Nová SIM karta s novým číslom

3. júl 2021

Ahojte, prosim neviete kde sa dá kupiť nová SIM-Karta s novým číslom? Dá sa ešte aj v Tescu alebo v podobnom obchode, bez toho že by sa muselo ísť do Orangu, O2 atď? Ďakujem

bloger
3. júl 2021

Ahoj malo by sa to dať ale v prípade,že by si chcela číslo ktoré si mala predtým bolo by dobré si kúpiť tam kde si kupovala starý telefon

autor
3. júl 2021

@bloger chcem to práve kupovať kvôli novému číslu. teraz som pozerala v Tescu maju nejaku SIM-kartu Bodka a dá sa to aj objednať na adresu, tak to mi príde normálne s tým číslom že? a malo by to aj hneď fungovať dúfam 🙂

dominima
3. júl 2021

Ano da sa kupit v tescu. A tusim ze sa to aktivuje na info v tescu.

bloger
3. júl 2021

Asi áno ak si to takto objednáš nemám s tým skúsenosti len ide o to či sa ti to oplatí vzhľadom na to že je to iný operátor ale ak máš aj z rodiny ľudí čo toto majú tak to je iné

tuippo
3. júl 2021

Tá čo je v Tescu, je prevádzkovaná v sieti O2

autor
3. júl 2021

@tuippo mne ide hlavne o to aby to malo nové číslo, to dúfam bude mať? alebo to nejako prepoja so starým (ale to by som nechcela)

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tuippo
3. júl 2021

Nie, nemá sa to ako prepojiť, jedine, že by si si to číslo preniesla sama, každá nová SIM karta má svoje číslo

rado02
3. júl 2021

Viete si to o jednat aj telefonicky v Telekome a pride vam to na adresu. Nie je to nijako prepojene so starym cislom

autor
3. júl 2021

super díkes 🙂

sally001
3. júl 2021

Na poste za 4e vola sa to 4ka...

niekto2hy
4. júl 2021

mobilonline - v Tesco