Nový iphone

24. nov 2023

Ahojte, po viacerých odporúčaniach som si kúpila iphone, keďže som potrebovala nový mobil. Keďže pri androide sa nemuselo nič platiť navyše, nečakala som, že za zálohovanie na i cloude bude treba poplatok. Aj keď najnižší je “len “ 99 centov mesačne, pointa je v tom, že ma to stve, pri androide to bolo zdarma . Fotky mám už ajtak preriedenej. Keby som to vedela skôr, ostanem pri Samsung. Používatelia, i phonov, vám to takto vyhovuje?

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majlo1234
24. nov 2023

1 euro mesacne ani 12 rocne absolutne nepocitujem. Ale co pocitujem, jw pozitivna zmena po androide😃

anavixy
24. nov 2023

Nevadi mi to, mesacne miniem ovela viac eur za blbosti ako netflix, spotify.. ani to mi neprekaza, mne skor vadi, ze nam tolko fotiek a nie som schopna nic vymazat, ale to uz nie je o telefone 🙈

zuzuliennka1
24. nov 2023

neplatim si icloud , fungovat sa da aj bez toho, kazdopadne 99c mesacne ta snad financne nezruinuje nie?

tiezjedna
24. nov 2023

si fotky zálohuj inam a nebudeš musieť platiť cloud... btw, keby si pri androide dosiahla určitý objem dát, tiež by si to musela platiť.

luckolienka
24. nov 2023

Ja na iphone stale zalohujem do google fotiek. Tiez uz plateny priestor, kedze uz zadarmo bolo malo.

j_m
25. nov 2023

Zálohovať si môžeš napr. i na externú kartu mimo iphonu… ale to čo riešiš je viacmenej “nepodstatné” Teš sa napr. s toho, že máš originál, kvalitu, super ovládanie, bezproblémový chod, aktualizácie a uzavretý bezpečný priestor a kopec ďaľších vecí… Vitaj v “rodine” 🙂 Apple. Výborná kniha na pochopenie a hrdosť mať 🍏 je: Steve Jobs od Waltera Isaacsona

cyberk
25. nov 2023

Nevadi mi to, a to platim uz ten vyssi - 2,99/mes. Zalohujem si aj do kompu fotky, nikdy neverim len jednemu zalohovaniu 😅 Ale nemat dieta, tak tolko tych videi/fotiek isto nemam, aby som si nieco musela platit 🙂

wade
25. nov 2023

Veď 5GB ma iPhone na iCloude zadara. Platíš až 50GB. Ja mám rodinný cloud za 9,90 a už zachránil nejedné spomienky. Predvčerom som riešil ďalší stratený iPhone. Fotky v telefóne majú pre mňa najväčšiu cenu.

autor
25. nov 2023

Ďakujem všetkým za odpovede. Jasne, 99centov je úplne v poriadku, len ma štvalo, že na androide zo nebolo 😁😁 presne, fotky sú pre mňa naj

sabina230
26. nov 2023

Ja si raz za čas premažem galériu, všetky zbytočné screenshoty, náhodne fotky atď. Potom si niektoré fotky stiahnem do notebooku a tam ich uložím do priečinkov, väčšinou sú to fotky z nejakých akcii, osláv a tak. Cloud neplatím, ale stále ma serie že sa mi to zobrazuje v galérii že si mám zálohovať iPhone

j_m
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
j_m
26. nov 2023

@sabina230
Ak máš hociaké otázky či problémiky s nastavením/fungovaním či apkami, môžeš kontaktovať podporu Apple: 0800 004 640 (ďaľšia z výhod).
Pekný dník