Nový web - inšpirácie a na čo si dať pozor

simi_polakova
10. nov 2015

ahojte, chcela by som si dat vyrobit web pre moju malu firmicku. Chcela by som ho moderny, imidzovy, taky, ktory zaujme. Kedze sa bude jednat o sluzby pre zeny, pomohol by mi vas nazor, na co si dat pozor a pripadne nejake tipy na weby, ktore sa vam pacia. zaujimalo by ma, co vam v eshopoch najviac prekaza a lezie na nervy, naopak co vam na vacsine weboch chyba. chcela by som ho mat taky prijemny, aby sa ku mne zakaznicky radi vracali 🙂
budem vdacna, ak mi s tym pomozete

mawka
10. nov 2015

@simi_polakova mne osobne vyhovuju weby typu O2 napriklad. farby ma pre mna prijemne, je to moderny web, velmi lahko citatelny, orientuje sa tam dobre a celkovo posobi jednoducho. co neznasam su weby plne reklam, blbe pismo, zhustene, male, neprehladny web.

mawka
11. nov 2015

jaj a este ma napadlo vcera, lebo je to tiez pre mna aktualne - novy web, akurat nie eshop, ze teda ked uz e-shop tak prehladny, fotky take, ze nemusim rozkliknut, aby som ju videla vacsiu, ze su tam nahlady. staci ked vojdem myskou na obrazok a vybehne vacsi. potom ze si viem vyselektovat co hladam, ked ma aj hodnotenie od uzivatelov, recenzie. napriklad v tomto mi vyhovuje alza.sk.. aj ked mam alergiu na toho uvrestaneho zeleneho oného 😀

simi_polakova
autor
11. dec 2015

mawka, dakujem za reakcie 🙂 velmi sa to tu nerozdiskutovalo, co je skoda. myslim, ze na sr je vela prisernych webov, aj eshopov, v ktorych sa zle orientuje a nakupuje. no a najlepsie si povedia zakaznici, ako by to malo vyzerat 🙂

natty007
28. nov 2018

Mne sa taktiez pacia jednoduche weby s prijemnymi farbami, netreba tam toho vela ale zas ak tam je popisane malo mam pocit nedovery aj ked si ostatne veci ani necitam ale hlavne nech je prehladny. Paci sa mi napr cotozere.sk aj ked je to eshop a trosku ma rozculuju kategorie, alebo web soulmates.sk u nich sme si dali aj vyrobit web pre nas hotelik, pekny web pre zeny mavaju plasticke kliniky napr yesvisage alebo avelane.