Objednávali ste si výživové doplnky od Swanson?

lucyy01
3. okt 2011

Ahojte 😉

chcela by som sa spýtať, či má niekto skúsenosť s objednávaním výživových doplnkov značky Swanson zo stránky www.swansonvitamins.com, konkrétne mám záujem o výživový doplnok Wild Yam.

Ďakujem veľmi pekne 🙂

cora73
30. jan 2013

Ahoj,uz sa to da aj priamo z SK..Nemaju tu vsetko,na nieco sa asi musi cakat..:

http://www.swanson.sk/search?q=wild+yam

marcelka2012
18. sep 2014

na tejto stránke majú vitamín D len v tobolkách, ja by som chcela v kvapkách pre 1,5 ročného syna
Ďakujem

mokusik
7. nov 2014

To by aj mna zaujimalo,citala som o tomto preparate a ma pomoct upravit hormony a dobry vplyv na zenske reprodukcne zdravie 🙂

ice8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jazminn
20. nov 2014

výživové doplnky sú čistý biznis farmacutického priemyslu a podporujú vznik rakoviny. Zistíte si aký kokrétny vitamín Vám chýba a hľadajte ho v zelenine a ovocí... alebo skôr používajte tinktúry alebo maceráty.

irwin
28. máj 2015

jazminn takéto lži aké sem prúdiš sú pokutovateľné dnes už aj na Slovensku .... Doplnky výživy sú neškodné - ale musia byť účinné na obsahy- a to dostať zo zahraničia najčastejšie v dobrej cene, to čo sa predáva v lekárňach je len slabý odvar a často vyhodené nekresťanské peniaze sa slabú účinnú dávku ...

irwin
28. máj 2015

Farmácia si platí veľa PROTI reklám na celom svete - nič nového si mi neukázala...

evittam
29. máj 2015

@irwin Kym nieco napises,tak dobre porozmyslaj,potom este raz a najlepsie aj do tretice,ale aj tak napises sprostost.😉

irwin
31. máj 2015

evittam- Za takéto vyjadrenie ťa môžem dať súdiť....takže práve TY - si lepšie preštuduj zákony ...nie Mňa nazývaj niečím čo nemáš podložené ...a porozmýšlaj kto je ako na tom ...Pretože keby sa ti náhodou niekedy stratilo nedajbože decko boli ti dobré aj rady jasnovidca ...všakže ! Diskutuješ, ale tvoje zákerné slová nemajú žiadnu váhu - lebo nič pozitívneho nepíšeš!

irwin
4. jún 2015

V roku 2008 nebol ziadny pripad smrti ako nasledok brania potravinovych doplnkov
http://www.nowfoods.com/078370.htm
Smrt ako dosledok roznych liekov je zatial stvrta najcastejsia pricina smrti v USA, pocet ludi zomierajucich na dosledky liekov je podla roznych zdrojov od 120 000 az 400 000 rocne. Len na samotny "nevinny " aspirin zomiera nasledkom vykrvacania vyse 17 000 ludi rocne a 120 000 skonci na pohotovosti.

Pritom vsade v tlaci a televizii strasia skodlivymi ucinkami potravinovych doplnkov.

Toto jasne dokazuje,ze zdravie nie je priorita zdravotneho priemyslu, ale hlavne su ekonomicke dovody.

jaron
26. jún 2015

práve aj ja rozmýšľam o kúpe vit. D od Swanson a hľadám istotu, či áno alebo nie
žiaľ, cenovo som lepšie nenašiel

lucufuk
12. júl 2016

@jazminn riadne bludy píšete 🙂 so zeleniny doplnit chýbajuci vitamín sa dá no treba si zistit kolko mg vitaminu obsahuje daná zelenina,ovocie ... dám príklad napr vitaminy a minerály obsiahnute v jablku by ste museli jest každý den pol kila aspon mesiac mesiac aby ste doplnili potrebne živiny s daneho ovocia... tablety maju vyhodu že danní vitamín obsahuju vo vetšom množstve čiže učinkuju v kratšom čase.... vitaminy a minerály ako také nesposobuju rakoviny ked su brané podla návodu... ani by ste netušli s čoho sa tvorí v tele rakovina napr vyššia konzumácia rafinovaného cukru a podobne 😉

jazminn
13. júl 2016

iste...výživový doplnok ti pomôže...

