Nový chlap

iva2795
3. júl 2017

Ahojte potrebujem radu alebo skor sa vyzalovat. Mam 22rokov mam 4r.synceka s byvalym priatelom moj terajsi partner ma 21r sme spolu 4roky s toho cca 2roky spolu byvame. Na zaciatku nas vztah bol pekny velmi ma lubil a ja som to niekedy zneuzivala.teraz je uplne iny hadame sa casto lebo jeho vytaca vsetko je taky nervak hned sa za vsetko nahneva a je ziarlivy 🙂 jasne ako chlap pozre po inej povie ze dobre vyzera atd.samozrejme ked sa pozriem ja tak je zle 🙂 mna sa nemoze iny chlap ppriadne ani doknut 🙂
Chodime cez vikendy vonku samozrejme ma kamaratov uz su nasi spolocny kamarati a je medzi nimi jeden s ktorym si fakt dobre rozumiem nepiseme spolu na fb ani ziaden kontakt len ked sa mu ozvem ja aj to len kus popise a debata konci ale vonku sa bavime uplne v pohode aj potancujeme spolu 🙂 to priatelovi nevadi. Ale tu je problem prv som to brala ako srandu ked sme tancovali tak si polozil ruku mne na (zadok) :D brala som to v pohode lebo viem ze chlapec este nemal dievca 🙂 potom sme boli spolu na chate aj s priatelom kamaratovi bolo kus zle tak som sa isla snim prejst potom sme si sadli a kecali a odrazu si ma tak pritiahol k sebe poviem pravdu mala som chut ho pobozkat ale neurobila som to odisla som radsej k ostatnym a tu je problem od kedy sme sa vratili s tade stale sa mi o nom sniva rozmyslam nad nim ked ho vidim hned mi je lepsie :( neviem co mam robit :( neviem ci to mam povedat tomu kamaratovi neviem ci je to nieco viac ako kamaratstvo :(

janinah
3. júl 2017

Bolo koze dobre,šla sa na ľad šmýkať....máš 22 rokov a už tretí /?/chlap by ťa zaujímal....kedy sa mieniš naozaj usadiť,starať sa o rodinu a žiť ako sa sluší a patrí,aby si mala šťastnú rodinu?

0silvia0
3. júl 2017

@iva2795 zaujímavé, koľko máš pri 4-ročnom dieťati času pre kamarátov, chaty, tancovačky 😉

maminuska
3. júl 2017

@0silvia0 tiež som sa nad tým pozastavila.
Ja byť v jej situácii , predovšetkým makám na sebe a na to ma aby som zabezpečila podmienky na dobrý život svojmu dieťaťu a až neskôr si hľadala manžela a vhodného nevlastného otca pre svojho syna.

iva2795
autor
3. júl 2017

@0silvia0 preto ze mam dieta nemozem ist nikde? 🙂 maly chodi cez vikend k starkej 🙂 kedze cez tyzden bol v skolke tak len cez vikend maju velmi dobry vztah takze on zboznuje chodit ku nej 🙂

janinah
3. júl 2017

@iva2795 každý víkend chodí k starkej? to hádam nie....a kedy ste spolu ako rodina? nedobre robíš...

iva2795
autor
3. júl 2017

@janinah nie kazdy vikend 🙂 priatel je cele dni v robote chodi domov o 22.00 takzr sme malo spolu cez vikend chodime s malym na obed plus na vylet niekde 🙂

obsadenemeno
3. júl 2017

@iva2795 ty si tu uz pisala, ze? O tom, ze priatel chodi von....bez teba??? A ako ti to vadi....takze takto si to poriesila, hey, decko k babke a ty na cavargy..... a vidis, ako si dopadla, v hlave teraz iny.... radim, nechaj si to len v tej hlave radsej 😒

aaaa jo, kukla som , pisala si " v mene tvojej sestry"..... cize nie sestra, ale ty nakoniec....sorry, ale darmo mas dieta, sama si este decko, riesis veci ako 15rocna...... okej, zacala si skoro, ale snad by bolo nacase aj dospiet, ked uz si matka. za kazdou blbostou, co napises je smajlik....ako seriously????

