Objednávate si potraviny domov z Tesca?

jaass
7. sep 2020

Baby, objednávate si potraviny priamo domov? Napr z Tesca a pod.
Aká je cena dopravy? Ďakujem 🙂

miskooo1987
7. sep 2020

@jaass na stránke máš cenu, závisí od času a vyťaženosti... a áno objednávam niektoré veci občas...

mima1
7. sep 2020

Ja sice neobjednavam domov ale chodim si vyzdvihnut tam. Len zazvonim pred tescom na zvoncek a pridu s tovarom nalozim a ficim. 0,99€ dovoz najdes na stranke

miskooo1987
7. sep 2020

@mima1 dovoz sa vie pohybovať od 0 EUR po kľudne aj 6.49... najmä v apríli to bolo hodne drahé..

mima1
7. sep 2020

@miskooo1987 tak ja dovoz nepotrebujem mam tesco na sok. Mne vyhovuje naklikat a vyzdvihnut. Za to jedno €je to pohoda dovezu k autu vylozia necakam v rade atd. Zamna super vec keby to mali vsetky obchody bolo by to fajn

brezza
7. sep 2020

Objednavala som cez tu prvu vlnu pandemie tesco domov. Nad 100 € bola doprava zadarmo. Len vtedy som stihla termin az o tri tyzdne. Ale dobre bolo, ze som si mohla priebezne menit objednavku.

rebeca89
7. sep 2020

@jaass áno, nakupujeme takto pravidelne a vždy sme spokojní 🙂 Cena dovozu závisí od času a dňa,ale ceny nie sú vysoké 😉

jaass
autor
7. sep 2020

Ďakujem vám 🙂

tncka
7. sep 2020

@jaass neobjednavam,lebo mna to vyslovene bavi sa smatlat po obchode a cim viac nakupit,tym lepsie😂Fakt za to nemozem🙈🤷‍♀️

heidi4
7. sep 2020

@tncka 🤣🤣🤣🤣👍aj mne obcas padne dobre taka psychohygiena 😊👌👌🤦‍♀️

nikiki29
7. sep 2020

@jaass len zo zaujímavosti, prečo si si neklikla priamo na Tesco stránku a nepozrela poštovné tam? 🤔

eliska13
8. sep 2020

@jaass objednávam a páči sa mi to nekúpim hlúposti, zoznam mi tam zostane už ho len doplním aj tak ľudia väčšinou kupujú stále tie isté položky, ušetrím čas...s tovarom ovocie, zelenina som spokojná.a chodia načas ako napisu