Nová verzia bazáru

anjelik1281
21. júl 2015

Ahojte.Už niekoľkokrát som prepla na novú verziu bazáru.Skúšala som,pozerala,ale môj záver je,že je oveľa neprehľadnejší a pomalší na preklikávanie.Najviac mi vadí,že na ďalšiu stránku sa dá kliknúť len po jednej,zatiaľ čo v starej verzii sa dalo po dvoch a to aj na začiatku stránky,aj na jej konci.V novej verzii sa dá len na konci každej stránky,čiže ju musím celú prejsť na koniec.Pri takých položkách,ako je trebárs dámske kabelky,kde je skoro 400 stránok a ja sa chcem dostať cca do polovice k tým,čo nemajú bazár plus,tak mi to bude trvať večnosť.Dúfam,že stará verzia bude fungovať aj naďalej,lebo tá nová ma vôbec nebaví. ☹

zachrannazdravotnasluzba
21. júl 2015

suhlasím v plnom rozsahus tebou oničom ☹

veronka34
23. júl 2015

Ani mne moc nepasuje ,nemozem najst obuv pre dospelych ☹

anjelik1281
autor
23. júl 2015

Obuv pre dospelých je vtrepaná medzi oblečením pre dospelých a tam v podkategórii to nájdeš,ale je to fakt neprehľadné.S tými dámskymi kabelkami na 400 stranách som to trochu prehnala,ale aj tak ich je tam vyše 300 stránok,takže dopracovať sa po jednej až na nejakú skoro stovku,to ma fakt nebaví.Mali by tú verziu prerobiť.A vlastne načo,veď tej starej nič nechýba.Ale zmazávanie tzv. nevyhovujúcich inzerátov im ide dobre ☹

rosabella
23. júl 2015

@anjelik1281 Súhlasím, mne nová verzia príde tiež neprehľadnejšia, ale asi to chce len zvyk. K tomu preklikávaniu po jednej strane - jednoducho prepíš číslo stránky, na ktorú chceš ísť. Si trebárs na strane 5 a chceš sa pozrieť na str. 18 - jednoducho prepíšeš päťku na osemnástku, stlačíš enter alebo tlačidlo "choď" a si tam.

anjelik1281
autor
24. júl 2015

Super,tak to som nevedela,to potom trochu zmierňuje môj negatívny postoj k novej verzii.Niekedy sa treba asi viac pýtať 🙂 Ďakujem za radu.

geozeta
17. aug 2015

čo je nové nemusí byť lepšie.. mne sa stará verzia páčila oveľa viac

paja74
17. aug 2015

Ahojte, ako sa prepnem na starú verziu bazáru? Dnes mi tam nejako naskočila ta nová verzia. Vždy to išlo prepnúť na starú verziu, ale teraz tam nikde nevidím, že prepnúť sa na STARÚ DOBRÚ VERZIU ide... 😠

marionet121
17. aug 2015

Ahojte aj ja sa pripajam k Paji 74 ,prečo mi nejde prepnuť na starú verziu?? 😠 ☹ Aj nám niekdo odpíše??Dakujem

vintinka
17. aug 2015

@marionet121 ahoj..uz som pisala aj ja adminovi.zatial neodpisal.dufam ze to nebude tak ze nam vnutia novu verziu a odstranili prepnutie na staru pretoze ta nova je podla mna otrasna neprehladna a zdlhava.

marionet121
17. aug 2015

@vintinka To snad nie!Absolutne sa mi nepáči nová verzia,až sa niekomu páči,nech si ju má,ale nám nech ponechajú tú starú verziu.Som nahnevaná.... ☹

emminka
17. aug 2015

Presne tak,,tá nová verzia je o ničom,neprehladná ,taká nudná,už len ked chcem aktualizovat svoje foto sa musím preklikat po jednej stranke až na koniec,to je nieco hrozné,je to otrasné...aj ja chcem starú dobrú verzi,toto je o ničom,vôbec to nie je o zvyku,je neprehladná a celá o ničom... 😠 😢 a nedá sa ani prepnút ako doposial na starú verziu,,,,chcem starý dobrý modrý koník a nie toto, 🙄

marionet121
17. aug 2015

@emminka no je nás určite viac!len či s tým prevadzkovatelia niečo urobia? 😠 Budem nutená odtialto aj ked veľmi nerada odísť ☹ ☹

geozeta
17. aug 2015

prečo si koník neurobil v rámci testovania novej verzie jednoducho krátky dotazník na to, ako sa to ľudom páči ? mali by feedback.. veď to celé robia pre inzerentov.. hlavne, že majú kopec nových administrátorov, ktorých vzájomná komunikácia tiež viazne, takže musím riešiť rovnakú vec s viacerými z nich...

bambibam
17. aug 2015

nedá sa to vrátiť? bože ja chcem naspäť starú verziu a nedá sa prepnúť . Prečo všetko čo je dobré sa tu kazí ? Kedysi bol koník ...koníkom...bola som na koníkovi ,teraz je to už len kôň...idem na koňa. Nehovorím ,že si nezvyknem ,ale priklonila by som sa určite k starej verzii.

vintinka
17. aug 2015

Presne.vkuse nejake zmeny a novinky a zlepsovaky ale vsetko zbytocne prekomplikovane..ako s tymi farbami a s tym bazar plus... uplna zbytocnost a tento novy bazar to je jedna katastrofa..asi zabudli ze v jednoduchosti je krasa!

emminka
17. aug 2015

@vintinka pises mi z duse, ide to tu dole vodou ,,, skoda,

anjelik1281
autor
17. aug 2015

😠 A je to tu.Už tu nebudem toľko vysedávať,je to katastrofa 😒

megi331
17. aug 2015

da sa ešte prepnuť niekde na staru verziu?? 😖 😢

marionet121
17. aug 2015

@megi331 nedáááá ☹ ☹ ☹

adri266
17. aug 2015

kocky, Mario Smykal dnes napisal prispevok, ze sa uz definitivne vypina stary bazar, co je podla mna skoda. Skuste mu napisat pod jeho prispevok, mozno zmenime jeho nazor 😎

marionet121
17. aug 2015

@adri266 Kde najdem jeho prispevok?Dakujem

maminkasisa
17. aug 2015

aj ja chcem nazad staru verziu

ameanda
17. aug 2015

no vsimla som si, ze sa neviem dostat na staru verziu, ta nova je prepchata, prefarbena.... idem pisat tomu mariovi

batavia
17. aug 2015

tato nova verzia je horsia ako stara... mali by s tym nieco robit....myslim ze sme o krok spat 😢 😢 😢
chcem staru verziu

tanjalea
17. aug 2015

Tak to nie som sama,kto dnes nemoze prepnut novu verziu na staru 😖 , tiez sa mi nepaci ☹ , snad sa polepsia a nechaju tu staru 😉

tortelinka
17. aug 2015

vie mi niekto poradiť kde mi zmizol wish list?

anjelik1281
autor
17. aug 2015

No,ani ja už na novej verzii neviem pridať do wish listu 😝

anjelik1281
autor
17. aug 2015

A už to mám.Treba kliknút na tú hviezdičku,ktorá je pri inzeráte 🙂 A je to pridané

vintinka
17. aug 2015

@ameanda ahoj..uz mas odpoved od admina(:?