Novinári pri zatýkaní Plačkovej

30. sep 2021

Len tak premýšľam. Ako je možné, že novinári vedeli o zatýkaní Plačkovej skôr ako ona sama? Ako je možné, že ju fotili hneď ráno pri zatýkaní? Polícia im dáva echo? Alebo ako to je? Zarazilo ma to, tak mi to vŕta hlavou.

vikinka128
30. sep 2021

Tiež som už pár krat premýšľala nad tým 🙈😂

savoya
30. sep 2021

Ty mas ale starosti

hellwant
30. sep 2021

Myslim, ze ani nie polícia ako organizacia, ale nejaky sikovny policajt. Vzdy su nejake utajené kontakty. Kto vie.

andrea_82
30. sep 2021

Tak predpokladám, že celá akcia netrvala 5 minút. Kukláči tam ráno prišli, prehľadali dom a možno za hodinu-dve-tri ju viedli k autu, kde ju nafotili novinári. Tí majú svoje kontakty, čo ich upozornia, že sa niekde niečo deje.

pribinak
30. sep 2021

Rám bolo kopec aút, kulaci, havkaci, …Susedia majú oci, uši, okna, tak veľmi radi zatelefonuj do nového času či televízie a novinári hneď nabehnú
Okrem toho toto všetko aj nejakú dobrú trva, čiže majú kopec priestoru a času

monika_k
30. sep 2021

Nuz novinari boli az pri jej dome ale Plackovu zadrzali v jej byte… Takze casu a casu

bloger
30. sep 2021

Polícia určite nie myslím si, že by boli najradšej keby tam média ani neboli len žiaľ oni žijú zo senzácií a majú podľa mňa vlastné zdroje

kinats
30. sep 2021

Mam jednu osobnu skusenost : podarilo sa mi prevratit auto, len vlastna skoda na aute, ( ani statny, ani iny majetok neposkodeny) ani nebola ziadna zdravotna ujma . Ja som neriesil nic, len zhanal odtah. Niekto iniciativny na mna zavolal policiu a hasicov. (zachranku nemusel, isli za mnou) a ked prisli ako prvy hasici cca 7 minut , hned vyzvedali, kto je mrtvy a zraneny ze idu volat Danicu Kleinovu, lebo im za to nieco plati a do 20 minut je to stab z TV . Boli nesmierne sklamany ze nic zaujimave okrem odpojenia baterie nebolo. Je mozne, ze podobne maju podchytenych aj policajtov.

pribinak
30. sep 2021

@kinats tak toto je fakt nechutne

zltadanka
30. sep 2021

Tiez neviem ako tieto info na vsetko funguju a od koho. Uz davno na parkovisku ma odchytila vystresovana zena, ze isla dat veci do kufra, zavrela auto aj s klucami dnu a ono sa same zamklo a dieta v aute. Tak som jej pozicala mobil volala policiu, ze co ma robit, potom nasledne jej odporucili hasicov. Ti prisli vsetko poriesili (nastastie mal hasic znameho co vedel otvorit auto, nebolo treba rozbit sklo). Poobede uz bol na MY Liptov clanok ako matka nechala dieta v aute a bla bla. Niekto dal info dieta v aute ale okolnosti uz nie 🙆🤦 chuda zena ako ju v komentaroch osocovali, ze co to za matku len koli nezmyselnemu clanku. Nastastie som sa vtedy zapojila a vysvetlila komentujuc celu situaciu ako to naozaj bolo, ze nic nebolo naschval a nech z nej nerobia hroznu matku🙂

janapeterjana
30. sep 2021

Ja ako bývalá novinárka (síce nie v bulvári) - áno, kontakty sú priamo aj na polícii

deti95060810
30. sep 2021

aspoň sme v obraze aj my - čitatelia... 😉
isto sú tam kontakty...

ariannazara
30. sep 2021

Sú prepojený, hneď ako sa niečo deje to automaticky ide novinárom. Ú nás sa tiež stalo niečo podobne jedného chlapa našli utopeneho v rybníku zavolali políciu, hasičov a hneď a nimi prišla aj Velasova (jojka)

maximilie
30. sep 2021

Áno dávajú si echo. Každý novinár ma medzi policajtmi, či záchranármi svojich známych. Dokonca im to vraj môže párkrát pomôcť pri o objasnovani prípadov, zháňanie svedkov - kto bol na mieste činu....

luccija
30. sep 2021

@kinats pravdaže majú podchytenych ludi aj sestričky, lekári...taxikári..

eikenella
30. sep 2021

nam sa stalo,par rokov dozadu, ze na kocik mi spadol na namesti sneh (zo strechy) ani neviem ako, tak bola novinarka z markizy, na druhy den zvonili reporteri z noveho casu, ze adresu, kde byvame im dali policajti. v clankoch v novom case bolo meno dietata, ved a diagnoza z papierov urgentneho prijmu. smutne, ako to cele funguje

michellemary
30. sep 2021

Novinári majú kontakty všade...

opuska
1. okt 2021

to je tu vsetko jedna banda 🙂 je to hrozne ale je to tak. radsej sa nad tym vobec nezamyslat.

malinoismum
1. okt 2021

Nieje ziadne tajomstvo, že novinári sú často na mieste skôr,
ako napr. sanitka, resp. Ostatne zložky…

skeblicka77
1. okt 2021

Jasne, že majú kontakty 🤬muž mal pracovný úraz,dosť škaredý, odviezla ho sanitka a pokiaľ som bola schopná šoférovať a ísť za nimi do nemocnice, trvalo to cca 45 minút a viete kto tam bol skôr ako ja? Cibuľkova (teraz neviem, či ešte robí reportáže) z markízy, to je asi 6 rokov dozadu. Poslali sme ju preč, vyslovene sme si nepriali, aby išla za ním a ráno čuduj sa svete tam bola zasa skôr ako ja 🤦‍♀️🤦‍♀️

janapeterjana
1. okt 2021

Áno, krásne je si ponadávať na tých novinárov a večer si samozrejme sadnúť k telke a hltať každý záber 🙂

luccija
1. okt 2021

Nás sused mal tragickú nehodu a chodili z domu do domu z Nového času a vyzvedali hneď 2 hodiny potom.Este fotili jeho psa za plotom a článok na prvej strane ako smúti za pánom.Novinarcina je taká...

skeblicka77
1. okt 2021

@janapeterjana asi si si to neskúsila z opačnej strany 😏 a ani ti to neprajem, keď nevieš, či tvoj chlap bude chodiť, či vidieť alebo hýbať rukou a nejaká pinda ti pcha mikrofón, že vyjadrite sa 🙄 k tomu.

karolinakr
1. okt 2021

To som pochopila, že im davaju echa novinarom, ked som sedela na Kuchajde a nejaky pan sa utopil, nebola som pritom, prišli hasiči, policajti a novinar si fotil mrtvolu. Ako novinar vie, že sa niekto utopil prave vtedy? Ludia volaju novinarov? Pochybujem. To maju od policie alebo hasičov, vytahovali ho z vody a novinar fotil, to mu musel dat niekto z hentých echo

autor
2. okt 2021

@savoya zavidis, co? 🤣