Objednávali ste niekedy kvety cez internet?

6. apr 2024

Objednávali ste niekedy kvety cez internet? Chcela by som prekvapiť jednu osôbku a rada by som objednala kyticu cez nejaký overený eshop, ktorý sa postará o to, aby daná osoba dostala krásnu kyticu v pravý čas. Ďakujem 🙂

lilianka28
6. apr 2024

Od kvety.sk objednané viackrát a spokojnosť.

adeladulova
6. apr 2024

Kvety.sk spokojnost

jajana_2
6. apr 2024

Ja som objednávala viac krát, ale záleží od toho kam. V okolí Žiliny som googlila kvetinarstva zo Žiliny, keď do Hlohovca zase odtiaľ a podobne.. neosvedčila sa mi stránka ktorá to sprostredkováva, volali že nemali také kvety, nejaké zámeny boli a podobne.. takže za mňa pozrieť na nete donášku kvetov v danom meste a podľa ponuky a recenzií 🙂

oli18
6. apr 2024

Ak je to v tom istom meste, mozes kupit sama normalne kyticu a zaplatit taxikarovi, nech odnesie na adresu. Ja som tak urobila a dokonca som v tom taxiku aj sedela na zadnom sedadle za tmavymi sklami, takze som videla aj to prekvapenie. Kvetinova posta to posiela tiez taxikmi.

gondyo
6. apr 2024

Kvety.sk objednávala som 2x pre mamu na narodeniny..

banalu
6. apr 2024

Kvety.sk

brrunetkaa
6. apr 2024

Ja som objednavala aj cez Wolt, keď som chcela na poslednú chvíľku počas MDŽ objednať a max spokojnosť. Dodanie rýchle a ruzicky vydržali 3 týždne uplne krásne. A cenovo mi to vyšlo najlepšie

bibssli
6. apr 2024

Určite cez kvety.sk objednávam pravidelne na sviatky alebo pre radosť zadáte si tam dátum kedy chcete kvety doručiť môžete pridať aj prianie.. podľa mňa veľmi milý spôsob a vždy potešilo ..veľké plus vždy čerstvé kvety

bela30
6. apr 2024

Ja kvety.sk vobec neodporucam. Kytica uplne ina ako na obrazku, v dany den uz bola vyschnuta, na listoch silny biely povlak, bola kupovana na svadbu, hanbila som sa ju tam doniest, bola uplne v otrasnom stave, ked som ju odovzdala, nevydrzala ani par hodin. Hroza. Samozrejme reklamaciu neuznali, citala som na nich na nete vela negat.recenzii a presne problem ako u mna, ze zamietli reklamaciu. Nikdy viac kvety od nich.

weronika2
6. apr 2024

Kvety.sk..objednavala som od nich asi 5x a vzdy boli tie kytice nadherne a presne ako na fotke a vydrzali velmi dlho

rozculena
6. apr 2024

objednávam,naposledy z https://eruze.sk/ Ale záleží,v ktorom meste to má byť doručené.