O čo ide tomu chlapovi?

kiki122
7. apr 2020

Ahojte ak sa niekto počas karantény nudí tak si môže prečítať môj príbeh a moze mi skúsiť poradiť. Vopred ďakujem za každú radu😊. Taakze pred rokom som sa stretávala s jednym chlapom. Bola som doňho velmi zalubena. Ale on ma považoval asi len ako milenku. Bol čerstvo rozideny z 2rocneho vzťahu. Tento úlet trval asi mesiac, potom to skončilo prestal sa mi ozivat ja jemu tiez z trucu. Rok sme sa nevideli aj ked stale som naňho myslela a teraz sa zo dna na den ozval. Písali sme si. Písal mi ze spravil chybu a bla bla a ze ci sa nestretneme. Najprv som bola odmeraná ale potom som si povedala ze oukey aj tak sa nudím tak na cigu môžeme skočiť aspoň mi to môže všetko porozprávať. Tak sme sa bavili povedal mi ze bol medzičasom aj so svojou byvalou ale ze uz to nebolo ono ze uz snou byt nechce ze ho podviedla a tak mu to karma vrátila a ze by sa chcel zalubit domna. Ze by chcel somnou proste začať od začiatku. Tak teraz sa občas stretneme. Je to len také kamarátske občas uz padne aj nejaka pusa ale nic viac. Povedala som mu ze sa nechcem zase sklamať a musím byt istá az potom medzi nami môže byt aj niečo viac. On súhlasil povedal ze počka kým mu budem veriť. No lenže problém nastáva tu. Naposledy ked sme boli vonku priznal sa mi ze bol 2krat s byvalou. Ze raz jej bol odniesť peniaze lebo teraz nemá pracu a ze ju mu bolo luto a raz za nim došla pred robotu a začala tam plakať a robiť cirkusy. A preto navrhol takú dohodu ze bude písať iba on mne. Lebo keby náhodou bol snou lebo ze nechce aby sa to ona dozvedela lebo by ju to zranilo a nechce aby to niekto vedel este.. A ze ked sa snou stretne povie mi to.. No a ja neviem teraz co mam robiť je to strašne. Chcela by som pocut aj iné názory lebo ja mam teraz poblázneu hlavu. Akože on sa správa teraz úplne inak ako vtedy pred rokom chodí za mnou píše mi vola mi snaží sa ale toto ma dostalo. Povedal mi aj ze stale k nej ma nejaké city a ze to ma ťažké a chce sa domna zaľúbiť Neviem ci to akceptovať alebo nie. A ďalšia vec ze sa začal ponáhľať chce aby som uňho prespala a ze podla neho nas to zblíži ešte viac a... Proste uz neviem prosím napíšte mi vás nazor lebo ja mam pocit len ze som naivná 😔

karhu
7. apr 2020

posli ho do čerta, odrbáva ťa, raz ta už využil, skúša šťastie znova, niekde ta čaká normálny chlap

0silvia0
7. apr 2020

@kiki122 co si sisi? Furt a stale ma v hlave byvalu a chce ju dostat z hlavy prostrednictvom teba, no mozes sa mu na jeho taktiky z vysoka....

anulienka26
7. apr 2020

@kiki122 si naivná. Nemas mu volat? Nemas mu pisat? Fuha....ja by som takeho nechcela vobec, idiot je to, ked ti este do oci povie, ze k nej nieco citi. Zabudni na neho, pravy pride a ty budes stastna, ze si sa nim nedala manipulovat...

osky
7. apr 2020

On sa nedokaze od byvalej odputat.
Snazi sa najst si novy objekt ale nechape,ze ak sa cellom neodstrihne od minulosti,nikdy nemoze zacat odz ova.
To iste plati pre teba.urob ciaru za tym co bolo tohoto posli k byvalej a ty zacni budovat svoj zivot odznova.
Niekde na teba caka ten,pre ktoreho budes ty jedina hviezda vesmiru!!!

kiki122
autor
7. apr 2020

Ďakujem vám krásne dámy ❤️ som rada ze mi to nieto povedal na rovinu. Mne to hovoril totižto len vnútorný hlas ale na hlave ružové okuliare. Bude to ťažké ale asi máte pravdu

lindusss2016
7. apr 2020

@kiki122 uf no zaujimave... zaujimave je teda to, ze ty si poblaznena a nevies, co si mas o tom mysliet, pritom je to jednoznacne... chlapec ta totalne vodi za nos... mozno mu ta byvala zlomila srdce a potrebuje si na niekom dohnat svoje ego, alebo ta chce mat len v zalohe proste, no nech je to akokolvek, on ta RAD NEMA!!! Aj keby bola pravda, ze sa chce do teba zalubit, tak WTF? To co znamena? Akoze chce zalubit? Ved ked niekoho spknam, bud sa zalubim, alebo nie, ale naplanovat si, ze do tohto sa zalubim? To je uplna blbost, ok, zozrala si mu to, budis.... ale ze ti povie, aby si ho ty neotravovala? 😬 to naozaj ti nie je dost jasne? No tak ja ti to vysvetlim, frajer sa pravdepodobne snazi dostat k byvalej, alebo uz asi aj spolu su, mozno mu dala este sancu a vie, ze pri prvom preslape by ho kopla do riti, tak to teda drzi v tajnosti. 👌👏👏👏 🤦‍♀️
Keby mi povedal, aby som mu nevolala a nepisala, ja by som to urcite akceptovala, ale uz navzdy!!! A k tomu, ze ta taha do postele by si mu mala len povedat, ze je karantena a asi este dlho bude, nech si ho proste vyhoni a neotravuje ani on...

lentilkaxxx
8. apr 2020

"Chce sa do mňa zaľúbiť". A ja chcem novú X6....🙉
Reálne, ak chlap potrebuje handru, nech si ju za 2,30 EUR ide kúpiť do najbližšej drogérie. Za toto, čo Ti predvádza, by si akurát zaslúžil pár faciek a kopanec medzi nohy. Tomu nejde o Tvoje dobro, ale o prázdny vercajch a ostatné VIP služby. 😐

lintu
8. apr 2020

Chce začať nový život, ale vnútorne na to zatiaľ nemá. No a keďže za ten rok pravdepodobne nenatrafil na nič "schopnejšie", ozval sa opäť tebe. Niečím sympatická si mu určite. Problém, že kým preňho je to len hra (ktorej sa sám snaží uveriť), ty si pripravená to začať brať fakt vážne.
Ha, že bude sa ti len on ozývať... To znamená, že keď sa ti bude chcieť s ním rozprávať - neporozprávaš sa. Keď s ním budeš chcieť ísť von - nepôjdeš. Keď budeš chcieť uňho prespať - tak len keď to sám dovolí. Keď ... - tak... Všetko bude proste záležať len od jeho rozhodnutia. A od jeho ex, ktorá nebude akurát na obzore... Tvojou úlohou bude len doma sedieť a čakať.
Nie, vzťah s takýmito tragédom naozaj neprináša nič dobré. Môže to mať stokrát ťažké, ale nech si najprv vyrieši jedno a až potom nech si začína druhé.

juliet86
8. apr 2020

@kiki122 nema to vnutorne s byvaloi doriesene. a ani vonkajskovo. asi je ten tyo co nevie bytsam bez vztahu. kaslala by som mamho nepotrebujem chlapa ktory nema kapacitu na mna

miadi
8. apr 2020

On snou este stale je.. preto sa mu nemas ozyvat.. podviedla ho tak jej to chce vratit na tebe. Klame obe. Chova sa inak samozrejme Ved ked vtacika lapaju pekne mu spievaju.Je karantena Bud doma kasli nanho nepiš mu nestretavaj sa snim ked sa nudis piš si s niekym inym tento blb už sancu mal,

lucyluv
8. apr 2020

Velmi mi pripominas mojho kamosa, on sa stale zalubi do nejakej baby, co s nim takto cvici a potom je stale nestastny a vyplakava mi, ale na moje rady neda :D proste z tohoto nikdy nic nebude, maj svoju uctu, neponizuj sa takto. Baby hore maju pravdu, drzim palce 🙂

gabrielapatrik
8. apr 2020

@kiki122 koniec, odpadla som. Je to chuj... Síce sa nudíš, možno sa v Tebe ozvala stará láska, pocity, ale ruky preč dievča zlaté. Je ti klamár, veď sama musíš vidieť a cítiť, že to nie je v poriadku. On to hrá na dve strany. Ešte je aj situácia aká je, nestretavaj sa s ním...

gladys_07
8. apr 2020

kopnut do prdele s rozbehom

jarinka33
8. apr 2020

hmm neviem, ale ak to to pomoze, tak ja by som mu asi uz neverila. minulost neoklames a podla mna sa to stane znova a budes sklamana este viac. do tej istej rieky sa uz nevracaj, nie na darmo sa to podla mna hovori

pannama1
8. apr 2020

@kiki122 ano, bude to pre teba tazke ale ak to dokazes, tak potom ta caka stastny zivot! uvidis!

nairia
8. apr 2020

@kiki122 moja odpoved na tvoju otazku = chce si zabezpecit IP (isty pich)... to, ze mas unho prespat, tak jasne, ze si chce chalan vrznut a je si na miliardu % isty, ze ta spracuje tak, ze mu das... a ty mu das, lebo sa ti paci a budes dufat, ze to niekam sa posunie, ty sa namotas a on bude medzi vami pendlovat hore dolu az jedneho dna zistis, ze on je vlastne s nou a teba ma len na zabavku, pripadne sa ti prestane ozyvat uplne a ty budes zmatena, lebo "ved mi povedal, ze chce byt so mnou"... alebo akokolvek velmi podobne to skonci... a najhorsie na tom bude to, ze tam bude aj zlomene srdce- tvoje... bolest, vycitky, smutok a pod... je to kus chuja, ktory si zasluzi riadny hacisko a prievan... je mi luto aj tej jeho frajerky...

