Oblečenie na stretávku zo školy

wlf
25. apr 2022

Ahojte, ženy sú ako magnet na módu, tak sa vás pýtam. Poradíte mi niečo na seba? Postavu by som nemala najhoršiu, len mam veľké brucho, ktoré mi komplikuje akýkoľvek oku lahodiaci outfit. Rifle s bluzkou, šaty alebo niečo ine? Nejaké konkrétne linky by boli fajn.

evabb35
25. apr 2022

@wlf Na veľké brucho je dobrá nejaká tunika z látky so zaujímavým vzorom. Ale zase treba brať do úvahy fakt, že vás na stretávke bude s veľkým bruchom viac. Takže treba sa obliecť elegantne, ale hlavne pohodlne.

zuzikak
25. apr 2022

neviem aky je tvoj styl obliekania a kde bude stretavka. Kludne kvietkove saty s kozennou bundou a obut co ti je pohodlne. Alebo tmave rifle, vyssi opatok, tricko a sako, nohavice a bluzka - kombinacii mas milion 🙂

lala123
25. apr 2022

@wlf ja zase tuniku neodporúčam , budeš vyzerať raz taka široká. Ak mas v pohode nohy tak by som si zobrala jednofarebne krátke saty rovného strihu mierne do A rozšírené nad kolena. Ja mam tiež brucho a už mám vyskúšané, že 100x lepšie vyzeram v mierne rozšírenom strihu ako vo voľných tunikach a hlavne presteihnute pod prsiami sú masaker . To ako keby som pred porodom mala vyzeram

777januska777
25. apr 2022

A neuvažovala si o sťahovacom páse?

matus7030
25. apr 2022

@wlf za mňa určite šaty. Sama vieš, čo sa ti hodí a v čom sa cítiš dobre. Ja mám tiež veľké brucho a preto nosím A‐čkové šaty. Mám ich plnú skriňu, viem, že si ich môžem dovoliť. Neboj sa ísť do niečoho farebného.

wlf
autor
25. apr 2022

My sme z dedinskej školy, stretko bude u nas v bare. Rozmýšľam, ze pôjdem v teplákoch 😂🤦‍♀️

simsalabim
25. apr 2022

@matus7030 aj ja odporucam saty do A.
@wlf to v teplakoch budes nezabudnutelna a neprehliadnutelna.

wlf
autor
25. apr 2022

@simsalabim hahahá ja viem 😂🙈 jediná slobodna bezdetna tam budem

matus7030
25. apr 2022

@wlf tak ak to bude také neoficiálne, kľudne daj rifle a nejaký TOP.