Objednanie izbových rastlín cez eshop

tkjana
21. feb 2022

Ahojte, viete mi poradiť, keby som vedela objednať cez net izbové rastliny, tak aby prišli ok a aj vydržali. Máte skúsenosti ? ďakujem

karhu
21. feb 2022

v tomto rocnom obdobi pridu v poriadku odtialto - https://svokrinejazyky.sk/

buberova
21. feb 2022

Myslím že aj zelioni parapet.pl či ako sa to volá používa heat packs

karhu
21. feb 2022

@buberova ano, ale prisli mi neskutocne premocene, polovica rastlin to nerozdychala☹
teraz v zime, vsetci posielaju s heatpackom

buberova
21. feb 2022

@karhu to fakt? :( Ja osobne s nimi skúsenosť nemám, len som v skupinách na FB a tam si to ženy chvália...

luccija
21. feb 2022

@karhu strašne majú drahé kvety ja mám doma veľa kvetov, ale kupujem za polovicu tie, čo tam maju.Tak, ale za dobrú adresu sa platí🙂

valentina12345
21. feb 2022

@tkjana ja mam celkom dobru skusenost s kytkasem.cz, aj zielony-parapet.pl, ale objednavala som ked nemrzlo. zalezi co hladas, pekne kvietky som kupovala aj juka-kvety, alebo raritky z fb skupiny

karhu
21. feb 2022

@buberova dufam, ze mam taku skusenost len ja, skusim este objednat v jari, lete a nie v januari😅

karhu
21. feb 2022

@luccija to co som od nich brala, som inak nevedela najst🙂

travelllerka
21. feb 2022

Ja nemám skúsenosť s dovozom, ale chodím kupovať kvety osobne do hydroflory a myslím, že by mohli mať aj zodpovednú donášku, pôsobia veľmi seriózne.

vikus17489
23. feb 2022

No tak zienky, taketo nieco u mna veru nepreslo. Snaha si kupovat pekne kvietky s tym ze vydrzia ale kdeze :D Tejto myslienky som sa uz vzdala, dokonca aj ked mi mamina doniesla ze na zasad si ani vtedy :D Potom mi kamoska poradila ze HK Green pozriet, tam sice maju umele rastlinky ale vyzeraju ako zive 🙂 Tak vam poviem, ze konecne nieco co mi nevykape a vyzera super 🙂 Potom mi inak dajte vediet, ci nastala u vas zmena ked ste nakupovali kvety na jar, ci to pomohlo 🙂