Obchod s dámskym oblečením Candytm - recenzie

19. sep 2021

Ahojte, mám už nejaký ten deň vyhliadnuté pekné veci na stránke candytm.sk, len sa trochu bojím ako je to v prípade vrátenia tovaru. Viem, že je to poľská značka/e-shop, len neviem ako je to s vrátením tovaru a peňazí. Máte skúsenosti?

25. okt 2021

Ahoj,mám zlé skúsenosti,vrátila som tovar a peniaze mi nevrátili,obchod na SK zrušili.Riešim to už mesiac.

25. okt 2021

@anizia ahoj, no tiež som v tej istej situácii. Tovar som vrátila a kým mi stihli poslať peniaze e-shop ani iná stránka nefunguje. Neviem koho a ako kontaktovať 😔

danz
26. okt 2021

@anizia @marionnasam ja som odtiaľ objednavala este niekedy v júli a tiez som tovar vrátila, peniaze mi poslali naspäť, len im to dlhsie trvalo a ani ma neinformovali, ze mi vratili peniaze. Ta komunikácia s nimi je slaba, uz vtedy som sa im nevedela dovolat. Ale dobre to dopadlo, len ako hovorím, dlhsie som cakala. Držím palce a verím ze aj vam to dobre dopadne.

26. okt 2021

@danz ďakujeme, problém však je, že ich e-shop nefunguje a FB stránka od septembra je neaktívna. Niet koho ani ako kontaktovať. Keby viem, ani tovar späť nepošlem 😔 takto nemám ani peniaze a ani tovar

danz
27. okt 2021

@marionnasam maju este Facebook stranku, original poľskú, skuste mozno tam

27. okt 2021

tak píšem im už dva týždne a stále výhovorky, že tovar nedostali. Najprv som písala na CANDY TM,potom ma nasmerovali,že mám písať na zamowienia@candytm.pl.Volala som aj na postu aj som podala reklamáciu.Tovar prevzali 01.10.2021 a 04.10.2021 ešte fungovali,tak tomu nerozumiem.

3. nov 2021

@anizia
@marionnasam dievčatá, prosim vas, uz ste s nimi nieco vybavili. Ja som tiež vratila tovar za vyše 70 € a nikto neodpovedá. 😞

4. nov 2021

Nie,zatiaľ nič,vraj tovar späť nedostali. Čakám na reklamáciu čo som dala na pošte,potom sa ozvem.

4. nov 2021

Tak ja som sa najďalej dostala sem. Dávam im čas do konca týždňa a potom im píšem znova. A zrejme to budem musieť postúpiť na obchodnú inšpekciu. Tovar podľa podacieho lístka z pošty prevzali.

5. nov 2021

@anizia
@marionnasam ďakujem krásne

7. nov 2021

Podací lístok z pošty som im posielala aj ja a nič,tiež som rozmýšlala o tej obchodnej inšpekcii aj som im to napísala .

10. nov 2021

Dnes mi vrátili peniaze z Candytm......konečne,tak asi sa niečo pohlo.🙂

10. nov 2021

@anizia aj mne dnes poslali🙏

11. nov 2021

Pridávam sa do klubu 🥳 peniaze sú späť na účte