Objednávanie kozmetiky z Amazonu - postup a poštovné

melinda20
14. sep 2013

ahojte chcela by som si ojednat kozmetiku z amazonu,objednavate niekto z tadial dik

danielatn
14. sep 2013

@melinda20 ahoj, ja obcas z nemeckeho aj anglickeho

melinda20
autor
14. sep 2013

A z USA?

danielatn
14. sep 2013

@melinda20 odtial nie, lebo vela veci nedodavaju na Slovensko. Objednala som tam len raz a davno a to kvoli tomu, ze znamy bol zrovna v USA, tak mi to doniesol osobne

melinda20
autor
14. sep 2013

A aka je stranka na ten anglický amazon díkes

danielatn
14. sep 2013

@melinda20 amazon.co.uk

melinda20
autor
14. sep 2013

a kolko stoji poštovne

danielatn
14. sep 2013

@melinda20 podla toho, od koho a co objednavas. Postovne moze byt aj 20 eur. Pozeraj len tie vyrobky, kde je uvedeny dodavatel amazon. Tam to vyjde postovne lacnejsie

melinda20
autor
14. sep 2013

keby som chcela niečo objednať mohli by sme aj spolu... vyšlo by to lacnejšie ja by som chcela len jeden makeup

lucynka777
20. sep 2013

@melinda20 ahoj potrebovala by som radu 🙂 vsetky vyrobky su tam nove?zda sa mi to az moc lacne oproti ostatnym eshopom. Mam uz vytvorenu objednavku, dodavatela mam amazon, len stale sa bojim potvrdit 😀 A ak objednavam viac veci pride mi to naraz v jednom baliku? dakujem

lucynka777
20. sep 2013

@danielatn juj vyssie uvedeny prispevok patril tebe

danielatn
22. sep 2013

@lucynka777 ahoj, ja som tam vacsinou objednavala veci, ktore som u nas v SR nevidela, takze to neviem porovnat. Balikov ti pride mozno aj viac, ale postovne sa plati len jedno / to co ti ukazuje pri objednavke. Oni zvyknu poslat hned co maju v jednom baliku a potom postupne, ked im poprichadzaju dalsie veci.

danielatn
22. sep 2013

@melinda20 o.k. kludne. Pozeram, ze si z Banoviec, ja z TN / tak s tym nemam problem. Len ja budem objednavat az mozno za mesiac / vzdy tak riesim Vianoce :-}

lucynka777
22. sep 2013

@danielatn no nakoniec som to zvladla a objednala vcera 🙂 dnes mi prisiel email, ze uz aj poslali a predpokladany datum dorucenia 1.10. tak budem cakat

melinda20
autor
29. sep 2013

A ako by sme sa teda dohodli ? Môžem ti poslať čo by som chcela a dáš mi potom vedieť čo a ako ja chodím do TN dosť často tak nieje problém alebo mi to pošleš poštou .

danielatn
29. sep 2013

@melinda20 ahoj, idem objednavat tak posli cez IP co chces a uvidime, kolko hodi postovne. Potom ti to mozem dat osobne v TN.

melinda20
autor
29. sep 2013

a akí je čas dodania a dokedy ti mám dať vedieť čo chcem dík

danielatn
29. sep 2013

@melinda20 objednat by som chcela tak do tyzdna. Dod. lehotu ti neviem povedat, kedze neviem co chces. To sa mi zobrazi az pri potvrdeni objednavky.

danielatn
2. okt 2013

@melinda20 idem objednavat, chces nieco?

melinda20
autor
2. okt 2013

nevieš mi prosím ťa napísať v akej cene sa pohybuje poštovné ďakujem

danielatn
3. okt 2013

@melinda20 mozno tak 2-3 EUR

renatka100
3. okt 2013

Ja objednavam z amazon.de od hraciek cez oblecenie vsetko. Chodi mi to vsak do rakuska kde je postovne 0. Ak objednavate na slovensko tak postovne je od 3-4 eur podla vahy. Treba ale zadat ze predajca ma byt amazon.de. Ak to nezadate dajte si pred vypocitanim konecnej ceny kolonku "voraussistliche versandkosten und steuren" tam vam da presne kolko to bude stat na vasu adresu. 🙂

renene
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
freefamme
26. feb 2014

Ahojte, chcem bratislavcankam poradit, ako objednavat z amazon.de s postovnym zadarmo: balicek si nechate poslat postlagernd na postu v Kittsee alebo Hainburgu (co mate blizsie). Oni vam to tam prijmu za 1 EURO a uz si po to len pridete. Za odmenu za tento tip si prosim radu, ako sa dostat k podobnemu free shippingu z USA 🙂 Dakujem! Petra

demo
26. feb 2014

@freefamme na iherb.com byva niekedy akcia ze postovne zdarma. momentalne stoji 4 dolare, co je super cena.

facebook462
19. apr 2014

Ahojte 🙂 chcel by som poradit ,neviem ako mám vyplnit adresu na mazone možte my s tým pomôcť ? mám teraz urobený ucet ale tou adresou si niesom istý a objím sa niečo objednať aby to neprišlo niekam inam , a este minule som skušal dač niečo objednať ale na ucte som určite nemal tolko peňazí kolko to stálo , a , prisiel mi email o schváleni objednávky aj kedy príde prečo ? dakujem 🙂

92katka
4. dec 2014

Prosim Vas nepomozete mi objednat som uz zufala nejde mi to :(

nikuska245
8. apr 2015

Ahojte chcem sa opytať či budete niektorá teraz objednávať z AMAZONU,alebo zo zahranicia..chcem nejaku kozmetiku,ktora sa neda zohnať u nás.ďakujem 🙂