Oblečenie pre nízke ženy

6. jún 2023

Nízke drobné ženy, v ktorých obchodoch vám sedí oblečenie? Som 156cm/46kg a stále mam problém nájsť pasujúce oblečenie v bežných obchodoch. Super mi sedí detská veľkosť 13-14rokov, keďže je to site na výšku 158cm. No ale tam zase štýlovo je to vacsinou mimo, keďže som tridsiatnicka. Rifle viem krátke nájsť v peeku, inak je to bieda. Pozerala som na nete, a niektoré značky majú sekciu 'petite', no nerada nakupujem bez skúšania.. Dajte prosím nejaké tipy 🙏

maranta_leuconeura
6. jún 2023

Neviem ako si na tom financne, ale skus si najst slovenske znacky pripadne krajcirku a ti ti vedia usit oblecenie upravene na tvoju vysku zachovajuc zenske proporcie. Bude to vyssia investicia ako oblecenie vyrabane v obchode, no ziskas kvalitne pasujuce kusky, ktore dlhsie vydrzia a su navyse vyrabane eticky.

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slavkadi
6. jún 2023

Ja mám 158 a kupujem sú bežnú dámsku veľkosť 34 alebo 36, nohavice si dávam skrátiť krajčírke, tričká väčšinou 3/4 rukáv. Alebo ešte sú fajn 7/8 nohavice, tie sú mi akurát dlhé.

slavomira236
6. jún 2023

Ja mam 158 cm a nemam problem nejak . Rifle mam zaru vetsinou sedia mi. Veci nosim 34,36..

teleskop
6. jún 2023

sekace

deedol
6. jún 2023

ja som sice trocha vyssia, ale tiez bezne v obchodoch maloco najdem. riesim to tak, ze nakupujem online v obchodoch, kde je zadarmo vratenie, vyskusam doma a vratim, co nesadlo.