https://www.modrykonik.sk/forum/rodinne-problemy/priatelove-vychadzky-2/

iva2795
autor
3. júl 2017

@obsadenemeno ja by som nad inym ani nerozmyslala keby som nemala nato dovod 🙂 co nemas doma hladas inde ;) tak sa hovori nie 🙂

obsadenemeno
3. júl 2017

@iva2795 ono sa toho hovori..... skoda ze si nepamatas ine porekadla........ a co take nemas doma? Sex? Ci dotyky na zadok? Ci si ta ten tvoj nepritahuje k sebe? Ci co ako? 🙂

iva2795
autor
3. júl 2017

@obsadenemeno toto vsetko mam ;) nemam doma niekoho kto by sa mi aspon kus venoval! Vidime sa v noci 3hodiny potom kazdy ide spat sex mame mozno 1-2 do tyzdna! Takze neni to boh vie co 🙂

pivonka6
3. júl 2017

@iva2795 Máš 22 rokov, 4. ročné dieťa máš s ex a s terajším frajerom si tiež 4 roky. To znamená, že s ex si po narodení dieťaťa ani nebola. Hneď si vhupla do vzťahu s terajším. Ty si mala 18, on 17 rokov. Čo k tomu povedať? Si nezrelá na dieťa, aj na trvalý vzťah. Potrebuješ si užívať. Tak to aj rob, odsťahuj sa od frajera a striedaj. Len si daj pozor na ďalšie tehotenstvo. Keď sa vybúriš, potom si nájdi partnera, pri ktorom nebudeš mať potrebu baliť jeho kamaráta. Ľutujem tvoje dieťa, že sa nenarodilo do úplnej rodiny a podľa môjho názoru dosť nezodpovednej matke.

obsadenemeno
3. júl 2017

@iva2795 no tak potom sa treba bud rozist alebo sadnut a porozpravat ako dvaja dospeli, ktorym na vztahu zalezi. A snazit sa. Vztah zalozeny na "idem inde, lebo doma to nemam" sa totiz skonci velmi rychlo.
A tiez, tuzit po niekom na zaklade toho, ze sa ku mne nahol, ked bol opity....no to uz je fasa zaklad pre buduci vztah.
A co tak na par rokov neriesit vztahy ale byt matkou a mozno snazit sa o nieco viac ako len o noveho chlapa do postele? Zistit, kto si bez toho, aby ta definoval nejaky chlap???

0silvia0
3. júl 2017

@iva2795 porieš si vzťah so súčasným partnerom, nepreskakuj zo vzťahu do vzťahu, mysli aj na svojho syna - ako sa má cítiť keď bude každú chvíľu s ním fungovať iný chlap? Súčasný priateľ ti veľmi nevyhovuje: málo sa ti venuje, málo sexu, je žiarlivec atď. Tak sa rozhodni, či chceš tohoto alebo ho nechceš. Ale nie kvôli tomu, že je iný na obzore, ale či ti vyhovuje alebo nevyhovuje. Iní chlapi na obzore budú vždy, ale to neznamená, že bude treba skúšať pri každom motýle v bruchu

deti95060810
3. júl 2017

ach Bože ja sa len bojím aby mi syn 22r. nedovliekol domov takúto zodpovednú maminku...už len to mi chýba ku šťastiu...

janinah
3. júl 2017

@deti95060810 mám podobnú v okolí,lieta od chlapa ku chlapovi a o dieťa sa starajú jej rodičia,nevedia s ňou rady

jeennyv
3. júl 2017

@iva2795 mala si dieta skoro a toto co opisujes riesia ludia v puberte alebo taki co su bez zavazkov...vnimam to tak, ze nemas svoje odzite v tomto...a preto riesis veci zo vztahu do vztahu...jasne, ze volny cas travit mozes, ale tak aby si nezabudala, ze mas dieta... kazdy clovek ma nejake chyby, tvojho partnera neobranujem, ziarlivost je zla, ale to ze ti je teraz s niekym chvilkovo dobre neznamena, ze ho dobre poznas a  hned sa postara o teba a dieta, lebo ty mas dieta a musis uvazovat hlavne voci nemu, co mu chces kazdych par rokov priniest noveho tatika...uvazuj spravnymi castami tela...