jaron
13. júl 2016

@lucufuk @jazminn
aj tu platí ako sa hovorí o ohni: dobrý pomocník, zlý pán.
Naozaj je v prvom rade rozumné zabezpečiť všetko zdravou a vyváženou stravou. Výživové doplnky ju nedokážu nahradiť, ide o viac ako len nejaký jeden vitamín, je to celý komplex rôznych látok, ktoré jednoducho človek namiešať nedokáže. Napr. v jednom pokuse malo 100 g jablka so šupkou s 6 mg vitamínu C lepší antikarcinogénny účinok ako 1 000 mg vitamínu C vo výživovom doplnku.
Avšak niekedy môžu byť aj doplnky užitočné, napr. taký vitamín D, pre vegánov nenahraditeľný vitamín B12, ale aj iné. Pokiaľ sa z výživových doplnkov nerobí zázrak a všeliek a nie je snaha nimi nahrádzať prirodzenú stravu.
Takto nejako to vnímam ja a pokladám to za vyvážený postoj.

irwin
14. júl 2016

Je to cisto osobna intimna zalezitost a duchovny rast jedinca, nie spekulacia, ak neveris uveris az v chorobe tak ako vsetko...Jediny rozdiel je v krajinach a ich monopoloch a byrokracii.

irwin
14. júl 2016

A este dodam ze tvrdohlavych a bojachtivych ludi s prilis vysokym egom nez je rozum nepresvedcis NIJAK!

peterb85
5. aug 2016

Na túto firmu som natrafil náhodou. Zháňal som kapsule koreňa žihľavy - nettle root. V nadšení som si ho objenal a prišiel mi stingin nettle leaf (žihľava list), pričom na slovenskej etikete uviedli koreň žihľavy. Takže sklamanie, objednával som zo swanson.sk

irwin
5. aug 2016

@peterb85 to je drahé , objednavaj z iherb aby hodnota košíka bez poštovného nepresiahla 22 eur! -toto platí iba u iherb. aj keď swanson .com má drahšie poštovné , obrovské objednávky sa možno oplatia lenže na to ti už dajú clo a dph ....lebo slovenská byrokracia stále nemá čo robiť len zdierať zákazníkov na Slovensku , keď ideš do Ameriky tam máš doplnkov výživy na každom rohu na KVANTA !!!!! a to sa samozrejme nepáči lekárom a farm. priemyslu...

peterb85
6. aug 2016

Ďakujem za tip, skúsim pozrieť 🙂 Inak z toho swansonu po mojom mail-e slusne zareagovali, preverili vec a priznali pochybenie, navrhli riešenie. Takže majú ,našťastie, seriózny prístup. Naľakal som sa totiž, že som natrafil na neserióznych distribúterov.

irwin
8. aug 2016

@peterb85 root znamena koren inac nikdy nezaskodi vysadna vsetkych bylin do prirody a do zahrad lebo clovek aj tak zbytocne kynozi vsetky rastliny... Preto vysadba nikdy nie je na slodu nehovoriac o dlhych mrazoch kedy nam z toho moc nemame

lianne7
24. sep 2016

@ice8 ahoj,vedela by si mi objednat jeden vyzivovy doplnom z iherb.com?dakujem za odpoved

lindt
8. nov 2016

Neviete mi poradit,kde objednam swanson vit.D?vsade je bud nedostupny al.vypredany!dakujem

lucufuk
8. nov 2016

@lindt http://www.swanson.sk/p/373/vitamín-d3-5000-iu inak kupiš v hociktorej lekárni 😉