Nový smartfon

aliita
27. sep 2023

Ahoj. Kúpila som si nový smartfon Xaumi redmi note 12. Nabila som baterku na 100 % a dva dni bol len na stole. Nič som s ním nerobila. Ale baterka klesla na 50%. Podľa mňa by sa tak nemal vybiť. Je to zle alebo je to preto, že je nový. Dúfam, že mi nepredali reklamovaný.

tanyan
27. sep 2023

Ak máš zapnuté wifi a bluetooth, tak telefón sa snaží vyhľadávať a tým míňa viac, aj keď nič nerobíš.

cosmic_origin
27. sep 2023

Tento mobil má, podľa recenzií, nie práve najlepšie optimalizovanú výdrž batérie. Pomôže, ako už bolo spomenuté, vypnúť wi-fi a bluetooth, a ešte odporúčam pozrieť do nastavení, či niektoré aplikácie nemajú zbytočne zapnutú aktivitu na pozadí (tj. aj keď je aplikácia vypnutá).

aliii3
27. sep 2023

Áno, mne takisto vydržal takto krátko. Dala som ho mladšej sestre, mne osobne to nestačilo.

aliita
autor
27. sep 2023

Prepáčte som sa pomýlila nie 12 ale Xaumi redmi note 11

stellarstar
27. sep 2023

@aliita xaumi neexistuje len xiaomi
A čo sa týka baterky telefon v pozadí " pracuje "

aliita
autor
27. sep 2023
syslik81
27. sep 2023

mas kopu aplikacii na pozadi kt stale idu aj ked je telefon vypnuty .. nieje to znackou .. pozri v nastaveniach co ti vzalo najvic % bateria.. plus aj na chod systemu telefonu sa dost spotrenbuje... sme v dobe kde telefon s vydrzou baterky tyzden dva uz davno nieje... to si kup neaky retro mobil