catherinah
3. júl 2017

Držte ma, lebo napisem nieco skarede 😂

deti95060810
3. júl 2017

@janinah ak sa starajú jej rodičia o jej decko tak to je ešte ako tak...horšie keby mne tu tak nechala....

tetasa
3. júl 2017

Fakt mas problem,pred par mesiacmi si pisala o sebe v mene sestry,snazila si sa predsvecit kazdeho ze sa jedna o tvoju sestru a ty mas 25 a krasny vztah s manzelom a snazite sa o babo.😀Dnes zrazu uz sestra neexistuje a ty si vlastne ta sestra v jednej osobe....😨a zrazu uz ti nevadi ze chlapec chodi von kazdy piatok,...namiesto toho ty slintas za este mladsimi co este xiadne dievca nemali.....podla mña nemas to vobec v hlave v poriadku,byt ja tym chlapcom co s tebou zije bere nohy plecia uz davno

mokoo
3. júl 2017

Nejdem polemizovat ani ta sudit...len jedno by ma zaujimalo, dôvod rozpadu s otcom tvojho dietata 🙂

pivonka6
4. júl 2017

@mokoo ak zoberieš do úvahy, kedy otehotnela, že v 17., je to jasné.

stastnablcha
4. júl 2017

dievcata ste ako moralistky pred kostolom. ani jedna z nas nevie ako sa autorka prispevku stara o dieta cez tyzden, povedzme si pravdu, kolke z nas su stastne ked su deti na vikend u starych rodicov a mozeme si vybehnut niekam. vacsina z vas ma vek a su zrele, tka sa nam lahko pise.. mala som dieta az v 30tke, ale keby som otehotnela v 17 tiez tapam, v 22 mam este chut vyletiet do vysok. ani jedna z veci ktore dievcina napisala neopisuju jej vztah k dietatu . jaj.

libawet
4. júl 2017

@deti95060810 tak to mi z duše hovoríš, tiež mám 22 ročného syna.....

libawet
4. júl 2017

@stastnablcha tak ono to asi záleží, kto čo mal doma a ako bol vychovaný. Vydávala som sa 20 ročná, v 22 som mala syna a starala som sa o všetko, hodená do vody a plávaj a veru som nemala čas rozmýšľať nad iným chlapom, či diskotékami....ja mať decko v 17, tak ma naši v tej dobe prizabijú - von som išla s otcovými slovami : " a pamätaj na dobré vychovanie " .

mokoo
4. júl 2017

@pivonka6 je uplne jedno kedy otehotnela 😉

iva2795
autor
4. júl 2017

@mokoo odpoviem ti tak pacilo by sa ti zit s takym chlapom ktory nadava nad malym babatkom ktore place? S prepacenim bohuje nad nim nech prestane plakat? 🙂

mokoo
4. júl 2017

@iva2795 to bol pripad tvojho ex? No ono, nie nepáčilo ale nebol by to u mna dovod na rozpad 🙂 muselo by tam byt asi viac faktorov...

iva2795
autor
4. júl 2017

To ze idem cez vikend vonku mi pride normalne o syna sa staram nechodi hladny ani spinavy 🙂 drobec ma velmi lubi a dava mi to velmi najavo aj pred inymi ludmi vsetci vidia ze mame kraasny vztah a hlavne kamaratsky 🙂a to ze aspon cez vikend chcem ist niekde neznamena ze ho nechcem alebo ze sa nestaram o neho 🙂 jeho vlastny otec si chodi kade tade nepride ho ani pozriet max 2x do roka na hod.alebo dve tak preco aj ja nemozem ist niekde? 🙂 a pokial syn chce ist k starkej nepriviazem ho o postel ze bude sedet doma nie 🙂

iva2795
autor
4. júl 2017

@mokoo
Ano to bol moj ex na stastie 🙂 to bol len zaciatok bola som velmi pod papucou nemohla som nic 🙂

mokoo
4. júl 2017

@iva2795 jaj taaak, no ono ty si rozumies 😉 vela stastia ti prajem do zivota