Obchod Sinsay - kvalita oblečenia

marta83
4. sep 2021

Ahojte, prosím viete mi povedať aká je kvalita oblečenia pre deti z Sinsay? K čomu by ste to porovnali s kvalitou oblečenia ako Tesco, alebo Pepco alebo k čomu...ďakujem

junovedievca
4. sep 2021

@marta83 akurat mi prislo.trosku ako pepco ked nie horsie a sa mi to zda uzke.nosime 62 ale objednala som 68 a je to presne.

comika
4. sep 2021

@marta83 Ja by som to porovnala s pepco.

junovedievca
4. sep 2021

@marta83 len overaly a jedno body.z pepca mam lepsie

shallimar
4. sep 2021

@marta83 veľkosti pre deti sedia. Kvalita asi ako Lidl, dokonca aj vzor často rovnaký. Aj topánky pre deti sedia a sú v pohode. Vydrží to, kým z toho vyrastu.

Bunda, čo som kúpila synovi je úplne perfektná.

shallimar
4. sep 2021

Podľa mňa pepco je horšie.

danusa63
4. sep 2021

@marta83 za mňa Sinsay tepláky sú ďaleko lepšie ako z Pepca. Tričká tam nekupujeme lebo majú malý otvor na synovu hlavu. Všetko sa dá bezplatne vrátiť keď nesadne

ewka9
4. sep 2021

Ja na sinsay nedám dopustiť..krásne oblečenie a ešte krajšia cena..deti rýchlo rastú, a naozaj sa im na tú chvíľu neoplatí kupovať drahé oblečenie. Veľkosť sedí, niekedy je trochu menšia. Vždy pozerám zloženie, najlepšie ak je bavlna..za málo peňazí veľa muziky ako sa hovorí ❤️

vellllo_70
4. sep 2021

Mne sa Sinsay v poslednej dobe nepáči. Kvalita na bode mrazu. Neskúsiš-nevieš.

jannka89
4. sep 2021

No príde na to čo 🙂 tričká ako detské tak aj dospelé sú hrozne, vyťahané po prvom prani.... Tepláky také tie úzke sú fajn, tie širšie nič moc... Bundy sú super. Niektoré mikiny tiež dosť dobre prišli. Tenisky v pohode... Košele chlapčenské tiež v obstojnej kvalite prišli :D za mna lepšie ako pepco, KiK...ale horšie ako všetko ostatné :D :D

blackcat8885
4. sep 2021

Za mňa ako Pepco ale keďže mám deti 3r 8r im občas niečo objednám keďže rýchlo rastú. Tie 3-4mesiace čo to ponosia je to v pohode ja tiež mám odtiaľ trička a leginy a sú fajn, držia tvar aj farbu po x opratiach

andy57
4. sep 2021

@marta83 dcérka zo sinsay kupujem a som spokojná, po oprari drží tvar aj farby. Za mňa spokojnost.

marta83
autor
4. sep 2021

Práveže chcem pre deti, ale keďže ja Pepco nemusím preto sa pýtam, Práveže ta cena sa mi zdá v pohode, len či aj kvalita bude. Skúsim uvidím, ďakujem Vám

oblecenie99
4. sep 2021

@marta83 Detské netuším, babatkovske body a overaly na spanie katastrofa, Pepco mi v porovnaní s tým prišlo ako luxus..

weronca22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
igiana
4. sep 2021

@marta83 ja z Pepca a zo Sinsay kupujem iba bavlnene teplaky, z Pepca su tensie zo Sinsay hrubsie. Kvalitou lepsie Sinsay, ale mam rada oboje, tie tensie z Pepca obliekam na dnuka alebo v lete

margaretka111
4. sep 2021

@marta83 asi ako čo. Ja som minulú zimu kúpila pre malú zimnú parku a naozaj pekná, po opratí kožušina vo vnútri už "splasla" ale to je aj u drahších značiek. No teraz na leto som kupovala malej tričká s krátkym rukávom, 5ks v balení, a za mňa top! A to som ich za leto prala už minimálne 20x a stále držia tvar (je to 100% bavlna). Nejaké tričká som jej kúpila aj v reserved a teda kvalita porovnateľná. Ale kamoška kupovala tričká s dlhým rukávom pre dcérku a tie teda neboli nič moc, dosť tenký materiál. Tak treba skúsiť a keď sa nebude páčiť, tak vrátiť.

seahorse27
4. sep 2021

Podla mna je to o cosi lepsie ako Pepco. Farby a tvar celkom drzia po prani, dokonca susim v susicke a v pohode - ziadne zmenseniny 😃 Syn strasne rychlo rastie a napr. na leto som mu tam nakupila kopu kratasov a triciek za par supov, o rok to uz zrejme neoblecie…takze skoda vyhadzovat peniaze za drahe handry…

bavlnka92
5. sep 2021

ja mám zlú skúsenosť iba so svetrom pre seba. veľkosť bola XS a praním sa z neho stalo väčšie Lko do šírky ( do dĺžky sa nenatiahol materiál) ostatné veci boli v pohode.

kikidee
8. sep 2021

Ja som nakupovala teraz do skolky v Sinsay aj v H&M a napr. saty zo Sinsay prisli oooovela lepsie a kvalitnejsie ako z H&M. Aj nohavice, mikiny, bundy ok. Pre mna porovnatelne s Reserved, ale tiez nie vsetko. Napr. Pyzamka su tensie, tie babatkovske velkostne dobre nesedeli, ale aj tak som spokojna. A ceny super. Kedze prisla dnes zo skolky ako male prasiatko, aspon ma to neskrie😊

judysun
15. feb 2023

Sinsay neni kvalitny ak chces prat pyzamka spodne pradlo alebo zaspinene na 60C co je podla mna dolezite sperie sa to ako aby mali na bavlne prat- max 30C a setrne je choreee neni to kvalita po 60C

floki1994
15. feb 2023

@marta83 ja mam sinsay predajnu kusok od domu cize si chodim priamo nakupit a kvalitu si očekujem 🙂 ale urcite lepsia kvalita ako pepco.. 🙂

henika001
25. feb 2023

@floki1994 môžem sa opýtať či tam sedia veľkosti? Ďakujem

floki1994
25. feb 2023

@henika001 kupujem vzdy o cislo vacsie nez nosim 🙂

henika001
25. feb 2023

@floki1994 ďakujem 🙂