Obedy predškolákov zadarmo

arasidka123
11. jan 2019

Ahojte...mamičky predškolákov,tiež ste si našli v škôlke oznam,že je potrebné zaplatiť napr u nás 25€ za stravu a z tejto sumy budú stahovat,keď neodhlasime dieťa včas z obeda?

lula313
12. jan 2019

@arasidka123 toto je výborný napad, aspoň čiastočne sa tak zabráni plytvaniu jedlom, keď už odsúhlasili obedy zadarmo.

jaris84
12. jan 2019

@arasidka123 vsimla som si oznam, ze treba platit za stravu. Bola som z toho trosku mimo, kedze to ma byt zdarma

arasidka123
autor
12. jan 2019

@jaris84 veď to..a to ešte keď som sa vedúcej pýtala že či to stačí akože na polrok alebo treba každý mesiac tak že som ju normálne zaskočila...

teosebastian
12. jan 2019

@arasidka123 ale keď z toho nič nestiahnu, tak vám to normálne vrátia, nie?

arasidka123
autor
12. jan 2019

@teosebastian vraj hej...tak uvidíme či si to nerozmyslia 😃

teosebastian
12. jan 2019

@arasidka123 Tak to je rozumné a mali by to zaviesť plošne aj na školách... Takto ľudí nebude zaujímať odhlasovanie, veď je to zadarmo

malapepka
12. jan 2019

@arasidka123 u nas v skolke je oznam, ze sa za obed neplati nic, ale v pripade nepritomnosti dietata treba stravu odhlasit. Kto neodhlasi, ten obed zaplati v plnej vyske. Povazujem to za rozumne riesenie. Ja s tym suhlasim, ved to by bolo velmi velke plytvanie jedlom.

katren
12. jan 2019

My sme dostali oznam, ze poplatok za jedlo je 1,57€, dotacia statu je 1,20€, takze my platime stale akurat mensiu sumu...

tinkag
17. jan 2019

Ja som čítala, že tie obedy zadarmo majú byť od septembr,od nového školského roka. Tak ja teraz neviem. Lebo seky sme dostali. A ja som vždy odhlasovala deti, načo by som platila, keď boli doma choré. Potom som vždy o to menej platila ďalší mesiac. Aj teraz v škole, mám to cez net aplikáciu, ikelp jedáleň, vidím platby aj jedálny lístok. A viem od hlasovať deti.

arasidka123
autor
17. jan 2019

@tinkag to platí pre základné školy...ale predškoláci teraz od januára majú zadarmo