Obchod Action - kvalita

oblivian
28. jan 2024

Ahojte,
prvykrat som bola v Action a prekvapili ma vyhodne ceny oproti podobnym obchodom.
Ak mate skusenosti, viete mi povedat, aká je kvalita napr. kozmetiky, pochutin, elektro/naradia?
Dakujem

zuzuliennka1
28. jan 2024

mne sa to zda rovnake ako pepco 🤷🏼‍♀️ alebo tedi

pribinak
28. jan 2024

Haraburdy …za tie peniaze fakt nemôžeš očakávať neviem akú kvalitu

valeria_h
28. jan 2024

Ja som si tam kúpila také košíky do kúpeľne, koberček do kúpeľne, dá sa tam nájsť na moje prekvapenie aj kvalitná vec, ale čo by som nekupovala je oblečenie a kozmetika a je tam aj dosť harabúrd.

svetlonos
28. jan 2024

@oblivian
ahoj, ja tam rada kupujem veci na kreslenie, tvorenie, mame odtial aj vankuse, pletenu deku pre babatka. Sme spokojny, da sa tam vybrat, no oblecenie by som asi nekupovala. To mi nepride kvalitne.

kaktusik007
28. jan 2024

@oblivian niektore sladkosti su tam ok, a nakupila som si tam zosity, peracniky, kancelarske potreby...

malinovka333
28. jan 2024

Ja by som si tam nekupila nic. Tak isto aj ooznetika sprchove gely mne to pride ze je to fake.tak isto nekupujem v pepcu ani tedi. A uz vobec nie veci z ktorych sa je alebo pouzivaju na varenie,pecenie. Hepoviem ze este ako tak nejaku deku alebo dekoraciu ale nie raz bolo a nas toho kopec na nete ako stahuju rozne produkty lebo nevyhovuju kvalite a nieco tam nasli.darmo je to lacne ale taketo veci kupim radsej kvalitnejsie.bola som tam raz v tom action lebo sme na niekoho cakali a mali sme este cas tak cisto zo zvedavosti sme tam isli ale nekupili sme nic.zato ludia malikopcom kosiky kadejakych haraburd ktore mozno ani nepotrebuju a kupili to len preto ze su lacne.

marca12
28. jan 2024

Uz len z principu by som si tam nic nekupila. Zbytocne haraburdy,plytvanie. Nemozes ocakavat kvalitu od diskontnych smejdov.

bessie12
28. jan 2024

Kupujem tam pravidelne sérum na tvár, peeling na telo, balzam na pery, oblečenie, ale aj veci do kuchyne. Ja som spokojná. Tričká, leginy, ponožky do práce aj na doma, svetre/mikiny. Aj vetrovku som mala z action. Perličky do prania a vanish sprej na škvrny kupujem len tam. Obcas aj vanish prášok, ked v drogérii nemajú zľavu na to.

lizatko1009
28. jan 2024

Ja by som tam potraviny a kozmetiku nekúpila nikdy, kupujem tam jedine sáčky do mrazničky, sáčky na bio odpad, hubky a asi to je aj všetko

deniska2706
28. jan 2024

Nakupujem tam pravidelne v Belgicku, doplnky do domácnosti, dekorácie a podobne sú fajn, ale kozmetiku by som tam nekupovala

lindus_esterka
28. jan 2024

Mam odtiaľ 1 tielko a musim povedat ze po x rokoch je stale rovnako elasticke a bez zmolkov. Inak tam nakupujem len blbosti- vrecka do kosa, fotoramiky atd.

mamina7070
28. jan 2024

mala som odtial tielka a drzia uz niekolko rokov sladkosti kupujeme tam standardne znacky milka mars atd
kupujeme fsrbicky veci na tvorejie aj vlny mavaju pekne a cistice mavaju dobre eko cistice a muz ma odtial take tie elektroveci cez wifi ponapjane (kamery videozvoncek atd atd drzi to uz min tri roky) kupujem v actione v rakusku

kiki68
28. jan 2024

Ja iba nejake dekoracie, veci na tvorenie. To iste v Tedi. Alebo nejaku deku, vankus do obyvacky.

lilyianka
28. jan 2024

@oblivian ja som tam ešte ani nebola 😆 mňa strašne odrádza tá veľkosť obchodu.. A ked si predstavím koľko kravin a zbytočnosti tam musí byť 🤦‍♀️ preto nemám rada a nechodím ani do tedi

marcelas82
28. jan 2024

Mám odtiaľ hasák, stal asi 5e , funguje bez problémov , kombinacky kliešte tak isto ok kvalita, hry pre malého sú podľa mňa ok za tú cenu, a z jedla spicy Kesy mix tiež sú super, a ešte biely ocot na čistenie vodného kameňa tiež ok, a ešte z náradia vodováha taká malá je super. A tiež aj plechový kvetináč je normálny ako z pepca, taniere podobne kvalite z ikey obyčajne biele, fixy na bielu tabuľu ok, a palatelina je lepšia ako z pepca,z pepca mi príde taká droliva, a aj rohožku mám veľkú a je normálna, čiže za tie ceny sa tam oplatí ísť

ketrint
28. jan 2024

Ja som tam párkrát kupila dcere veci na tvorenie (fixky, plátno, fimo hmota, šnúrky, kamienky, korálky,…) a sebe diar. 🙂