naspat a ak nie tak viem, ze uz v zivote neobjednavam cez net mimo znaciek co poznam.👽

ameli221
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mks29
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
limitgirl
7. jún 2019

preboha len to nie. poslali síce tovar, ale nie na mna, skôr na sud. nekupovať, určite.

limitgirl
18. jún 2019

floryday určite nie. ja som si od nich kúpila, došli síce tie šaty, ktoré som chcela, ale miesto veľkosti L došli asi tak XXXXXL - široké ako na sud. na svojom webe žiaľ uvádzajú, že poštovné nevracajú. ak by to tam neuviedli, museli by vrátiť aj to. a poštovné je sakra drahé, ale čo už. píšu, že vopred im treba napísať, aby mi priradili najbližšiu adresu na vrátenie. tým už odradia tých, čo nevedia anglicky, ale odpisujú aj v iných jazykoch a celkom slušne. mne písali v slovenčine. vraj aby som tovar vyfotila, fotka musí spĺňať také a také parametre atd. tak som im napísala, že sú podvodníci, že ich oznámim na anglickej polícii a europskej komore na ochranu spotrebiteľa a žiadne fotky nebudem posielať. tak mi nakoniec vypluli tú adresu, dali adresu v belgicku. poštovné ma stálo 7 eur, poslané ako listová zásielka do 500 gr. Ponúkajú aj iné možnosti, napr, že tovar si necháte a oni vám vrátia len 50% ceny. nepodľahnite. na tom si zakladajú zárobok.

moncisponci
1. júl 2020

Tak ahoj objednavka 11.6. 2020 do dnesneho dna uz to je 2 tyzdne akoze v luxembursku. Prvy a posledny krat aj keby to bolo zo zlata. A to sa desim toho vo pride

maria41893
16. dec 2020

Floryday recenzie - http://tonzes.com/flory.htm Mám s ním dobré skúsenosti.