Oblečenie na pohreb

vanda323
30. nov 2022

Dievčatá, včera mi zomrel dedko vo veku 88 rokov...
Zajtra má pohreb ....
Viem možno pre niekoho nepodstatná otázka ale, viem prečo sa ju pýtam...na Tom pohrebe bude polka mesta pretože dedko bol architekt veľmi vážený človek....
Čo si obliecť?
Mám kabátik, čierny troska dlhší než do pása....
Čisto čierne tričko s čipkou....a plus čierne legíny a vysoké čierne čižmy po kolená semišové
Ďalšia možnosť čisto čierne nohavice kotníkové čižmy a čierne tričko ale so zlatým lemom...
Ďalšia možnosť tie vysoké čižmy semišové plus oančuskyya čipkované šaty.......

beata_k
30. nov 2022

@vanda323 O leginach ani neuvazuj. Z toho co si napisala by som volila poslednu moznost.

beata_k
30. nov 2022

@vanda323 A uprimnu sustrast.

vanda323
autor
30. nov 2022

@beata_k Ono to sú také iné legine semišové nie ako na sport vieš alebo na doma ..ale aj ja si myslím že šaty a pančušky a vysoké čižmy však?

vanda323
autor
30. nov 2022

@beata_k Ďakujem ti

vulka
30. nov 2022

@vanda323 Pred 2 mes sme boli na pohrebe dedka, ktorý bol významným človekom na SAV. Pozostalí si nepriali čierne oblečenie. Takže sme išli normálne tmavé nohavice, blúzka a béžové sako.Vôbec by som sa netrápila tým, že nebudeš celá od hlavy po päty v čiernom. A z tej Tvojej ponuky čokoľvek, len nie legíny.

beata_k
30. nov 2022

@vanda323 Ano, dala by som saty.

vanda323
autor
30. nov 2022

@vulka Takže asi najlepšie chápeš moju otázku....
Fakt tam bude hrozne veľa ľudí čiže asi zvolíme tie šaty

twinsimom
30. nov 2022

ufff uprimnu sustrast

vanda323
autor
30. nov 2022

@beata_k Ok , ďakujem ja som sa k tým šatám najviac prikláňala len som si nebola úplne ista

btus
30. nov 2022

úprimnú sústrasť. Všetko je ok, okrem legínov. V nohaviciach Ti nebude tak zima, ale asi to budete mať niekde dnu, tak šaty sú ok. Ja mám práve na túto "príležitosť" sukňu, nohavice, košeľu a pulover a sveter. Čierne sa dá našťastie vynosiť aj inokedy.

oslo1
30. nov 2022

Manzel ked Mal pohreb, Mal 2x jeden Tu v UK, druhy na Slovensku, tak v UK Mali vsetci cierne oblecenie. Dlzku siat, kvalita, nikoho nezaujimala.
Na Slovensku mala vacsina cierne oblecenie.
Ja, ako vdova po nebohom, som mala cierne hladke Satya po kolena, cierne pancuchy, topanky a sveter. Plus cierne kabat.

vanda323
autor
30. nov 2022

@btus Ďakujem
Áno čierne sa sa vynosiť ja čiernu nosím často v kombi so zlatou

vanda323
autor
30. nov 2022

@oslo1 Ďakujem ti že si sa zapojila ...
Neviem kedy ti zomrel manžel..no úprimnú sústrasť.
A k šatám hrubšie pančuchy alebo silonky?

h2
30. nov 2022

@vanda323 Úprimnú sústrasť. 🖤
Jednoznačne čierne šaty. Legíny NIE, bez ohľadu na to, aké sú.
Pančuchy je jedno, či si dáš hrubé, alebo tenké. To by som dala podľa toho, ako bude zima.

vanda323
autor
30. nov 2022

@h2 Ďakujem
Áno , legíny asi ee....dám tie šaty teda

oslo1
30. nov 2022

@vanda323 ja som mala hrubsie.
Plus nezabudni na ciernu satku na krk.

vanda323
autor
30. nov 2022

@oslo1 Ano , ďakujem ti za pripomienku idem si ju hneď pripraviť

selena_luna
30. nov 2022

@vanda323 uprimnu sustrast. Asi najlepsie cizmy a saty. Ale prosim ta, radsej si vyber to co ti je pohodlne. Pravdepodobne ( teda ja dufam ze to je tak) by dedko nechcel aby si sa tam v niecom osivala.. drz sa!

pinkgirl
30. nov 2022

@vanda323 je mi ľúto tvojej straty.
Daj si čierne šaty, čierne silonky alebo hrubšie čierne pančuchy, kabát, šatku, čižmy. Nezabudni na vodeodolnu mascaru na oči.

lucinka1988
30. nov 2022

@vanda323
Vyjadrujem úprimnú sústrasť!
jednoznačne decentné čierne šaty okolo kolien a dlhší čierny kabát..Decentné oblečenie je základ, legíny a tričko by som vylúčila úplne. Nedávno som bola na štátnom pohrebe a riešila som to decentným čiernymi elegantnými šatami po kolená a dlhým elegantným čiernym kabátom plus čierne pančušky a malá čierna elegantná kabelka

vanda323
autor
30. nov 2022

@selena_luna Ahoj, ďakujem ti....ano tie šaty asi budú naj volba

vanda323
autor
30. nov 2022

@lucinka1988 Ďakujem
Áno myslím že decentne šaty s jemnou čipkou silonky a semišové vysoké čižmy budú Okey....jasné kabelka tiež decent

vanda323
autor
30. nov 2022

@pinkgirl Ďakujem
Mám umelé mihy takže v pohode...
Zvolím šaty ....silonky kabatik

vanda323
autor
30. nov 2022

@selena_luna Ahoj, ďakujem ti.