Objednávanie knihy na Martinuse - ako dlho trvá vybavenie?

mataa52
23. apr 2020

Ahojte objednávala som knihy pre sestru bude mať narodeniny. Len som sa neskoro spamätala tak neviem či pridu na čas. Nevadí. Bolo písane že pravdepodobne by to malo byť na druhý deň. Keď ste si objednali knižky z martinusu do kolkých dni od zadania objednávky Vám knihy prišly?
Ďakujem za odpoveďe

anita6666
23. apr 2020

@mataa52 mne prišli hneď na druhý deň,ani som sa nestihla spamätať 🙂 ale išlo o knihy,ktoré mali aktuálne na sklade

lucijalucy
23. apr 2020

Mne píšu v potvrdzovacom maily z 20.4. že predpokladaná doba dodania 7 dní 🙄 Modlím sa že by mi to zajtra prišlo lebo tiež je to darček🤦🏻‍♀️

mataa52
autor
23. apr 2020

@anita6666 ďakujem. Aj tie čo som ja objednala majú na sklade. Ešte nikdy čo som z netu objednala mi neprišlo na drúhý deň. Tak som prekvapená. Bolo by super keby prišli zajtra

liz_lemon
23. apr 2020

prišly? dúfam, že si si aj pre seba objednala nejaké tie pravidlá slovenského pravopisu 😂

anita6666
23. apr 2020

@mataa52 ak si objednavala dnes a majú ich na sklade + pozerám bydlisko Zvolen, tak predpokladám najneskôr v pondelok

liaka
23. apr 2020

@mataa52 ja som si objednala knihy, ktore mali skladom a prisli mi az o 7 dni. Dosť dlho to trvalo. Aj mi prisla sprava v jeden den, ze čakajte zasielku, ze bude dorucena a neprislo to az na dalsi den. Dokopy tych 7 dni.

mataa52
autor
23. apr 2020

@liz_lemon našli ste tam jednu chybu a už si mám kúpiť pravidlá slovenského pravopisu? Ak nemáte komentovať k veci tak radšej nekomentujte!!!!

Nepýtala som sa či si mám kúpiť pravidlá slovenského pravopisu ale som sa pýtala za koľko dní prišli uživatelkám knihy z martinusu. Myslím si že môj pravopis nieje až tak hrozný.

marika39
23. apr 2020

pri každej knižke máš napísané, koľko trvá dodanie, najlepšie keď ich majú na sklade. My ako sme teraz doma, sme objednávali 2x, všetky mali na sklade a trvalo to dokopy asi 4-5 dní, ale sme z Mt, kde majú aj sklad.

liz_lemon
23. apr 2020

@mataa52 a ďalšia chyba nieje sa píše nie je (oddelene), takže nakoniec sú tie pravidlá potrebné 😂