Notebook Lenovo verzus Dell

smajluska
13. nov 2021

Maminky, prosím Vás, ktorý Notebook je kvalitnejší, Lenovo alebo Dell? Ďakujem za rady 😉

nafka0483
13. nov 2021

Skoda alebo VW? Asize zavisi od konkretneho modelu a tvojich poziadaviek a narokov ;)
Ale sluzobne pouzivam aj aj a spokojnost, aj bezne nakupujeme Delly aj Lenova v porovnatelnej kvalite.

patka06
13. nov 2021

Ja mám Lebovo, dcéra Dell obe sme spokojné

annamalaga
13. nov 2021

Dell.

gemerka17
13. nov 2021

Celkovo o Delli sa hovorí, že je o triedu vyššie, čo sa odrazí aj na cene. Avšak nedá sa to úplne jednoznačne povedať. Ide o to v akej cennovej kategorii sa notebook pohybuje a aku ma výbavu. Náhoda je svina a aj 1500 e Dell sa moze skôr pokaziť ako 500 e Lenovo - proste holt smola, vadný kus a chýba kus štastia. Taká to je elektronika. Najlepšie keby sa porovnali konkretne modeli - parametre a celkové spracovanie notebooku.

tina5959
13. nov 2021

@smajluska Ja mam tiež dilemu. Herný notebook HP pavilion alebo Lenovo?

lenka_da
12. feb 2022

za mňa Dell. Mala som lenovo a častým otváraním/zatváraním mi časom zo spodu začali vypadávať šrauby, plastový kryt už poriadne nedrží, vlastne ho drží pokope iba neustále zastrčená nabíjačka. A notebook musí byť stále otvorený, lebo ak ho ešte raz zavriem, kryt sa už načisto rozpadne. Teraz mám rok dell a je k nemu služba, že ak sa počas záruky pokazí, tak mi do 24 hodín dell dodá náhradný notebook. Tiež som váhala, lebo dell mal trošku vyššiu cenu, ale môj známy informatik ma presvedčil, že jednoznačne dell.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
niekto2hy
13. feb 2022

@lenka_da Nie je Lenovo,ako Lenovo.Na Thinkpade nic nevrzga,nic nevypadava...

lenka_da
13. feb 2022

@niekto2hy práveže toto sa mi stalo na ThinkPad, tiež som prekvapená