O čo jej ide,keď neustále píše môjmu manželovi?

29. máj 2020

Ahojte 😀 Pred časom písala manželovi jedna žena. Trochu sa poznajú, je to priateľka jeho kolegu. Napriek tomu mu písala aj cez jeho zjavnú ignoráciu (otvoril správu a neodpísal). Keď mu to už naozaj išlo na nervy zablokoval ju a dúfal, že bude mať pokoj. Ona si pekne vytvorila nový profil a zas píše. Pritom vidí, že ju môj manžel ignoruje a je šťastný s nami, ona má priateľa a 2 deti. Teraz jej už skúšal slušne vysvetliť ako sa veci majú, že nestojí o to aby mu písala, ale ona si nedá povedať. Povedať to jej priateľovi považuje za krajné riešenie. Mňa na tom udivuje, čo vedie ženu a matku 2 detí k tomu aby písala cudziemu chlapovi, pokúšala sa ho ťahať vonku, na kávu a skúšala naštrbovať cudzí vzťah.

lindusss2016
29. máj 2020

A co mu akoze pisala?

deti95060810
29. máj 2020

a ozaj jej tvoj mm neodpisuje? Lebo sa mi nezdá aby bola dáma taká neodbytná...

77daniela77
29. máj 2020

Povedat to jej priatelovi urcite nebrat na nu ohlad,co si to dovoluje?Nedava jej tvoj muz nejaku nadej ze je taka vlezla?

autor
29. máj 2020

@lindusss2016 najprv je to stále to klasické ahoj ako sa máš a postupne pozvania na kávu, obed a podobne. Preto radšej správy ignoruje a ona zas napíše to isté.

autor
29. máj 2020

@deti95060810 odpísal jej len v rámci slušnosti pripadne keď bol mobil bližšie ku mne tak som jej odpísala ja. Ale keď to začala stupňovať ignoroval a ona stále svoje

autor
29. máj 2020

@77daniela77 práveže vôbec žiadnu nádej nedáva. Zase nechce aby sa to otočilo v očiach kamaráta proti nemu

77daniela77
29. máj 2020

Tak neviem ako by sa to mohlo otocit ked jej mm nedava sancu.....povedzte mu to spolu ze vam to je neprijemne,ze to trva dlho a uz vas to uz otravuje......ved ked je taka pi.a,tak nech si to vyzerie,preco brat ohlad na nu?

autor
29. máj 2020

@77daniela77 v najhoršom prípade by sme mu to určite povedali spolu. On skôr myslel na to čo by mohla ona jemu nahovoriť keď je schopná aj napriek ignorácii a blokovaniu písať zase 🤷‍♀️

77daniela77
29. máj 2020

Ved mu treba ukazat tie sms ako dokaz predsa....

malinoismum
29. máj 2020

To je riadne nepríjemné...Môžeš byť rada že ti to tvoj drahý povedal... Jej asi chýba nielen niečo medzi nohami ale aj rozum.

autor
29. máj 2020

@malinoismum niektorým sa ujde buď hore alebo dole, jej asi nezvýšilo 😂😂😂 som šťastná, že máme taký vzťah, ale nechápem o čo ide jej. Čo sa priateľ bavil s kolegom tak tiež majú dobrý vzťah

autor
29. máj 2020

@77daniela77 to všetko má čo mu písala teraz aj z minulého profilu. Len on by bol radšej keby prestala sama.

zooeynka
29. máj 2020

Tvoj muz je makky... Nema gule jej napisat ze "ak chces na kavu/obed, tak mas priatela, chod s nim". Pofla mna mu to robi dobre na ego a preto to nechava tak

miselar
29. máj 2020

Tak jej nápis ty ze nech ho neotravuje že nemá záujem ma teba a hotovo ja by som jej napísala.

77daniela77
29. máj 2020

Tak je tvoj mm zbabely....naozaj nema nieco na rovasi ked sa vyslovene boji ju nabonzovat?Trvaj na tom a povedzte mu to spolu,ukazte dokazy.....

autor
29. máj 2020

@zooeynka práveže jej to neraz napísal, že nech ide so svojím mužom alebo môžme ísť všetci. Vtedy už má milión výhovoriek, že raz určite. O pár dní ho volá zase a opakuje sa to isté

autor
29. máj 2020

@miselar ja jej občas odpisujem z jeho účtu, keď práve on niečo robí a požiada ma aby som podpisovala na jeho správy. Kým nevedela, že som to ja tak odpisovala normálne, zrazu prestala a odpísala napr o 2 hodiny keď už si myslela, že bude mať telefón on

zooeynka
29. máj 2020

Nech jej napise ze ak by ta chcel podviest, tak si najde inu ako ju, lebo vyslovene nie je jeho typ. Ze nech sa nehneva, ale odpudzuje ho. Neverim ze po takejto sprave bude mat dotycna chut mu dalej pisat.

77daniela77
29. máj 2020

Mne sa toto vobec nezda normalne.....ona je nejake psycho?Tak bud ju uplne treba ignorovat a neodpisovat,alebo to riesit radikalne s jej priatelom.

autor
29. máj 2020

@77daniela77 je v tomto trochu zbabelý, nechce zle tomu kamarátovi a hlavne mu ide o dobré vzťahy na pracovisku. Na rováši určite nič nemá. Teraz robí celý čas z domu a určite sa s ňou nestretával ani predtým.

autor
29. máj 2020

@zooeynka už jej písal, či je normálna, či to má v hlave v poriadku, ale u nej to nemá očividne žiaden efekt.

katkati
29. máj 2020

Prepáč, ale nemal s ňou niečo a ona ho takto vydiera?

bmuller
29. máj 2020

a ten jej priatel o tom pisani vie? ak nie, tak zahrat na tu strunu, ci mu to treba oznamit...

77daniela77
29. máj 2020

Ked to nejde po dobrom,tak popripade sa s nou stretnite obaja a treba ju zahanbit ze preco tak vystraja a ze akakolvek stretavka s nou neprichadza v buducnosti do uvahy lebo nie je o to zaujem a okamzite nech s tym uz prestane,lebo sa to da riesit aj ako obtazovanie.....s nou si inak neporadite a zbytocne vas tym vycerpava.

autor
29. máj 2020

@katkati pochybujem o tom, žeby s ňou niečo mal. Od začiatku viem, že mu píše, keďže najprv myslel, že to mu píše jej priateľ a hovoril mi, že XY mu píše z priatelkinho telefónu. Až po pár správach mu došlo, že to je ona. A nejak sa nepoznajú preto mu to je od začiatku divné.

katkati
29. máj 2020

Tak nech ju zase zablokuje.

autor
29. máj 2020

@bmuller ona tvrdila, že vie, ale pochybujem o tom. Asi žiaden chlap by podľa nás netoleroval keby priateľka volala jeho kolegu na obedy a kávy.

zooeynka
29. máj 2020

Tak ked ju tvoj muz nechce natvrdo poslat do pi*e tak to znasajte dalej 🙂 Bud ju to omrzi, alebo ho dostane. Vybavene.

autor
29. máj 2020

@77daniela77 asi by to trebalo vyriešiť takto aby si uvedomila čo robí. Pritom má dobrého muža, celkom fešáka, 2 zdravé deti a asi nevie čo so sebou

autor
29. máj 2020

@katkati
@zooeynka asi poslať do pi, zase zablokovať a dúfať, že jej to konečne dopne.