Obklad do kúpeľne

jovka
26. máj 2018

Ahojte.prosim o radu...riesim kupelnu..doteraz matne obklady , v novej rozmyslam nad lesklymi..nezblaznim sa z cistenia? Nechcem len pulirovat ..🤔len leskle su krajsie😊ake mate skusenosti? Dakujem!

jovka
autor
26. máj 2018

Biela a hneda kombin.😊

siska1313
26. máj 2018

My máme lesklú a údržba super, podľa mňa na matnom povrchu vidieť všetko viac....znovu v novom dome pôjdeme do lesku

lula313
26. máj 2018

Paci sa mi to. Kto ponuka až takto lesklý obklad? My sme sli do matného a údržba super, v podstate sa to čistiť “nemusi”, lebo na tom nie je vidno žiadnu spinu

ankare
26. máj 2018

Pod do skupiny Pekné byvanie, tam Ti baby poradia.

deti95060810
27. máj 2018

máme dve kúpeľne. V jednej sú matné obklady, v druhej lesklé....Viac sa mi páči s matnými ... Rýchlo sa mi prejedla - obkukala s lesklými oblk.

jovka
autor
27. máj 2018

@lula313 no ved to , ze nvm.ten matny nie je vobec spinavy.ani kvapky vody zaschnute na nom nevidno..toho sa obavam pri tom leskom..a studio amsadeer ba.lumen sa tusim vola obklad.

lula313
27. máj 2018

@jovka Dakujem, vyzerajú veľmi dobre, hneď si ukladám stranku, keď budeme vyberat obklady do domu. My sme kupovali v ptacku, možno aj tam mozes skočiť pre inšpiráciu.
A najviac na nervy budeš podľa mna zo sprchoveho kutu, rodičia ho kvôli neustálemu čisteniu ani radšej nepouzivaju😂😂😂

caelley
27. máj 2018

@jovka My mame matne, v zivote by som uz matne nedala, to je hroza, mame cierno biele a vyzera to hrozne, ako spinave, aj ked to vycistis...

jovka
autor
27. máj 2018

@lula313 omg🔫 to niiie.na ten sa tesimm!tak skusime a ked..bude vana alebo slaf😁 to je ten problem , ze vsetkeho prebytok a clovek uz nevie co vybrat😊

jovka
autor
27. máj 2018

@caelley teraz mam taku bielu kavu takze je to ok😊hadam teda nebudem lutovat s tymi lesklymi😉

lenkakravcova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz