Nový zapáchajúci pršiplášť a gumáky pre dieťatko

barbora221994
17. máj 2019

Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať odkiaľ ste objednávali alebo kde ste kupovali pršiplášť pre detičky lebo ja som objednala zo stránky Zdenkatri.sk a ten pršiplášť tak neskutočne zapáchal ako guma, asfalt, lepidlo 15 mesačná dcérka neskutočne plakala keď som jej ho chcela vyskúšať oprala som ho a aj tak stále zapácha.
Hneď som im písala že ho chcem reklamovať no vôbec mi neodpovedajú.
Bola som aj v pepcu ale tam nemali, potrebujem číslo 92.
A chcela by som sa opýtať že kde je najlepšie kúpiť gumáky pre dieťatko lebo dcérka miluje skákať do bariny ale mama hovorí že sa jej v tom nebude dobre chodiť tak mám teraz takú dilemu.
Ďakujem veľmi pekne za rady🙂

radoslava3
17. máj 2019

@barbora221994 ahoj ja som prave vcera objednavala taketo z nextu.. tusim 10 eur niesu ani drahe a su pekne.. prsiplast som zohnala tu za 15 eur novy lindex od jednej pani no este nam neprisiel takze neviem aky bude.. snad nebude smrdiet.. ale ak moc smrdi tak ho dcerke ani nedavaj aby sa nevyhadzala urcite je niecim napusteny a zrovna prirodne latky to nebudu ked smrdi... tak snad som aspon trosku pomohla..

kristina2412
17. máj 2019

@barbora221994 my už niekoľko rokov kupujeme gumáky Demar, s vyberatelnou vlozkou, napr: https://www.bambino.sk/gumaky/dievcenske-cizmy-...
Sme spokojní,prve mala keď mala rok. Veď v nich nebude chodit extra dlhé vzdialenosti, na tú chvíľu, čo preskacete všetky mláky v okoli to bude stacit🙂

klaudiaden
17. máj 2019

Baby gumáky aj pršiplášť zvykne po gume zapáchať :/ S tým sa asi nič robiť nedá, aj keď skús kukať niekde kde si to môžeš ohmatať, aj v nejakom číňanovi, veď aj tak je to všetko na jedno kopyto 🙂

romana1410
17. máj 2019

My mame prspiplast zo zary a je super 🙂 a gumaky neviem síce akej značky ale tak keď v tom vie chodiť 10-11 mesačne dieťa myslím si že nebude mat s tým problém aj staršie 🙂 a naozaj ako písali ved v tom nepojde na turistiku iba sa vyblázniť do mlák 🙂

vikusjk
17. máj 2019

ja som kupovavala z Lidlu tie gumene veci - gate na traky, vetrovku a parkrat aj gumaky sme mali z Lidla, inokedy z Tesca, tie dokonca tusim blikali.

stasim
17. máj 2019

v Tchibe maju dobre gumaky

zuzka1008
17. máj 2019

@barbora221994 ahoj, ten prsiplast casom strati zapach
Inak kupujem radcsej v obchode,rozbaleny nesmrdi