23121974
8. apr 2020

Neverím,neverím,neverím,že je niekto tak blbý 🙈

taga
8. apr 2020

Chce sa do teba zalubit, ale nemáš mu volať ani písať 😂😂😂🤦🤦🤦 jediný dôvod, prečo chlap povie nepíš mi/ nevolaj mi je, že je vo vzťahu a niekto by tie správy mohol nájsť a on by musel vysvetľovať. Asi nie vo vážnom vzťahu, keď si ťa ťahá domov, ale určite hra na dve strany. Na tej druhej mu možno trochu aj záleží, ale prepáč, na tebe nie. Teba chce len na to jedno, lebo vidí, že si ľahká korisť, lebo ty ho máš rada. Chcem sa do teba zalubit sa skôr či neskôr zmeni na ' prepáč, myslel som si, ale nepodarilo sa mi zalubit, nechcem ti ublížiť ' a podobne bla bla... Ja by som mu povedala od srdca svoje, že by aj ústa zabudol zatvoriť a poslala ho za bývalou... Je to nevyzrety chuj

deti95060810
8. apr 2020

načo ti je rozvedený chlap...či rozídený ktorý nevie zabudnúť na ex.... Je ti to treba aby si sa s niekým hádala o takéhoto blba? Viac by som mu nenapísala ani sa nestretla.

midka
8. apr 2020

ak ho napriek vsetkemu chces a myslis si, ze on chce teba,,, nech si najskor da do poriadku predchadzajuci vztah,,,, tak, aby mohol zacat novy,,,, tak to robia vsetci normalni ludia,,, ktori idu dalej...,,, to, ze sa spolu vyspite.... potesi max. jeho,,, tebe,, to spravi len dalsie nervy....tadial cesta nevedie,,, myslim,, ze v kutiku duse to vies aj ty sama....

simonahra
8. apr 2020

júj toto som si zažila raz a už by som si to zažiť nechcela za žiadnych okolností, to najlepšie je zbaviť sa ho, nebyť s ním v kontakte, lebo toto ti len ubližuje a nič dobré z toho nevyjde, to ti garantujem 😉

karolinakr
8. apr 2020

@kiki122 furt su spolu, preto mu nemaš volať.Ktovie, či neni ženatý.Asi im to vrzga v sexe,n preto sa ponáhĺa, aby si mu ty dala.Potom ti bude telefonovat, ako bude aktuálne nadržaný a žiť a vo vzťahu ďalej s ňou
Ked mu na to príde, zas ti dá kopačky a zraní zas
Je to chumaj
Aj by sa zaĺúbil do teba, keby nebol "ženatý" s inou

jankapepe
9. apr 2020

@kiki122 žiadna bývalá nie je. Je a bola aktuálna a ty si bokovka.

kassandra25
9. apr 2020

@kiki122 fuj, rychlo od neho prec, ale rychlo! Co najdalej! Mobil - tam ho zablokovat, fcb - tam ho zablokovat, vsade, kde ho mas, zablokovat a predtym napisat toto: prepac, ale nehodime sa k sebe, je koniec, bud stastny. A definitivna bodka. Bud rada, ze len taketo nestastie ti sposobil a sposobuje a nie vacsie. No, a kto sa vlastne k tebe hodi? Ludia, s ktorymi ti bude a je dobre, ktori ta budu podporovat v zabudani nanho a ked sa niekto novy objavi na obzore, tak bud opatrna, inak znova skoncis tam, kde si teraz.

kristina284
9. apr 2020

@kiki122 Taaak to je iný hrdina geroj. Len toľko k tomu - bývalá nie je bývalá, absolútne netuší že jej drahý by chcel omočiť inde = presne preto mu nemáš písať keď je s ňou.. A ten cirkus spravil tak skôr on jej uplakaný, keď mu prišla predpokladám na to že ju podvádza a poslala ho do teplých krajín. Preto bol tu chvíľu slobodný. Stalo sa mi niečo veľmi identické, akurát že ja som bola tá "hysterická, urevaná a psychicky labilná" bývalá 😂 a on samozrejme "utrápený chudák" ktorý sa ma nevedel zbaviť, len škoda že prosil ešte pekne dlho potom. 😂

ktochytavzite
10. apr 2020

tak troska s a ty teraz s nim zahraj,povid jo za nis bez sexu ale a prm ho kopni niekde

sense
10. apr 2020

Ano si naivna... on nie je odputany od ex ale ty mas u neho spat aby sa zalubil?
...predpokladam, ze ta ex mozno ani nevie ze je uz ex...kedze mu nemas pisat ty,len on.tebe