Notebook HP

lea_4441
17. mar 2021

Dobrý večer, chcela by som sa opýtať ohľadom môjho počítaču, značky HP Pavilion s dotykovou obrazovkou, dnes sa správal veľmi čudne, robila som si veci do roboty a tak a zrazu mi celý sekol ešte sa mi to nestalo tak som ho reštartovala asi trikrát a až potom šiel no
internet sa správal čudne. No na iných zariadeniach išiel v pohode. Takže to bolo s notebookom niečo, na Google alebo internet Explorer skúšala som obidva dokonca aj operu nešlo mi na nich načítať Google stránky, tak som ho skúsila reštartovať ešte raz, no potom pri zapinaní ma to nepustilo a žiadalo od mňa resetovanie, tak som resetovala a vymazalo sa mi všetko no to je jedno, ale všetko ide v pohode teraz ale myška nereaguje, touchpad, dotyková obrazovka funguje dá sa cez to ovládať ale cez touchpad nejde nič stláčať, ukazuje ho tam ale nefunguje to.

niekto2hy
17. mar 2021

Nebola nejaka aktualizacia?Aky je tam OS?

danieli
17. mar 2021

Uz len kontaktuj servis a itckarov, mne odisiel na hp-cku disk, prejavovalo sa to len tym, ze pracoval pomalsie a pomalsie, nepripojil sa mi online do skoly a pod., vsetko trvalo vecnost, vedlajsi notebook reagoval v pohode, vtedy som porozumela, ze to nebude signal ani internet

lea_4441
autor
17. mar 2021

@niekto2hy áno bola aktualizácia od Windows nový update, či čo

simonahnk
18. mar 2021

Ahoj, vcera bol vypadok nesiel nacitat googl, pisal o tom refresher