Objednávanie cez Aliexpress - overení predajcovia

ujanka
9. feb 2017

Ahojte, chystam sa prvykrat objednavat cez aliexpress, chcela by som letne satocky a sukne pre dcerky. Maju tam teda kadeco ale v komentaroch som si vsimla ze nie vzdy boli kupujuci spokojni, pri jednych satockach sa asi polovica ludi stazovala ze im prisli uplne zle velkosti. Preto by som sa chcela spytat na vase skusenosti, ci mi viete odporucit predajcov s dobrym tovarom, pripadne vystrihat pred zlymi. Dakujem 🙂

jeennyv
9. feb 2017

@ujanka na fb je skupina ali kde davaju rovno linky a fotia co si objednali a v akej je to kvalite, kuk tam...predajcov je milion a nieco ti od jedneho moze dojst ok ine nie

ujanka
autor
9. feb 2017

@jeennyv dakujem 🙂

bosoriak
9. feb 2017

@ujanka Presne na to tam tie hodnotenia su. Vyber si vec, pozri si hodnotenie a uvidis. Tazko ti tu niekto da tipy, ked nevieme ani co vlastne chces, v akej kvalite ,v akej cene a podobne. Vyberaj a citaj. Ja si rovno nastavujem vyhladavanie 4plus hviezdicky a este sa mi nestalo, ze by mi nieco prislo inak.

Treba citat popisy tovaru a rozmery. Azijske velkosti byvaju castokrat uplne ine, ale ludia to nevedia. Potom si objednaju povedzme velkost M a pride im vec ako na 8rocne dieta. Pritom v popise tovaru je jasne uvedene, ake rozmery ma ta-ktora velkost.

Dobre nakup! 🙂

dominika6
9. feb 2017

@ujanka riad sa rozmermi,lebo je to presne ako napísala bosoriak...čínske M-ko ako na 8ročné dieťa