Nový chalan po rozchode

veronika2550
13. jún 2021

Ahojte som čerstvo po rozchode a začala som sa stretávať s kamarátom ktorý je tiež kamarát môjho bývalého. Ide o to že neviem či chce len kamarátstvo alebo vzťah keďže jeho správanie posledné dni tomu nasvedčuje veľa. Napr držanie sa za ruky, dotyky, objatia, pusa na líce, plánovanie výletov atd. Keď sme sa o tom bavili len mi povedal že mal babu predtým a rozišli sa preto že ona ho odmietala ako chlapa. Nechcela som sa ho pýtať či hľadá nový vzťah alebo nie prišlo mi blbé sa to pýtať ale nepovedal žeby vzťah nechcel. Myslíte si že jeho prejavy ako sa chová sú prejavom toho žeby možno chcel viac ako len kamarátstvo alebo len do postele? Nerobím si žiadne nádeje len neviem čo si o tom myslieť. Viem žeby bolo fajn sa ho spýtať na rovinu len sa obavám jeho reakcie. Aký názor zastávate vy. Vďaka.

annamarin
13. jún 2021

@veronika2550 Podľa mňa keď si čerstvo po rozchode, tak len na teba nechce hneď tlačiť, že sa máte dať do vzťahu. A tiež keď je kamarát tvojho bývalého, tak možno nechce byť za blbca, že hneď s tebou začne.

veronika2550
autor
13. jún 2021

@annamarin môže byť preto mi prišlo blbé sa ho pýtať že či hľadá vážny vzťah. Ale tak ja si myslím že kamaráti sa nedržia za ruky, neobjimaju sa, neplánujú si výlety vo dvojici a pod čo som hore uviedla.

veronika2550
autor
13. jún 2021
veronika2550
autor
13. jún 2021

nezazila som kamaráta čo by sa ma dotýkal preto si myslím že z jeho strany ide o niečo viac ale to sú len moje dohady on možno zmysla inak

lesana25
13. jún 2021

Ty si si na neho vyložila nohy a čuduješ sa, že sa ťa dotýka? A inak v pohode všetko hej 😂😂😂

veronika2550
autor
13. jún 2021

@lesana25 a čo takto sa spýtať ako to bolo. Áno bezne si na cudzích chlapov vykladam nohy. Jasné. 🙄Bolo to tak že sme boli na káve a boleli ma nohy po robote tak som si ich vystrela keď som sedela na stoličke a zrazu sa zohol a moje nohy sa ocitli na jeho nohách.

lesana25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
siska53
13. jún 2021

@veronika2550 bali ta..kamosi sa takto nespravaju

annamarin
13. jún 2021

@veronika2550 No ja mam takú skúsenosť (ak sa mýlim opravte ma) , že ak chalan to nemyslel vážne, tak sa vyhýbal miestam, kde by sme mohli stretnúť jeho známych + väčšinou ma pozýval k nemu domov. Väčšinou sme boli sami a tiež žiadna spoločná fotka.

veronika2550
autor
13. jún 2021

@siska53 však ja si to myslím tiez

veronika2550
autor
13. jún 2021

@annamarin on práveže sa chce so mnou fotiť už mám zopár fotiek s ním spoločných aj jeho samého. A hlavne to plánovanie výletov čo asi kamoši nerobia.

siska53
13. jún 2021

@veronika2550 tak..kamosi si vylety planuju, preco nie? Ved aj s kamoskami sa da chodit na vylety, ale.. tie dotyky a tak, to ku kamaratstvu nepatri, je to skor snaha o nieco viac.

jaruna123
13. jún 2021

@veronika2550 kamosi si planuju vylety. 😀 ja som zastanca toho ze chlap a zena mozu byt kamarati pokial medzi nimi nie je sex. Puto teda ak sa navzajom nepritahujete. Inak to vedie samozrejme inym smerom ako kamaratstvo 😀 ale inak kazdy chlap chce mat sex takze ak by si mu to navrhla isto b neodmietol len je na tebe ako ho usmernis a co mu dovolia na zaciatku mu povedz na rovinu ze chces byt kamoska nech neskusa na teba a ty nedovol alebo budte par a nemas co riesit je to v tvojom srdci a hlave

terezka1947
13. jún 2021

@veronika2550 mna zaujima nieco ine.
Co chces ty?
Ty uz chces novy vztah?

veronika2550
autor
13. jún 2021

@siska53 zle som sa vyjadrila môžu si kamoši plánovať výlety akurát že on to mne hovorí takým iným štýlom tzv. Vezmem ťa na hocijaké pekné miesto kde len budeš chcieť. A plus tie dotyky a objatia dlhé s bozkom na líce a pod.

jaruna123
13. jún 2021

@terezka1947 nepoznam nesudim ale ona podla mna chce naschval urobit ex

veronika2550
autor
13. jún 2021

@terezka1947 ja si nerobím hneď nádeje že z toho môže byť vzťah môžeme byť chvíľu kamaráti ide o to že ma prezentuje ako kamošku a správa sa tak akoby chcel viac než len kamaratstvo

veronika2550
autor
13. jún 2021

@jaruna123 ex je jedno čo robím a s kým som nepotrebujem žiaden naschvál robiť

siska53
13. jún 2021

@veronika2550 no..cize chce viac ako kamaratstvo. To je jasne. Len musis vediet, co chces ty a podla toho sa voci nemu spravat.

veronika2550
autor
13. jún 2021

@siska53 to je to že mu neviem odolať a opätujem mi každy dotyk objatie a tak ale je mi blbé sa ho pýtať ako to vidí on lebo neviem ako zareaguje

jaruna123
13. jún 2021

@veronika2550 hlavne mu nerob zbytocne nadeje pokazis tym aj kamaratstvo aj vztah

veronika2550
autor
13. jún 2021

@jaruna123 nič si zatiaľ od toho nesľubujem kým mi sám nepovie čo ako

veronika2550
autor
13. jún 2021

@jaruna123 aký vzťah? Ja som sa s bývalým rozisla

asia83
13. jún 2021

Mňa by iba zaujímalo, ako vás napadlo toto odfotiť a ako sa to zrealizovalo.

hankm
13. jún 2021

To co za romantik? Uz ta davno mal strelit.

veronika2550
autor
13. jún 2021

@hankm to mal byť vtip?🤣

terezka1947
13. jún 2021

@veronika2550 ale co chces ty?chces vztah?
Ved je jedno,co chce on,ked to ty nechces.
Lenze ty vztah s nim zrejma chces.
Lichoti ti jeho zaujem.
Ved neda sa byt kamarati,kt.sa bozkavaju,obchytkavaju....ale netusia,co su si navzajom.
Normalne sa otvorene pirozpravajte. Coho sa bojis?
Osobne nechapem celkom tie vztahy,kedy hned idem do dalsieho.
Z jedneho sa nespamatam a uz riesim.ineho,inu.

veronika2550
autor
13. jún 2021

@terezka1947 on sa vzťahu nebráni zrejme keďže nepovedal žeby nemal záujem ibaze mne je blbé sa ho po pár dňoch pýtať či ma chce. Jedine že by som sa ho to spýtala v hadankach. 😀

terezka1947
13. jún 2021

@veronika2550 este raz....co chces ty?
Lebo stale riesis jeho,co chce on.
Ty uz chces vztah???
A co ti je blbe sa pytat?to akoze sa nechas bozkavat,hladkat a.nevies,co sa vlastne deje?
Cize chcea uz vztah po rozchode?

veronika2550
autor
13. jún 2021

@terezka1947 nebránim sa novému vzťahu to je cele