Objednávate mystery krabice?

4. sep 2024

Objednávate mystery krabice? Ktoré sa vám osvedčili?
Páči sa mi pointa, že mi každý mesiac príde krabica so zaujímavými výrobkami a novinkami, keď má človek šťastie, tak aj vo vyššej hodnote, ako zaplatil. Ktoré sa vám pozdávajú najviac, že ste s obsahom boli spokojné a odoberate pravidelne.

amelianka
4. sep 2024

Nikdy to nebude vo vyššej hodnote a absolútne sa to neoplatí 🙈

vkatush
4. sep 2024

Mala som Radosť v krabičke a Cutebox. Rozmýšľam nad Boxito 😁 bolo super zakaždým, keď prišlo, taký darček odo mňa pre mňa a predsa prekvapí 😂 a malému sa páčilo rozbaľovanie.
Ale vravím si, že nemôžem míňať už na somariny. A nie vždy mi sadol obsah.

monismie
4. sep 2024

co vlastne vsetko davaju do toho boxu? akoze aky typ produktov si tam vies najst? kozmetiku?knihu?sladkosti?

autor
4. sep 2024

@monismie su rôzne, ja som kedysi dávno objednávala z jedného eshopu so zdravou výživou. Tak tam bolo jedlo a pitie. Slané, sladké, rôzne

januska12323
4. sep 2024

Drahšie veci tam nikdy nebudú, to by sa im neoplatilo.

vkatush
4. sep 2024

No ja som napr z cuteboxu nejaké veci chcela doobjednať a vyšlo ma to drahšie (oni majú aj popísané produkty a ich ceny a áno, dokopy je to viac ako cena boxu. Avšak keďže ja nie som extra kozmetiková, z 5 veci som použila vždy možno len 2).

Čo sa týka radosť v krabičke, tak máš novú (nedávno vydanú) knižku, nejaký slovenský výrobok a plus euro z toho ide na nejakú organizáciu (minulý rok bolo pre IPčko, tento rok je pre predčasniatka). Ale tu si vieš samostatne kúpiť lacnejšie ako je cena boxu. Ale ja by som normálne po tých knihách nesiahla, ale keď som ich už mala, tak som ich len tak zhltla.

A na Boxito som len nedávno našla recenzie a chválili si, že naozaj je cena boxu lacnejšie ako jednotlivé veci dokopy.

mojemenonikto
4. sep 2024

Ak aj budeš mať nejakú zľavu na mystery box, vždy tá cena bude nastavená tak, že e-shop zarobí. Budeš tam mať dvadsať vecí a z toho ti budú vyhovovať jedna-dve. Z toho možno maximálne jednu budeš naozaj potrebovať (ak vôbec). A keď si uvedomíš, koľko si za tie dve veci zaplatila v rámci mystery boxu, zistíš, že si to niekoľko násobne preplatila. Mystery boxy sú dobré akurát tak pre e-shopy, že sa zbavia vecí, ktoré sa im nepredávajú, alebo sú tesne pred expiráciou, lebo sa vždy nájdú blázni, ktorí sú posadnutí unboxingom a sú ochotní to preplatiť 😁

lucka_ke
4. sep 2024

ako dobre sa má ľudstvo, že rieši toto 🙂

ivanka12311
4. sep 2024

Nie nemilujem kopec zbytočných hlúposti v krabičke 🤷

mirithia
5. sep 2024

Zbytočne vyhodené peniaze.

modraslamka
5. sep 2024

co to akoze je?

maris5
5. sep 2024

My sme sa tento rok nechalu zlomit na Macku vo vreci od Ihryska. Tusim aj garantuju, ze hry budu vo vyssej cene ako zakupena Macka. Boli sme spokojny.
Ale v nejako knihkupectve ked nukaju nejaku mystery knizku zadarmo k nakupu, tak to bude vacsinou nejaka hovadina, ktoru nikto nekupuje napr. brozurka o vareni

veronikavaneska
6. sep 2024

My sme objednali na Vianoce dva mystery boxy a super. Jeden za 40€ a mal aj takú hodnotu aj za 90€ a ten tiež bol zaujímavý. Ten bol darček. Za mňa sa oplatilo👍 ak nevieš aký darček tak je to super